Diary

11.12.2012 // Sníh, myš a makronky

11. prosince 2012 v 17:19 | LucLin
Rozhodla jsem se, že v pondělí psát diary nebudu. Z jednoho prostého důvodu. Byly by tam jen samá nepěkná slova. :D Zrovna když jsme šli domů, tak sněžilo, co se dalo. Vlasy zase mokrý a zmrzlý. Já už ten sníh nechci ani vidět. :D Pak jsme čekali na vlak a viděla jsem, jak si myši u automatu leží. :X Dneska jsem se rozhodla vzít svůj pokus (makronky) do školy. Mně vůbec nechutnaly, ale ostaní chváli, takže chválili, aby neurazili. :D Ve škole stejná nuda. Před chvilkou jsem se vrátila z venku a co se mi nestalo?! Jdu si takhle po naším chodníku a říkám si: nesněží mi do ksichtu a já si sníh ani neužívám. To se musí napravit. Skočila jsem si do naši hromady sněhu a z té hromady na silnici. To byla moje smrt. Hodila jsem pěknou tlamku na bok. :D :D


LucLin

9.12.2012 // Celý týden

9. prosince 2012 v 13:29 | LucLin
Konečně jsem se dodívala na HIMYM 7. sérii. Já věděla, že Barney a Ron budou spolu! ♥ Yes! Tento týden bylo tolik inspirace a zážitků, ale jsem typ člověka, co je líný a všechno dělá na poslední chvíli. Škoda takové hnusné vlastnosti, nebýt jí, měla bych lehčí život. :D

O pondělku jsem Vám už povídala, takže se přesuneme k úterku. Nevěřili by jste, kolikrát dokážete potkat člověka, kterému se snažíte vyhnout. :D Psali jsme neohlášený test s fyziky, ale já to dala na 4. Yes! Po škole jsem si konečně koupila tu Biodermu. Odpoledne jsem se chtěla učit to EKO, ale N. onemocněla, tak jsem ji šla navštívit. Eko se psalo až ve čtvrtek a mám za 1 a to jsem se na to se svou leností ani nedívala. Ve středu to bylo fajn, menší stresy jestli stihnu vlak s novými kozačkami, ale jsem prostě dobrá a zvládla to. :) Čtvtek - ve špánině film, psali jsme Eko, ájina zase film .. prostě takový normální čtvrtek, jen jsem se bála, že už nastal konec světa, jak se nám rozesněžilo, že nešlo ani vidět, kde pomaly končí školní hřiště. :D V pátek přijela rodina z Oravy. ♥ Je krásné, vidět je zase po nějakém tom čase. :) Včera jsme konečně pekli vánoční cukroví. :3 Dnes to vidím na přepisování eko, slovíček a účta. :)


Mějte se krásně :)
LucLin

3.12.2012// I hate mondays!

3. prosince 2012 v 17:19 | LucLin
Už je to tak. Každé pondělí je horší a horší. Dnes jsem jela po dlouhé době sama rychlíkem a jak už jsem vystupovala, tak za mnou stáli kluci od nás a za mnou stál zrovna ten nejhezčí. No nespadla jsem na něj omylem?! Jak jsem si šla do skříňky pro tělocvik, tak zrovna u nás na patře byl P. a Z. já jsem si pěkně hledala tělák a jak jsem ho tahala, tak mi všechno vylítlo před ně. Pane bože za co mě trestáš?! A jak jsme šli ze škole, tak kámoška do mě furt rýpala, tak jsem se naštvala a řekla tolik sprostých slov a za náma P.2 Naštěstí jsem už doma, piju čaj a snažím se nějak bolesti hlavy. Naštěstí zítra nic nemáme. :))


LucLin

1.12.2012 // Hello winter

1. prosince 2012 v 17:47 | LucLin
Už máme prosinec. Ano, už měla mít posprávnu měsíc cvičení za sebou. Místo toho jsem jen papala a papala. Dnes je toho 1. a už mám za sebou cvičení, ale já to tento měsíc už prostě dám. Motivaci sice nemám, ale já to dám. Přece se nevzdám své cílevědomosti. Já to dám! Musím! Dnes jsem dostala Merci, ale to jsem bezpečně schovala don šuplíku vzpomínek. :) Dnešek jsem zabila u TVD a přepisováním eka. :) Taky jsem si vytiskla konečně fotky. Sice mám kvalitní tiskárnu speciálně na fotky, ale tiskne pěkně mizerně. Taky to jde poznat na těch fotkách. No nic, jdu pokračovat s přepisováním a večer pěkně na Stmívání. :)) Ale musím se pochválit, každý víkend pěču něco, ale zatím jsem nepekla nic. :) Zítra si pojedu koupit konečně kozačky, ale ty co jsem chtěla má kámoška, takže jsem zvědavá, jaké si koupím. :D
Krásný zbytek večera:)*

Tak snad se mi to podaří do vysvědčení. :3 :))
LucLin

30.11.2012 // Páááátek

30. listopadu 2012 v 18:22 | LucLin
Zdravím poslední den listopadu. :) Ve škole se za tu dobu událo tolik věcí. Dost takových hnusných. Například to, že odchází Nosek. Nejlepší učitel na škole. Božee. Dneska mě potěšila asi jen: potkala jsem P. asi 5x během jedné přestávky, jak mě popsala kámoška. "Její zelené oči jsou plné radosti a klidu .. má sice malé rtíky, ale usměv tam vidím pořád." Děkuji. :) Dneska nějak nevím, co dělat. Pustila bych si film, ale vůbec nevím jaký. :/ Nějaký nápad? :)
LucLin

28.11.2012 // Druhá šance

28. listopadu 2012 v 16:39 | LucLin
Nikdy jsem na sousloví "druhá šance" nevěřila. Už jen proto, že mě ten člověk zklamal, tak mu přece nebudu dávat šanci, aby mě zklamal zase. Dnes jsem si uvědomila, že druhá šance je velmi pěkné sousloví. Když ji dostanete, dostáváte tím zároveň i důvěru toho člověka, kterého jste ztratili. Bohužel jsem člověk, který druhé šance moc často (skoro vůbec) nedává, ale přitom jsem to já, která by je chtěla znovu a znovu. Přitom té druhé osobě tolik ubližuju. Bohužel si tu chybu uvědomám dost pozdě, a pak nevím, co s tím. Nyní mě trapí dost věcí. Některé jsou už dost staré, některé nové. Jak už jsem psala v nedělím článku, že bych potřebovala člověka, který by si mě vyposlech a poradil mi, jak v životě pokračovat. Jediné, co mě napadá je psycholog. Jiní si teďka řeknou, přece má mámu a tátu. Mám je, ale kdybych jim řekla, co mě trápí, řekli by mi .. nemáš být taková, sama si za to můžeš, kdyby jsi byla milejší nestalo by se ti to a nakonec bych si vyslechla jejich už velmi oblíbenou větu, když zhubneš budeš se mít líp .. Psychologa nemám, proto svůj žal ubíjím v jídle. Dnes jsem si toho plně vědomá. Už chápu lidi, co mají problémy s nadváhou. Jedni jsou nemocní, jiní mají těžký život plný stresu, a proto svůj smutek utěšují jídlem. Jako já. Ono vám ani na sebevědomí nepřidá fakt, že vaši rodiče vás neustále srovnávají s ostatními. Ona má jedničky, proč je nemáš ty.. ona je krásná a štíhlá, proč proboha pořád jíš to sladké .. ona je milá a kamarádská, proč ty jsi povrchní a zamračená .. PROČ? PROTOŽE NEZNÁM TO, BÝT MILÁ, NIKDY JSEM KRÁSNÁ NEBYLA, NIKDY JSEM NEBYLA CHYTRÁ A NEMĚLA TO ŠTĚSTÍ MÍT DOBRÝ METABOLISMUS, tak už to sakra pochop!
Omlouvám se, ale blog se stal takovým nástrojem ulevení od mých starostí. Poslední dobou stojí mé články za prd.
LucLin

27.11.2012 // Třídní schůzky

27. listopadu 2012 v 16:30 | LucLin
Dnes jsem HO viděla. Ten pocit. :D Ale vsadila jsem se s J., že jestli ona si promluví do čtvrtka s Pikačúem, tak já si promluvím s ním. Některé lidi fakt nechápu. Člověk se jich zastane, nakonec se s ním nebaví ani ten ani ten. Tak jako kamaradství, jak .. né nechci být hnusná, protože toho člověka mám až moc ráda. Konečně mám zase svoje tmavé vlásky. Akorát mi příjde, že mám ty vlasy, jak paruku. :D Dnes jsou na naší škole třídní schůzky. No moje maminka už volala ráno třídní, takže jsem v cajku a asi jedna z velmi malinkáté části naší třídy, jsem přežila. Juch. No radovat se nemusím, protože se musím naučit celý Finanční trh - cca 12 stránek? :D Sice je všude výzdoba na Vánoce a v neděli je UŽ advent, ale jak pořád něco se školou přes týden a o víkendu dospávám týdenní vstávání v 5:30, tak si to dost zasloužím, ani nevím, že by nějaké Vánoce měli být. :D

Co Vy a Vánoce? Máte už dárky? :)

..jako by ta animka byla parodií na náš basket :D ..
LucLin

25.11.2012 // Ta samota..

25. listopadu 2012 v 15:32 | LucLin
Zase je to tu. To mé období, kdy můžu být i s 10 lidmi a pořád si připadám sama. Opuštěná. I když je tu mnoho lidí, se kterými bych si mohla popovídat o svých starostech, tak dojde na to, že je nechci otravovat a radši to v sobě dusím. Zrovna teď nemám smysl života, za kterým bych se hnala kupředu. Sny, co jsem měla (nebo ještě mám), si stejně myslím, že nevýjdou. A proč by také měli takové smolařce jako jsem já.
V životě jsem už udělala dost chyb. Všechny jsem litovala, všechny jsem je obrečela, utřela si slzy a zase byla ta tvrdá holka. Dnes, jak jsem přijela domů z VP, tak už jsem prostě nemohla dál a musela se nějak aspoň vypsat na blog, takže jestli to čtete, tak si říkáte, co je to za pipinu, že tu píše takové srajdy, ale tohle je poslední možnost, jak se "někomu" vypovídat.
Včera jsem se dívala Americký X faktor a Carly věnovala píseň svému staršímu bratrovi. Bylo to krásné. Poprvé v životě jsem si přála sourozence. Chtěla bych strašího bráchu, který by mě měl strašně rád a pomáhal mi v těžkých situacích. Byla by to pro mě úleva.

Jaký jste měli víkend? :)

LucLin

21.11.2012 // Měsíc života

21. listopadu 2012 v 20:10 | LucLin
Ano, ano za měsíc je konec světa, tak jak se těšíte? :D Asi to nějak zapiju. Heh, přesně po půl roce budu zase pít. Vlastně, když tak přemýšlím, nějak ani nepotřebuji na akcích pít. Jen když je nějaká příležitost, která si to zaslouží, ale to jsem teďka dost odbočila! :D Zrovna jsem dokukala V.I.P. Prostřeno. Byla tam Nelča, jak jsem v jednom článku psala (který byl smazán), strašně se vidím v Nelči povaze. :) Přemýšlím, co budu ještě dnes dělat, ale asi se vrhnu na špáninu a konečně si pustím písničky s novými sluchátky. Joo a musím si postěžovat poprvé za celou střední na České dráhy. Dneska to mělo zpoždění 90 minut! Musela jsem jet busem s malými dětmi. Když jim J. řekla, že by se měli trošku utišit (pištěli, mlátili se, nadávali sprostě) a aby pustili dospělé nebo si aspoň uklidili bágr, aby uvolnili sedačku, tak na nás vyplázli jazyk, řekli nám nepěkné slovo a vysmáli se ním. Drzouni. Hrozné. Nechci říkat, že jsem byla lepší, ale aspoň jsem to místo nabídla vždy.


LucLin

20.11.2012 // Vše nej BFF!

20. listopadu 2012 v 18:35 | LucLin
Dnes má svátek Nikol/a. Takže přeji vše nejlepší. I Tobě BFF! ♥ V tomto čase už bych měla asi měsíc cvičení za sebou a místo toho mám asi jen 3 dny. :D Ale dnes jsem se přemohla a cvičila jsem! Nakonec jsem z toho primitivního testu ze zemáku dostala 2. Shit! Prý nám to neukáže, protože to známkoval podle svého uvážení. Aha! :D No už se těším, co zase dostanu z toho účta. Ale 3 by to mohla být, aby mi vycházelo na pololetí 2. Konec školy, musím si postěžovat na naše "úžasné" elektro. Už měsíc tam chodím každý den po škole, jesli už ji přišly ty moje sluchátka a fůrt nic. Už je mi trapný tam chodit jako. :D Jdu na slovíčka ze špániny, a pak na DD. :D Tak se mějte hezky kočky! :)


LucLin

17.11.2012 // Státní svátek

18. listopadu 2012 v 11:09 | LucLin
Jelikož jsem na toto téma, měla referát v občance nedávno, tak o tomto dni dost vím, takže už konečně vím, proč jsme v tento den doma. Dnes je to paráda, ale před 23 lety, to sranda vůbec nebyla.

Jak už jsem minule psala, v tento den jsme měli jet s M. na nákupy do Brna. Jelikož jsem strašně chtěla ochutnat ten Princeznin dort v IKEI, tak jsme tam jeli a M. chtěla čistič kabátů. Nakonec jsem měla pravý švédský cheesecake a 4 úúúžasné svíčky. ♥ Jinak jestli si budete kupoat více než jednu svíčku, tak si nechte tento nákup až jako poslední. ;) M. si koupila jednu střední a jednu tu mega velkou. Jak už jsme seděli ve valku na cestě domů, tak M. zjistila, že ta mega velká je úplně na šrot rozbitá. :D Mě prasla jen jedna. :') Pak jsme se přesunuli do Olypie. Mimochodem mezi řádky si představte i ty nadávky, bolesti nohou, únava, znechucenost, bolest hlavy, vyčepanost, horko. :D Však to znáte když nakupujete skoro 10 hodin. Obešli jsme naše oblíbené obchody a musím říct, že před 14 dny, to bylo mnohem lepší, co se týče výběru. A ještě když připočtu ten velký dav lidí a to, že jste museli na všechnu čekat řadu nebo sedět v Mekáči namáčknutí někde v rožku, jen aby jste si "v klidu" snědli Twistera ♥. Po 3 hodinovém maratonu nákupů, jsme se rozhodli na zastávku v kavárně. Vedle nás si sedl pár a roiče jednoho z nich. Ta matka se na mě tak pořád dívala a já na ni, co má oblečené. A hned spustila, jak jim jede za 4 hodiny let na týdenní pobyt v Švýcarsku na hory, pak vytáhla svůj luxusní iPhone s ještě luxusnějším obalem. Na to se přidal i ten asi její syn. No prostě rozhovor luxusní rodinky. Když jsme měli dokoupeno v Olympii, tak jsme ještě skočili do Vaňkovky, protože M. něco potřbovala v Tezenis. Děkuji Ti, že jsme tam šli. V tento den, tam byl výprodej poprd. Všechny za 150,- !!! Takže jsem si taky odnesla dva kousky. :)) Domů jsme se dostala 19:30, ale šla jsem se osprchovat a konečně si lehnout! :)

Fotky ↓

15.11.2012 // Konec milované ságy

15. listopadu 2012 v 18:57 | LucLin
Zase jsem tu dlouho nebyla. Důvod určitě znáte. ;) Š K O L A Hrozně mě mrzí, že teď blog, takhle kašlu, ale jinak se to nedá. Tákže tento týden shrhnu takto. Nenávidím pondělky. Samé trapasy. K tomu jsem zaspala. :D Úterý bylo v klidu až na test z fyziky. Za 4. Středa strašně rychle utekla a byla strašně úžasná, protože jsem HO viděla. ♥ A taky máme na škole vysokoškoláky, co budou tělocvikáři. Jeden mi pořád čuměl na zadek a pořád se mě ptal, jestli může předvádět na mě. :D Příští pondělí se na nás už strašně těší. :D Dneska jsme konečně dostali ty známky z EKA. Zase mám 3. :D A psali jsme čtvrtletku ze zeměpisu. Těžší test jsem nepsala. Kecáám. :D Byla to slepá mapka krajů. OMG. :D V sobotu zase na nákupy s M. ♥♥♥ :3
LucLin

Bitch is back again! ♥

11. listopadu 2012 v 15:49 | LucLin
Neozívala jsem se z jednoho prostého důvodu. Moje soukromí. I na mých oblíbených blocích se objevil článek na toto téma. Chtěla jsem trochu zmírnit mou návštěvnost. A mít tu zase trochu víc anonymity. Vymazala jsem všechny články s mými fotkami.
Co se stalo za těch pár dní? Psali jsme čtvrtletku z matiky a to doučko mi vážně nepomáhá. Zažila jsem nejrásnější týden na škole a zjistila jsem pár pravd mého života. Poznala jsem, kdo je má opravdová rodina. Nejsou to mí rodiče, ale jsou to mí opravdoví přátelé. ♥ :) A jsem za nich neskutečně ráda, že je mám. :)
Začala jsem se dívat na seriál Nešika. Boží seriál, určitě se na něj mrkněte. To asi tak vše. :) Chtěla bych neskutečně moc poděkovat všem, co mi dali hlas a já mohla pokračovat v soutěži. :)


LucLin

2.11.2012 // Nový rozvrh

2. listopadu 2012 v 18:49 | LucLin
Jen příjdu do školy a hned nový rozvrh. Díky tomu, že jeden angličtinář odešel. OMG! Tak krásný rozvrh jsme měli, ale co máme teď je jedna véélka katastrofa. :X OMG! Psali jsme z účta .. za 3. Joo a z té čtvrtletky z matiky mám za 4. Tak mi řekněte, proč chodím na doučko, když mi vůbec nepomáhá. Divím se sama sobě, co na té škole dělám. Jenže když doma řeknu, že tu školu nezvládám, tak je to můj problém, že jsem si ji vybrala. Né už nechci řešit školu. O víkendu se musím naučit: eko, špáninu, ájinu, účto a děják. Jediné, co teď dělám, je to že raplím ze školy. Pořád jsem nervózní. Jen příjdu domů a mám stresy, co se mám zase učit. Jako prvák, to byla jiná písnička. :D Valím na odreagování. :) Čauky, mám Vás ráda! :)

Dali by jste prosím TADY hlas pro LucLin ? :) Děkujůů ♥

LucLin

1.11.2012 // Samé jedničky

1. listopadu 2012 v 20:09 | LucLin
Dneska je 1. 11. 2012, kdybych nepočítala 2 a 0, tak samé jedničky. :) Dnešní den ve škole byl príma, až na to že se mi chtělo brečet jen co jsem se podívala na učitele. Bylo mi ho tak líto. :( A tady je důkaz, jaká jsem citlivka. :/ :D Dnešní odpolední rychlík měl 30 minut zpoždění, však vůbec nejsem unavená a nebyla mi zima. Domů jsem přijela až v 17.00. Jednu výhodu to mělo, viděla jsem svoje dvojče! :D Stejné vlasy, stejná kabelka, stejný kabát, stejné legíny a stejné kozačky. Akorát byla o hodně hezčí v obličeji no. :D :)

A jaký byl Váš první listopadový den? :)

LucLin

31.10.2012 // Nestíhačka

31. října 2012 v 18:49 | LucLin
Naše třída není fakt normální. Ti lidi tam fakt chodí dělat jen problémy a pokecat si. Vážně nechápu člověka, který si vymyslel tu blbost, že ho napadl učitel.
Dnes jsem taky zjistila, že né nadarmo se říká: "Jaký pes, takový pán." nebo jak se to říká. :D Ráno jsem šla zkratkou do školy a šel takový zamračený dědula, pak se otočil jeho pejsek a měl stejně zamračenou tu pusu. :D A včera jak jsem šla ráno na vlak, tak jsem viděla úplně krásný měsíc nad sklepem. :) To bylo tak krásné.
Jinak od pondělí rána šílím. Pořád něco píšeme. V pondělí po škole jsem se stihla naobědvat a hurá na bus na doučko. Z doučka doma až v 18.00 a to jsem se ještě učila: občanku, děják a fyziku. Včera odpoledne to stejné s tou výjimkou, že jsme dneska psali velký test ze všeho z eka a čtvrtletku z matiky. Známku ze špániny stejně nevím, takže zítra hurá s klidem do školy. Snad. ;) Potom incidentu s napadením se bojím, jak se k nám učitel zachová. Kdyby ho vyhodili, tak se bojím, že by ho s takovou minulostí těžko někam vzali. Stejně se divím, že takový učitel nešel radši učit na výšku. Na naši obchodku je ho až moc velká škoda. Dneska si dám konečně to cvičení, ale jídelníček plním, až na nervy ze včerejška, jsem si koupila hroznový cukr. :D

Cvičení je i na youtube, ale já si ho stáhla na ulož.to, abych to mohla cvičit v obýváku. :)

Děkuji všem za krásné komentáře u minulého článku. Strašně jste mě všichni potěšili. :)
LucLin

28.10.2012 // Nový plán

28. října 2012 v 11:59 | LucLin

Prosím dali by jste hlas TADY pro LucLin. :) Děkuju :*

Už jsem se rozhodla. Začnu ode dneška 28. 10. 2012. Už jsem si stahla i 30-denní cvičení, takže uvidíme, jak to půjde, ale já prostě musím. Nechci být už taková tlustá buchta, co si musí kupovat hnusné velikosti. Chci zase zpět svoji 36. ♥ :) Taky se budu muset snažit víc pít. Prostě to dám! Musím! Vlastně do Vánoc jsou ty 2 měsíce, takže pěkně. Samozřejmě se budu muset hlídat, co se týče sladkostí, ale když jsem to zvládla před 2 týdny, tak to zase zvládnu teď. Mám na to fígle. :D
Včera mě úplně rozesmálo, jak všichni všude psali: sněžííí, *Like* pokud u Vás sněží, fotka, jak u někoho sněží. Ano, ano my víme, že sněží, ale když to člověk vidí na celém FB, pak všude ve zprávách, dokonce i v smskách, tak už to toho člověka VÁŽNĚ nas**e. Promiňte, za ten výraz. :D O škole Vám dnes povídat nebudu. Zbytečná věc. ;) Dneska jsou v TV pohádky, že? :D Lucinka se těšííí. :DD

Taky u Vás sněželo? :'DDD (když všichni, tak proč né já)

LucLin

26.10.2012 // Color cupcakes

26. října 2012 v 11:19 | LucLin
Včera jsem spala u babičky. Byly tam babiččiny sestry a já se s němi došla rozloučit. Pak jsem tam i přespala. :) Dnes mám v plánu konečně otevřít tu občanku možná stihnu i dějepis. :D Asi půjdu úpéct D. cupcakes barevné, aby měl, co papat, když už ho dneska máme na to hlídání. :D Musím vyzkoušet ty sušené žloutky. ;) Pečení mě vždy aspoň uklidní. Týjo už pátek. :X Mě to ubíhá strašně rychle. :/ Tak se tu mějte pěkně. :) Co plánute Vy na dnešek? :)

Prosím dali by jste hlas TADY pro LucLin. :) Děkuju :*

LucLin

22.10.2012 // Český styl

22. října 2012 v 17:09 | LucLin
Čauko :)
Co Vám budu povídat. Ve škole zase sranda. :D Asi jsem si oblíbila pondělky. Z účta mám dobrý pocit, ale ten mám vždy, když se blíží 5. :D V tělocviku jsme si pěkně zaposilovali a konečně jsem udělala svíčku. Gratulujte mi. :D Špánina nejvíc v pohodě. Ovoce a zeleninu jsme se učili. Konečně hodina, která by mě bavila. Jen náš učitel z matiky nám dokáže říct, že píšem čtvrtletku za týden. :X A v ájině zase záchvaty smíchu. Dnes jsem už i plakala. :D Taky Vám dneska celý den vyhrávali ve škole "ČESKÝ STYL"? :D

Prosím, kdo by měl zájem, tak se přihlašte do Miss BLOG 2012 moc Vám děkuji!!! :)

Vzpomínka na školní léta na základce. Jen já neměla to štěstí, že jsem to vždy měla bez dortu. :( :DD
LucLin

19.10.2012 // Chci 17!

20. října 2012 v 19:39 | LucLin
Ahoooj :)
Včera byl ve škole takový pohodový den. Pěkně jsem si zapsala a jela až na druhou hodinu. Účto. :D V pondělí píšeme, takže se budu muset velice učit. Ale dost se slovem škola. To slovo už nechci vidět. :D Odpoledne jsem měla jet s M. do cukrárny, ale moje drahá maminka mi to zakázala. Celý týden jsem se těšila, jak půjdu na Raega a jako vstup od 17. :/ Jak já závidím všem 17 letým. Tak jsem místo toho jela s BFF a její babičkou na nákupy do BV. htěla jsem si koupit linky, ale asi zůstanu u těch od Oriflame. :) A nemůžu se dočkat 24.10. až si KONEČNĚ objednám tu moji rtěnku z e. l. f. ♥♥♥ :)) Nakonec jsem si v DM koupila jen moji oblíbenou ovesnou kaši. Šli jsme na zákusek, ale nakonec jsme si dali ještě zmrzku a čínu. Ve VP nás čekali kluci, a tam jsme měli pizzu a Haribo. Neskutečně mi bylo zle. Kluci se báli jestli to přežiju, tak se o mě starali. :D Pak pro nás přijela Nikčina babička (byla se psem na stříhání:D) a já byla ráda, že žiju, ale stejně mě štvalo to, že jsem neviděla Raega. :( Dnes jsem se chtěla učit noo, ale jsem děsně líná, takže zítra. :D


LucLin :*
PS: Neznáte nějakou dobrou internetovou stránku s plesovými šaty? :)
 
 

Reklama