Diary

13.10.2012 // Krtkův dort

13. října 2012 v 21:25 | LucLin
Omlouvám se, ale na blog jsem se neozvala z jediného prostého důvodu - nechtěla jsem Vám kazit náladu jen proto, že mi zrovna není dvakrát moc do smíchu. ;) Ale prostě bez psaní si připadám jako bych nežila.

Blog se stalou mou každodenní činností jako je třeba jídlo nebo dýchání. Ano až tak se mi blogování zalíbilo. :) Teď se mi nedařilo ve vztazích, ale doufám, že se to zlepší. Co se týče změn, co nastaly během 2 dní jsou:
  1. nová barva na vlasy (nejlépe nějakou světlou třeba medově plavá)
  2. potřebuju černý svetr, takže H&M to jistí :D
  3. potřebuji nový outfit na páteční mega akci
  4. zítra si jdu kupovat novou MP3 .. konečně! :D netuším, jak jsem mohla tu cestu do a ze školy vydržet bez hudby
  5. konečně mám nový parfém, že bych udělala recenzi? :3 :D
Dnes jsem shlédla dokument o Demi Lovato. Vždy jsem ji strašně obdivovala. Né kvůli tomu, že pracovala pro Disney, ale kvůli tomu, co si v životě protrpěla a dnešním dokumentem se mi vše potvrdilo. Je to silná osobnost a je to můj další vzor. :)

Dnes mě navštívila BFF a k té příležitosti jsem si dala něco fakt úžasného. Domácí krtkův dort. Bohužel dort se snědl ještě dřív, než jsem našla foťák, ale budu ho dělat za měsíc jednomu chlapečkovi na narozeniny, takže fotky dám příště. ;)


LucLin

"Nedopusťte, aby malá hádka zničila velké přátelství."

11.10.2012 // Zdravá strava .. je to snad hřích?!

11. října 2012 v 17:59 | LucLin
Teď jsem zase mimo a potřebuji se nějak vypsat, takže klidně se nenechte rušit. Nemusíte to číst je to jen další blábol..;)

Je snad hřích jíst zdravě? Je snad hřích, když mi maso nechutná? Je něco špatného na tom, že si dám radši banán než vepřový steak? Je snad špatné, že chci být štíhlá a aspoň trošku mít sebevědomí? Jsme už snad od narození odškatulkovaní tlustí x štíhlí?! Co je špatné na tom, že mi sladké přestalo chutnat a já si uvědomila, že jsem tlustá. ANO, JSEM TLUSTÁ! Máš s tím problém?! Tak nečum na mě, ale podívej se na svoji krásnou postavičku. Snažím se, abych už nedělala kraviny a nepřejídala se čokoládou jen proto, že se mi zrovna nedaří v životě. Dřív to u mě fungovalo tak, že jsem se vybrečela, a pak si dala nálož čokolády a brambůrek. Teď? Nemám chuť na jídlo. Né nebojte, nejsem bulimička nebo něco podobného. Jen jsem se asi vrátila do svých dětských let, kdy mi prostě maso nechutnalo a jedla jsem jen ovoce a zeleniny. Teplé jídlo u mě znamenalo babiččina bramborová kaše. Myslím, že je na člověkovi jestli chce jíst tuny cholesterolu a mít problémy se srdíčkem, a nebo ho radši omezit a budu vědět, že se za 5 let ještě postavit ze židle bez toho, aniž bych potřebovala něčí pomoc. Třeba léků. Nechci skončit jako polovina mojí rodiny, že má problémy se srdcem. Už mi jeden člověk kvůli tomu odešel. Nechci, aby odešel někdo další. Proboha! Už mi od Vánoc vyčítáte, že jsem vyžraná a že jím sladké. A teď jím zdravě a vy mi to vyčítáte. Sakra já snad vím, co chci! Takže se mi nepleťte do mého životního stylu. Joo vím, vyvíjím se, ale díky mé nenažranosti se teď stydím, obléct si plavky, šaty, sukni, šortky. V létě se potím v legínách, aby se někdo nelekl, jak vypadám. Z tělocviku mám husí kůži jen z toho, že ve třídě mám jen samé štíhlé holky, co umí skákat přes kozu, aniž by hodili hubu. Jestli to někdo dočetl až sem, tak se Vás ptám:

Jaký názor na tohle celé máte Vy? Jak se stravujete Vy?


LucLin

10.10.2012 // Hablas español?

10. října 2012 v 18:29 | LucLin
Hola! :)
Dnes jsme ve škole zase perlili. :D A abych byla upřímná mám radši skupinku ve špánině než tu v angličtině. :D Překládali jsme domácí úkol a jeden takový, co zrovna propadl, tak měl přeložit "tomates rojitos" a ano ode dneška máme místo červeňoučkých rajčat .. červeňoučké pomeranče a dokonce i brambory. :D Dnešek byl v klidu sem tam nějaká hádka, ale nakonec jsme se usmířili. Doučko? Byla jsem tam 15 minut. :D Ale nejkrásnější údálost dne: na světě je Honzík junior. ♥ :)) Narodil se v 17:45. :)) Noo už se těším, až uvidím jeho fotečky. :)) Až teď jsem si uvědomila, že bychom měli poděkovat svým maminkám, že nám dali život. :) Je to přece nádherná věc, dát někomu život, a když pak vidíte ty malé nožičky, ručičky a očička. Je to krásné. :)


LucLin

9.10.2012 // English please

9. října 2012 v 17:19 | LucLin
Čauko :))
Omlouvám se, ale včera jsem vůbec neměla čas na článek jelikož jsem včera hledala vhodný notebook. :D Na školu si nemůžu stěžovat. Včera to bylo boží. V životě jsem se tak nenasmála jako včera. "Nejlepší cestovka? No přeci Bronťa a Rosňa. :D Co mám říct o té pandě?! Řekni, že je homelessness. Ták a ty nám něco pověz o tom pánu na obrázku. He is very rich. Ty si myslíš, že bezdomovec je bohatý a ty jsi spadla z Marsu? O.o Noo třeba je tam na dovolené. :DD" Noo takové perličky naší skupinky v ájině. :D
Dnes bych posprávnu měla být na doučku, ale moje doučovatelka sbírají hrozny, takže tam jdu zítra. Úterý je vždy takové odpočinkové. Kabelku mám vždy prázdnou. Hrůza. :D Ve škole to rychle utíkalo, takže v pohodě. Až na tu příšernou zimu. Nojo škola šetří. Hrůůza. Nejlepší byla fyzika. :D Nekecám. :D Povídali jsme si o Felixovi Baumgartnerovi. Dnes má skočit z výšky 35 000 m. A hned jak jsem přišla ze školy čekám online na youtube, jak bude skákat. Rozhodně to bude stát za to! :) Dnes se musím naučit špáninu a matiku. A ještě musím přepsat občanku a ekonomiku a úkol do ájiny. Takže v klidu. :) Co Vy a škola? :)


LucLin

7.10.2012 // Jmeniny mojí babušky ♥

7. října 2012 v 18:29 | LucLin
Omlouvám se, že jsem v pátek nenapsala, ale za 1. jsem neměla náladu po té, co jsem přišla domů a vůbec jsem nestíhala.

Co se týče pátku. V češtině jsme psali slohovku do novin a psaní na zadané téma mi šlo jako po másle. :) Pak účto, v kterém jsem dostala za 3 (nejlepší známka). :) Divadlo = čekala jsem o toho víc a konec byl dost takový podivný. Radši bych brala znovu Veselé paničky Winsdorské. :) Jak jsme se vrátili z divadla, tak nás čekala ájina = rozdali jsme si testy a hodinu nám skončila o 15 minut dříve, protože učitelce se už nechtělo. :D Jinak z testu za 2 (zase nejlepší známky, co byla). Po hodině jsem chtěla jít domů, ale ráno mi mamka zapomněla napsat omluvenku, tak jsem chtěla skočit za kámoškou a místo toho jsem viděla toho debila. Měla jsem sto chutí mi dát facku. Takže hodina navíc ve škole. A vlak měl k tomu 15 minut zpoždění. :/ Domů jsem přišla později a měla jsem v úmyslu napsat na blog, uklidit a sbalit věci a směr VP. Realita byla jiná přišla návštěva a já se radši co nejrychleji vypakovala z domu. Šla jsem k BFF, která už je odstěhovaná v Brně. K babušce jsem přišla až večer. Měla na zahradce stříbrné houby! Nekcám. :D V sobotu jsem se podívala na mé nejoblíbenější české klasiky: Postřižiny a Svatba upírů. Ty filmy miluju. :D Večer slovesnká Farma. Vážně nechápu, proč toho Mária (on byl tááák sexy) opustila holka. Tupka. Vypadal mile, chytře a plus navíc byl nabušený. :D Dnes jsem babičce pomáhala s chlebíčky a uklízela. Teď tu jím laskonky a jdu zase na tu "úžasnou věc" - učení. :/


LucLin

4.10.2012 // Říkejte mi Zaza

4. října 2012 v 19:49 | LucLin
Hello! :P
Dnes si stěžovat nebudu, protože se sama divím, jak se mi dnes vše podařilo. :D Co se týče titulku .. říkejte mi Zaza. Ve škole už je sexy boy a říká se mu Zaja (díky příjmení) a já měla být Zaja playboy, ale to bylo prý divné, tak mi ode dneška začli říkat Zaza. :D Ve špánině jsem vůbec nevnímala, protože jsem myslela na něco spíš někoho jiného. Dvouhodinovka EKA a Luci byla vyvoláná. Dostala jsem za 3 a to jsem se na to vůbec nepodívala. :D Děkuji Vám paní profesorko. :D Pak ten test z ájiny. Nic neříkám .. radši. :D Ve fyzice na mě zase Nežerchleba dělal pokusy, ale tak sranda byla. :) Po škole cesta s mojí prdelínou a doma mě čekaly banááány. ♥ Není nad lepší den. :) Zítra divadlo a odpoledne asi k babušce. :) Co plánujete Vy na víkend? :)


Mějte se krááááásně :*
LucLin

2.10.2012 // Dostatek energie?!

2. října 2012 v 17:09 | LucLin
Čůůůs! :)
Právě jsem už 12 hodin ready a sama se divím, že ještě funguju. Mám hlad až bych brečela. Jsem unavená a to se ještě musím učit. Táákže včera jsem byla na doučku ze špániny. Děkuju ti bože za něj! :D Pak jsem navštívila BFF, protože dnes se vracela zpět do nemocnice. Už mi stihla volat 3x. Hodně se tam nudí, asi jí dávají málo vitamínků na zklidnění. :D Noo a dneska jsem psala fyziku. Týden tu nejsem a stejně to píšu. Jasná 5. Už se těším na ekonomiku až mě pochválí, že mám 1. Prosím, prosím ať mi ji dá. :D Nechci Vás otravovat tématem škola, ale musela jsem se nějak vypsat předtím, než se vrhnu na další učení. A aby toho nebylo málo doučko z matiky. Úžasné, já to konečně pochopila! Tleskejte, protože tohle se stává jednou za uherský rok. :D

Pěkně odpočívejte a nabírejte sílu na zítřek, protože už bude STŘEDA! ♥


LucLin

1.10.2012 // Nechápu to

1. října 2012 v 16:19 | LucLin
Učím se jak trotl a výsledek?! Ze slovíčka slečna Lucie dostala za 3 :X účto jsem totálně podělala. Ale můžu za to, že mám jiné chápání než učitelka?! :D Jediné, co mě potěšilo, že jsem dneska viděla svojí lásenku M. :D ♥ Teď jsem konečně doma a v 16:45 vyrazím na doučko špániny. A měla jsem pravdu. Smích mě přešel ihned první minutu testu. Joo a náš matikář se na mě dneska celou hodinu culil. Bála jsem se ho! :D Zítra mám klidný den. Jsme skoro celý den na pc, takže v klidu. Za to ve středu to bude síla. Ekonomika, matika, špánina a ájina. :X
Teď trochu lepší zpráva. Moooc Vám chci poděkovat za včerejší nejúžasnější návštěvnost! ♥ Zbožňuju Vás. :))

Doufám, že jste měli lepší den než já! :)


LucLin

30.9.2012 // Smích přejde .. Nás? Nikdy!! Hehe

30. září 2012 v 10:04 | LucLin
Čááo! :D
Měsíc školy fuč a přitom jsem tam byla asi jen půlku. :D Zítra nám to zase začne. :D Dnes mám super náladu, ale zítra mě smích přejde. Možná. :D Tento týden už mi začínají doučka a ještě si musím domluvit brigádu, takže už nebudu mít tolik času na blog. Budu se snažit tu být, co nejčastěji. :) Včera jsem se chtěla učit.. Naučila jsem se jen slovíčka. O:) :D Dnes se už fakt MUSÍM podívat na to účto a dočíst Antigonu. :D Dnes se asi stavím za tím mým marodem. Jdu se podívat na včerejší Americký X Factor. ♥ :))

Co plánujete Vy na dnešek ? :) Doufám, že né učení. :P

Nejlepší !!! :D Když jsem to viděla poprvé, tak jsem se u toho válela smíchy !! :D
LucLin

29.9.2012 // Konec užívání, "hurá" na učení

29. září 2012 v 18:39 | LucLin
Čauko! :)
Když jsem se včera dozvěděla, co všechno mě tento týden ve škole čeká, tak jsem si říkala, jestli nebude lepší ještě týden být marod. :D Měla jsem jít sice do školy až ve čtvrtek, ale má drahá maminka mi řekla, že tak dlouho doma nebudu. Ale za to jsem si vyžádala 2-týdenní omluvenku do tělocviku. Hihi. Jediné pozitivum od rána je asi to, že už se mi ozvala paní na doučko z matiky. Nežerchlebo třes se! :D Už mě neztrapníš před celou třídou. :P Ještě doučko na špáninu a ájinu a hurá do školy. Ale tahle pozitivní slova na školu skončí hned 1. 10. 2012 v 8:00, kdy se zase ocitnu ve školičce. :D

Co máte v plánu Vy na víkend? :)


LucLin

27.9.2012 // Překvápko

27. září 2012 v 15:39 | LucLin
Před chvilkou mi volala BFF z nemocnice, že už má konečně zákrok hotový a teď už čeká jen na výsledky, tak snad dopadly dobře. :) Dnes se asi konečně vrhnu na to přepisování sešitů a učení. Začala jsem se čtením Antigony. Čekala jsem, že to bude lepší. Ale co už. :D Konečně jsem si dnes udělala pořádky a vyházela zbytečnosti. Nemáte nějaký tip na dobrou komedii? :) O víkendu čekejte to slibované překvápko! :)

© FaceBook - Šialena móda

LucLin

24.9.2012 // Lebo medveď

24. září 2012 v 16:49 | LucLin
Ahooj! :)
Před chvilkou jsem četla článek na Novinkách, týkající se medvěda, co tu pobíhá po lesích. Kyž jsem si četla komentáře, tak tam většinou lidé psali, že by ho nechtěli potkat atd .. Až jeden komentář mě dost zarazil a naštval: "Asi z toho chlastu ještě nejsou slepí, ale jenom vidí vidiny." Sorry chlapče, ale ty nevíš, kde je Břeclav a kde je Havířov?! Jo sice Morava jak Morava, ale i my máme kraje a Jihomoravský a Moravskoslezský kraj jsou odtud dost daleko. Jo tady se taky pije dost slivovice, ale jestli to měl být černý humor k tomu, co se tu teď děje, tak ses trošku sekl. A né nejsme zatím oslepeni.


Dnes jsem byla teda u doktorky, aby mi řekla, co mi je a dala mi konečně normální léky. Jak jsem tam tak čekala řadu, seděla tam paní s roztomilím chlapečkem. A ten chlapeček na mamču: "Mami, a kdy už půjdeme dovnitř?" a mamča se podívala na hodinky a odpověděla mu: "Neboj se, za chvilinku už půjdeme." a chlepeček vzal maminčinu ruku a podíval se na hodinky a řekl: "Jojo máš pravdu." To bylo tak roztomilé. :) Asi jediná věc v té čekárně, protože ostatní děti buď na mě čuměly, jako kdybych spadla z Marsu a připomínala UFO nebo strašně vřeštěly. Dokonce jsem tam potkala i BFF. :D Joo a mám ucpané dychací cesty a jestli se to do středy nezlepší může to bý vážné. :D

LucLin
PS: Pozor na mě! :D Ode dneška jsem asi UFO nebo podobné strašidlo. Heh.

23.9.2012 // Nový cíl

23. září 2012 v 11:29 | LucLin
Čajuško kočky :*
O té doby, co mě trápí nemoc jsem na blogu víc než o deštivém prazdninovém dni. :D Táákže kešel se nezlepšil, naopak už nemůžu mluvit vůbec. Zítra jsem se chtěla vyvolat z toho účta, ale mamka mě straší, že mě pošle k lékaři. Né já tam nepůjdu, půjdu pěkně do školy a maxilmálně zavolám mamce, aby řekla třídní, že mám jet domů. Stejně tam zase budu jen kvůli účtu. Včera jsem se pěkně dodívala na všechny své seriály, u kterých jsem v týdnu usnula. :D Dnešek vidím na shánění povinné četby, a ještě se musím podívat, co je půjčeno a co ne. A ode dneška šetřím teda na Sony VAIO! ♥ Takže sbohem nový mobile, sbohem tetování. :D A včea jsem založila novou rubriku - Love. Budu tam přidávám vše, co mám ráda, takže už Vás nebudu obtěžovat v článcích s mými oblíbenými songy. :D Co plánujete na dnešek Vy? :)

©we♥it
Pěkný den,
LucLin

20.9.2012 // Ou jou

20. září 2012 v 17:59 | LucLin
Čuský :*
Dnes je zase to moje pěkné počasí. ♥ Děkuji všem, co mi drželi palečky při testu z marketingu. :*** Vidím to aspoň na tu 2. Jste zlatí. :) Dnešní cesta byla maximálně vyčerpávající. Vlastě i škola, nebýt testu z marketingu, tak jsem tam celý den zbytečně. Doslova! Dokonce i můj stůl ten vypadá, jako by ho měli za 5 minut odnést, jak je prázdný. :D No co, zítra je pátek, tak co podninem? :P Ve škole jsem si zapomněla účto, takže se naučím obchodní společnosti "kdyby náhodou". :D Pěkně si užívejte pěkného sluníčka, protože včerejší počasí mi dost zničilo náladu.

©FaceBook
Dívali jste se někdo včera na Ententýky? Boží. :D

LucLin

18.9.2012 // Srdíčkový den + tetování

18. září 2012 v 17:19 | LucLin
♥ Čauko ♥
Hned na úvod se chci omluvit, ale měla jsem nachystané fotky. Bohužel, jak naši přijeli z dovolené a všechno se to uklízelo/schovávalo, tak nabíječka foťáku změnila své bydliště a bohužel jsem pořád nezjistila, kde se nyní nachází. :/ Dost mě to mrzí, protože jsem se těšila, až Vám sem dám všehcny fotky. Omluvám se, ale až mi nabíječka brkne, tak Vám to sem hodím. :)

Ve škole je to jen samý stres, zápisky, šprtání, únava, teplo/zima .. mohla bych pokračovat. Tento týden už je ta únava fakt extrémní. Chodím spát už v 20:30. Hnus velebnosti! Jediné štěstí, že nám ještě nezavedly ty polední přestávky. :)) Dnes jsem si koupila poslední učebnici. Ještě šikovný slovník do ájiny a mám to v cajku. A s příchodem našich se mi začali pěkně ztrácet věci. To víte tatínek se nám vrátil. :D Pinzeta, sešit do dějepisu, sešit do občanky, flashka, pilník, nabíječka od foťáku..

Dnes byl u nás ve škole Srdíčkový den. :) Jedno jsem si koupila - růžové. Teď mi pěkně svítí na monitoru a pokaždé, když se na něj podívám, tak si konečně řeknu, že jsem udělala malý pěkný dobrý skutek. :)

Joo a jak by řekla slečna P., tak můj tatínek je borec! :D Spálil se hned první den dovolené. :D

13.9.2012 // Optimistka

13. září 2012 v 18:59 | LucLin
Čauko :)
Konečně byl dnešní den ve škole v klidu, bez stresů, bez smutku, ale docela i místy plného smíchu. :) Za to vděčím BFF ♥ :) Když už jsme u toho, jdu si takhle po škole do obchodu pro časopis a najednou tam stojí ona. :D V teplácích a vlasy měla, jako by v životě neslyšela o hřebínku. :D Konečně jsem taky prodala učebnice, ale nové né a né najít.

Dnešní chat na FB byl také dost zajímavý. Víte jak je smajlík čertíka? :D Tak moje drahá M. si myslela, že je to prasátko. A teď jsi zlatíčko slavná. :D* Dnes plánuji uklidit na stole a naučit se účto. :) Co Vy jak už se těšíte na krásný pátek? :)

Ještě menší otázka? Máte někdo tetování a kdyžtak kde? Myslíte, že na prstě to bolí? A na boku?

©FaceBook
Mějte se krásně :*
LucLin

12.9.2012 // R.I.P.

12. září 2012 v 18:49 | LucLin
Čauko.
Dnes úplně dorazila zpráva, že zemřel Radek Brzobohatý. Bože vždyť byl tak mladý (sice by zítra oslavil úžasný věk, ale na 80 nevypadal, aspoň podle mě). Dnes se vše kazí. Ve škole hrůza. Lidé se mění, čím dál k horšímu. A BFF mi pořád říká, že se mám usmívat, i kyž se ti chce brečet a dát to před hubu těm pipinám od nás ze školy. OK. Zítra to už fakt vyzkouším. Dnes tu byla babička ♥ :). Valím se učit espaňol ://. Joo a měla jsem nové heels a mám puchýře úplně všude! :X


Omlouvám se za depresivní článek, ale dnes se jinak nedalo. Omlouvám se.

Mějte se lépe ;)
LucLin

3.9.2012 // První den školy

3. září 2012 v 16:19 | LucLin
Čauko :*
snad jste ve zdraví přežili první den školy. :D U mě to začalo stereotypem: budíček 5:00, nasnídat, vyčistit zuby, namalovat, vymyslet co na sebe, vymyslet účes.
Dnes jsem byla rychle nachystaná, tak jsem jak blázen letěla na vlakáč, abych nestála řadu. Nestála jsem. Celkově dnes jelo strašně málo lidí. Divné. :D Třída nám zůstala na stejném místě, jen je nás ve třídě o jednoho méně. Máme jiného ředitele jelikož se naše škola sloučila s jinou.

Bylo zajímavé sledovat pohledy prváčků. Takoví nadšení. Vysmátí. Taky jsem se tak tvářila minulý rok? :D

Jelikož naše třídní je se školním zájezdem ve Španělsku, tak jsme měli náhradního tř. učitele a ten to vzal hopem, takže v 8:30 už jsem stála před školou a šla s V. do města. Já byla u Rosmanna. Ještě jsem si pospíchala potvrdit kartičku a viděla jsem, jak prváci odjeli na Startovací týden.

Ale nebudu na prváky taková hnusná. Dnes totiž moje sestřenka T. taky nastoupila jako prvňačka a byla ze školy unešená, až se z toho v té škole ztratila. :D Naštěstí potkala prince a ten jí pomohl. :D :)

Jaký byl Váš první školní den? :)
LucLin

13.8.2012 // Broskve

13. srpna 2012 v 19:09 | LucLin
Ok. Jak chceš, jak chceš .. ale už to není vůbec vtipné!

Přesně před měsícem, jsem jela na Oravu. Už jsem byla namalovaná, vyžehlené vlasy, pěkně oblečená. Šla jsem do kuchyně, kde byla návštěva a jejich synovi se líbím. Nalila jsem si kofolu a šla si sednout do obýváku. Náhodou máme obývák a kuchyň a jídelnu v jedné maxi obr velké místnosti. (Byl to nápad mojí úžasné maminky!) Noo pěkně jsem se usadila s kofolkou ledíkem a cintrónkem. Jenže ten pojebaný citrón se zasekl, tak jsem si sklenici naklonila více a ups, všechno jsem vylila na sebe. Noo ano všichni výbuch smíchu a já se šla okamžitě převléct. Ale záhadou je, že ani kapičky nekapla na pohovku. Nemám tě ráda kofolo!


Dnes 13.8.2012 jak jsem zjistila má narozky i naše známá (ta, co byla u nás když se mi stala ta nehoda). Dojeli a popřáli jsme jí. Jelikož dnes jím pouze zdravě (nevydržela jsem tu redukční) a taťka dnes koupil broskve ♥, tak jsem si udělala pyré. Bylo toho trochu víc, ale já si to nemohla dát do větší misky, tak jsem to všechno nalila do jedné malé. Dnes jsem se s tím usadila v kuchyni. Misku jsem prostě musela držet v rukách a mezitím se bavili o nějakém filmu a já k tomu cosi řekla a ta paní na mě: "Luci, zlatíčko liješ si tu tvou srajdu na tričko." Joo půlka misky se vylila na bílé tričko a šedé tepláky. Dnes už žádné broskve !!! 13. je prostě svině. :D


Božeee těším se na zítřek !!! Jako malé dítě. :D


Já valím ochutnat Krtův dortík. :D tak se tu mějte božsky a úsměv prosím! :***
LucLin

Měla bych konečně psát kratší články. :/ :DD

13.8.2012 // Tohle datum miluju

13. srpna 2012 v 13:09 | LucLin
Hello guys! ♥

Nevím proč, ale vždycky se mi líbilo datum 13.8. Asi proto, že miluju srpen a už od dětství jsem ho přožívala na Oravě ♥. I tento rok jsem měla v tuto dobu být tam, ale okolnosti se změnily a já tam byla už v červenci. A 13? Pro mě to bylo vždycky nějak magické číslo. A na prvním stupni jsem měla kamarádku, která v tento den měla narozeniny. Byly jsme opravdu dobré kamarádky, jenže pak jsme se odstěhovali. Sice jsme si plánovaly jak bude k nám jezdit, ale viděli jsme se jen 2x. A když jsem měla 5 let, tak mi umřel strýc v tento den. Ale pamatuji si, že mě hlídala jedna moc hodná sousedka. Byla to doktorka a byla mooc milá a měla moc pěkný dům. A když jsem odcházela dostala jsem časopis Barbie a tam byl lesk na rty. :D Když jsem byla trošku větší asi 10 let, tak jsem si plánovala svatbu v tento den. :D


No a dnes je 13.8.2012 a já měla právě vystupovat z vlaku a jít na nákupy a do kina. Jenže moje "úžasná" maminka mě už zaúkolovala jinak. No a jako vždy jsem zklamala M. a jako vždy mi řekla, že jsem se na ni vykašlala. Jenže co jsem jí měla říct ?! A taky mě štve, že jsem kvůli tomu, aby mě pustila, tak jsem celý víkend jak papuča seděla doma. :X Ty vogo vědět tohle dřív, tak jedu včera a vymluvím se na babičku.


Jinak dnes jsem začala s redukční dietou, tak jsem zvědavá na výsledek. :) Noo ale jsem zvědavá, co budu dělat odpoledne, jelikož N. je v Praze. Jeli odvést strýce z NY.

Mějte se krásně :*,
LucLin
 
 

Reklama