Diary

Poděkování ♥

11. srpna 2012 v 17:19 | LucLin
Chtěla bych Vám srdečně poděkovat, že chodíte na můj blog. :) Že komentujete moje kraviny. :D A doufám, že se Vám tu líbí. :) Ani nevíte, jak neskutečně si toho vážím, když mi někdo napíše koment. :) V chvilku jsem v sedmém nebi. :)

Takže děkuji tomu nahoře i dole za to, že mám tak úúúúžasné čtenářea a čtenářky. ♥ :))


LucLin

Večer čekejte zážitky z Majka. Bude to dost zajímavé! :D

9.8.2012 // Čím budeš až uděláš maturitu..?

9. srpna 2012 v 15:29 | LucLin
To je otázka, co si kladu od té doby, co jsem přijela od sestřenky. Vlastně to bylo naše věčné téma u Lattéčka v Coctail baru♥ :). Noo hned jak jsem věděla, že půjdu na obchodku ta volba byla jednoznačná Manažerská Mendelka Brno, ale teď nevím jestli bych nešla do Bratislavy obor Politologie, ale když vidím to školné na semestr :D. Pak jsem ještě uvažovala nad právem, hihi právnička. :D Pak ještě cestovní ruch, ale to jen v případě, že by nevyšlo Brno Mendelka, BA právo, tak bych si dala na cestovní ruch a jako poslední bych brala pedagogiku. :D 3 tety už to mají za sebou, a k tomu jedna tento rok dostala diplom a po prázkách začíná učit a další ještě rok a čeká jí to samé. :D Takže bych byla další učitelka v naší rodině. Ale prostě mě nejvíc láká manažerství a právo/politika/mezinárodní vztahy. :) No BFF si vybrala o mnoho těžší obor. :D Vždycky chtěla být zubařkou a jelikož jí minulý rok neotevřeli třídu, tak si musí počkat na výšku. :) Vy jste někdy už přemýšleli nad výškou? :) Nebo studujete výšku? :)


No ale teď tu melu o výšce, ale teď budu ráda, když se dostanu do třeťáku, udělám maturitu. :) Noo a taky nemůžu spolíhat, že mě někde vezmou, že? :D Poslední dobou se ze mě stala závislačka na Súdne sieni. :D Když jsem byla mladší a dávali kriminální případy, tak jsem se vždycky bála. :D Ale od určité doby, co se u nás v rodině stalo něco, co se pak řešilo na soudě mě tohle začlo zajímat.


Když jsme v 9. jeli z výletu (Olomouc), tak jsme jeli se dvěma vysokoškolačkama. Jedna - pedagogika; a druhá - právo a když ta druhá se učila a viděla jsem, co se prý měla naučit na další zkoušku OU! :D No ještě mám docela dost času na tohle. :)

No nevím jestli Vás tento článek nějak nadchnul jen jsem si potřebovala nějak usměrnit myšlenky. :DD


Mějte se božsky :***
LucLin
 
 

Reklama