Inspiration

Motivation

17. ledna 2014 v 19:48 | LucLin
Pevně rozhodnutá vrátit s do letní váhy a víc .. :)
♡♡♡ | via Tumblr

- Coco Chanel - | via Tumblr

Untitled

Tumblr

My Style!👗 /


desperate housewives

fashion | via Tumblr

LucLin

The Saturdays // What About Us

5. července 2013 v 16:24 | LucLin
Miluju ji .. :3


LucLin

Můj idol/vzor

8. května 2013 v 20:10 | LucLin
Tohle jsem ti zlatíčko sice slíbila už víc jak před 4 měsíci, ale teďka jsem měla napsat o mém vzoru a sice mě napadlo více lidí, ale tak proč to nenapsat o tobě. :)) ♥

Vybrala jsem si osobu, kterou znám od prvního okamžiku, co jsem přišla na svět. Je to má sestřenka Marcela. Je jí 19 let. Právě maturuje a za necelý měsíc z ní už bude oficiálně zdravotnický asistent. Studovala Střední zdravotnickou školu Evangelické akademie. Už hodně krát mě napadlo, že bych o ní napsala nějakou esej a teď když se mi naskytla ta možnost, tak proč toho nevyužít.

Jak už jsem řekla, znám ji od svého prvního nadechnutí, ale vždy mě neměla ráda jako teď. Jak mi sama přiznala, tak mě jako malé batole nenáviděla. Nerada mě hlídala, nerada se semnou hrála, prostě jsem byla její nepřítel a to z jednoho prostého důvodu - podle ní jsem byla rozmazlený fakan. Byla jsem dost umíněná, ubrečená, uječená a hlavně jsem byla střed pozornosti. To víte nejnovější přírůstek do rodiny. Ale dost o tom, jak mě neměla ráda. A teď k tomu jak jsem to viděla já. Byla pro mě vzorem. Jak se chovala, jak vypadala. Prostě jsem milovala to, jaká byla rebelka, jak byla bláznivá a jak ze všeho toho nic udělala něco bombastického. Já byla jejím opakem. Byla jsem slušňačka s andílkem v těle, ona si na něj jen hrála. Tolik lumpáren, co jsem s ní prožila, to byly časy. Ty nejlepší! Pamatuji si, jak jsem všední dny otravovala babičku s dědou, kdy už bude pátek, protože to byl den, kdy jsem přišla ze školky/školy a hned seděla u okna a vyhlížela, kdy přijede Majda. A když přijela, hned jsme vymýšleli blbosti. Třeba kde si zase uděláme bunkr, na který strom vylezeme, apod. To ona mě naučila lézt po stromech, bruslit na kolečkových bruslích. Jen s ní jsem měla jako domácího mazlíčka mravence. Jen s ní jsem opékala brambůrky. Tolik blbostí nevymyslí nikdo, jen má nejúžasnější Marcelka. Díky ní jsem měla nejdokonalejší dětství.

A jak vůbec ta dokonalá Majda vypadá? Pokusím se Vám ji nějak popsat. Vždycky byla vyšší než já, ale teďka je snad i o 5 cm menší než já, takže takový trpaslíček. Jak jinak v naší rodině. Postavu má takovou akorát, žádná vyžle ani rozteklá buchta. Má oříškové mikádo a obličej jí lemují dva blond delší prameny s ofinkou. Na obličeji si hned zamilujete její dokonalý bělostný úsměv. A za povšimnutí stojí i její velké modré oči, které jsou jako moře. Hluboké a tajemné. Obočí, nos, uši a podobné věci, co má každý normální člověk mít, tak má taky, ale co chci hlavně zdůraznit je jizva, kterou má už od narození, kdy ji museli u porodu vytáhnout kleštěmi. Ještě jedna věc její obličej zdobí a to je piercing u rtu.

Už víte jak vypadá, proč je pro mě tak důležitá, ale ještě nevíte, proč by jste si ji u Vy zamilovali. Hned by si Vás získala jen tím, jak je ukecaná. Ona si rozumí s každým. Je také velmi inteligentní a nezkazí žádnou srandu. I když jsou Vaše vtipy trapné, jako ty moje stejně se jim směje, jak kdyby to byl vtip roku. Je také velmi štědrá, nebojí se říct pravdu, i když není zrovna moc pěkná. A jak já s oblibou říkám, už vím, po kom jsme tak drzá. Když má někdo nějaký problém, na všechno se vykašle a jde Vám pomoct. Je to prostě úžasný člověk s velkým srdcem.

Na závěr bych chtěla říct, že si ji vážím. Strašně moc. Je to člověk, který mě nikdy nezradil, a i když ví, že jsem strašná a někdy se chovám zase jako malá, ona mě bere takovou, jaká jsem a jsem za to ráda. Vždycky mi pomohla a vždycky mi změní názor na život v nejlepším slova smyslu. Díky za to, že jsi!!! ♥


LucLin

Moje ♥ovky

4. března 2013 v 17:13 | LucLin
Songy, které mě rozesmějí, rozbrečí, vykouzlí úsměv na tváři .. songy, bez kterých by to nebylo ono. ;)

Každé ráno pustím a už si jedu .. :D Bez ní by rána nebyly tak krásný :D
Nejde tak o text, jak o klip a uvědomění si, že bych měla už vážně něco dělat ;D
Vzpomínka na hody :) a taky díky tomuto songu pěkný začátek prázdnin ♥
Tenhle song mi zase připomíná jednoho kluka .. "věnoval mi ji" :) .. až minulý pátek jsem si uvědomila, jak to muselo být pro něj těžký ..
___________________________________
Klasika, ale překrásná klasika .. musím se přiznat, že mě ta hudba dojímá :')
A jako třešnička na dortu moje největší srdcovka všech srdcovek na světě :) U ní se usměju, vybrečím .. tohle je pro mě song s velkým S! ♥

A jaké jsou Vaše ♥ové songy? :)

LucLin

iPhone cases ♥

16. ledna 2013 v 20:15 | LucLin
Strašně miluju obrázky na we♥it iPhone a ty obaly. :33

Klasický růžový :33
Miluju leopardí vzory a mít tenhle iPhone s obalem .. och ♥
Další leopardí :)
Za to tenhle je pecka!
A nejlepší na konec .. tehle u mě vede na plné čáře :3

A co Vy? Který se Vám líbí nejvíce? :)

LucLin

23.10.2012 // Rtěnka nebude

23. října 2012 v 15:50 | LucLin
Nojono. Někdy si člověk musí odpustit to, co má nejradši. U mě to bude rtěnka, takže si musím na ni našetřit znovu a zítra pěkně do kina. :) Konečně uvidím Let´s dance 4: Revolution. ♥ Viděli jste někdo ten film? :) Dneska ve škole pohoda. Jen jsem se dozvěděla, že budu příští týden psát trošku víc testů. :D Však cájk. :D Vůbec mi to nevadí. :D Zítra mě čeká test z gramatiky ze špániny a nic neumím, takže pádím. :) Prosím přihlašte se ZDE! Děkuji. :)
©we♥it
Mějte se krásně:),
LucLin

Swing - AMO feat. Celeste Buckingham

26. září 2012 v 11:19 | LucLin
♥♥♥ Teď je to moje nej hitovečka. :)


LucLin

Skrillex

24. září 2012 v 13:59 | LucLin
Nikdy jsem nemusela Skrillex, ale poslední dobou si ho začínám oblibovat. :D

Bangarang


Jr Gong


Posloucháte někdo Skrillex? :)
LucLin
 
 

Reklama