Diary

23. březen // Osmnáctka

23. března 2014 v 15:41 | LucLin
Čtu si takhle článek u Markétky a říkám si, sakra ale Lucino měla by sis už konečně někam napsat zase ty tvoje trpásky a podobné (ještě) dětský zážitky. Tak jsem tu. Zase po měsíci, takže to zase bude dloooouhý. O:) :D

Jinak už jsem taky dospělá. :P Ve čtvrtek 20. 3. se to stalo oficiálně, takže jsem už i dost přemýšlela, jak tuhle novou etapu začít a je jasné, že bych měla změnit dost věcí. :)

Ale začneme tam, kde jsme skončili. ;)
  • Asi budeme pokračovat tam, jak N. měla odjet na Maimi a já si měla vybrat, co mi přiveze. Už dlouho jsem snila nad Naked paletkou, ale to, po čem jsem nejvíc toužila v tu chvilku byla rtěnka MAC v odstínu Créme Cup :3 a kdyby nic, tak make-up True match, protože jsem bílá jako stěna. Do slova. Takže každý make-up tvářící se jako ten nejsvětlejší je pro mě vždy stejně jako kdybych si na sebe dala místo odstínu 1, odstín 3. Takže mám konečně SVĚTLÝ make-up. :)))
  • Odjížděla sice na konci našich jarních, takže jsem strávila většinu času u nich, ale jak si všichni pamatujeme, zrovna se konaly ZOH 2014, které jsem prožívala jen, když byl hokej. Byli jste skvělí hoši! :)
  • Pak jsem se vydala na nákupy a konečně si pořídila moje vysněné tričko a úžasné tepláčky.

13.2.2014 // Jak jsem navštívila svoji první přednášku na vysoké

14. února 2014 v 13:10 | LucLin
A bylo to tu! Den otevřených dveří na vysoké, na kterou bych se ráda dostala. Někteří z vás si asi teď klepou na čelo, proč někam lezu už ve třeťáku. To máte tak .. vždy jsem chtěla dokázat rodině, že mám na to udělat vysokou a vždycky jsem obdivovala lidi, co tam studují.
ALE už od druhé třídy mám problém s matematikou (neptejte se mě jak, proč atd..), ale až do páté třídy jsem z ní měla 1. Šok přišel s druhým stupněm, kdy jsem poprvé neměla samé jedničky, ale hned 3 z matematiky. Zlepšilo se to, až když mi teko do bot a známky šly na přihlášku na střední, kde mým snem byla střední, kde teď jsem. Co se týče věcí, co chci zvládnout a nemám k tomu odpor, tak se do toho vrhám na tvrdo. A tady se moje každopololetní 3 z matematiky podařila dát na 2. Juch, juch. :3 Velké díky a nervy to stálo moji BFF. ♥
MAth

Jenže si asi říkáte, co dělám na obchodce, když neumím matematiku. Už jsem to tu psala několikrát, ale prostě byla to moje vysněná škola. Popravdě v prváku jsem z ní měla 2 (neptejte se mě jak :D), ale šok přišel ve druháku s novým učitelem .. první pololetí už jsem měla 3, a pak jsem měla 4. Letos na pololetí jsem musela máknout a dát to z 5 na 4. Díky ti andělíčku strážníku!!! Tímto jsem chtěla říct .. mám prostě odpor k matematice. Všichni víme, že nikdo není dokonalý a jak mi jde všechno, tak prostě se našla věc, co mi prostě nejde. Ale já to nevzdám!! Máme na výběr, jaký seminář budeme mít ve 4. ročníku → to znamená, z čeho budeme maturovat. Buď angličtina nebo matematika. Málokdo by to hádal, ale po jarních prázdninách se napíšu na tu matematiku. Takže mi držte palce! :)
Math
Takový malý úvod a teď k jádru věci. Včera byl den otevřených dveří na té "mé" vysoké, a jelikož je více věcí, ze kterých mám strach jestli zvládnu, tak z tohoto jsem měla menší noční můry. Dám maturitu? Dostanu se tam? Jak mi to půjde? Nevyletím hned u prvních zkoušek? Udělám bakaláře?
Ráno 13.2.2014. Nemocná. Nos bolavý a červený od věčného smrkání. V zrcadle příšera podobná Samaře. Ale ne. Já v nemocném duchu. Okej, bude to těžké, ale nějak to dáme. Po 2 hodinách se to povedlo. Už jen parfém, který mám jen na důležité příležitosti a jde se. Ve vlaku projíždíme nad dalnicí. Vidím dobře? Cyklista na dálnici! o.O :D
Vtipné. Poprvé pojedu šalinou. :D Hehe. Zvládla jsem to. Sranda. Ale kam teď? Hups a N. má ale přijet na jinší zastávku. Vracím se. Po 15 minutách se tedy vydáme cestou necestou. Jsem u fakulty jménem FEKT. Sakra! Jdu se tedy zeptat na studijňák jak se dostanu na podnikatelku. Hm, hm .. samí kluci :D Pán byl tak hodný a řekl mi kam mám jít. Po cestě konečně potkáme po půlhodině skupinku holek. "Prosím, jdeme správně na podnikatelku?,, .. "Hehe .. My ji taky hledáme.,, Sakra! Jdeme tedy nahoru chytré gůgl mapy mi oznámily, že by se měla fakulta nacházet někde vzadu. Jdeme nahoru. Obejdeme si to celé, a když zjistím, že mi zbývají už jen necelých 7 minut do začátku prezentace, naštvu se, otevřu kabelku a začnu žvatlat müsli tyčinku. Najednou nám docvakne, že tam v dáli (obě slepé a ani jedna nemá brýle) je něco, co vypadá jako fakulta. Jde se! Konečně! Našli jsme to. Naštěstí u recepce tabule jako kráva E340 DOD. Jde se. Vidíme tu skupinku holek, tak si jdeme sednout dál ke stolečkům, dokud neotevřou dveře na prezentaci. Vůbec nekontroluji čas, přece tam byly ty holky. Dveře se otevřely a my lezeme. S 159 cm asi těžko mezi 200 m kluky uvidíte, do jaké posluchárny lezete, že ano. Naštěstí je jedna celá řada volná. Udivuje mě, jak málo děcek přišlo a jakto, že tady ty děcka vypadají tak staře (ne jako na mojí střední čtvrťáci) a proč mají všichni tablety nebo notebooky? Sakra! Zase nepřipravená. No neva, vystačím si s diářem. A kde je ten šedivý pán, co to tu měl uvádět. Je tu jen jedna profesorka. Tse -_- a ani letáčky žádné. To je vrchol. Po mém minutovém zhodnocování situace mi N. oznámí: "Hele ale my jsme na přednášky, vole!,, .. Menší výbuch a už padám z posluchárny. Za zády už jen slyším, jak ten nejvyšší kluk prohlásí: "Co to? Kde se stala chyba?,, Když vylezeme, zjistíme, že jsme byli v posluchárně E310. Naštěstí jsme brzy objevili správnou posluchárnu. Otevřeme, ale nějak plno. V půlce prezentace s mými 159 cm přelítnu celou posluchárnu a jdu si sednout na schody. Prezentace trvala cca 45 minut. Odnesla jsem si nové a pro mě dosti cenné informace. Myslím, že tu matiku si tedy vyberu a budu se snažit se tam uržet až do obhájení bakalářky. :)
Vracíme se šalinou na hlavas, a pak k N. na byt, aby se převlíkla, a pak se konečně najedli. První zastávka byl Lidl, kam mě N. nalákala na super boží donuty. Tsee. Vyprodáno, takže se jede do Letna na smažák bulce. Bylo strašně krásné, ten výhled a s tou dobrotou. Jelikož to bylo dost velké sousto, bylo fajn si oddechnout. Zase jsme si po dlouhé době takto pokecali. :) Bylo to moc fajn. Ani jsme se nenadáli a bylo skoro 18:00. Tak jsme se zvedli a šli projít Vaňkovku. Někdo strašně boží tam dal sedačky a zahrádky v čínkém stylu. Sedačky se hodily, ale k tomu se ještě dostaneme. První zastávka byla ve Stradivariu. Nic. :/ Pak dostala N. chuť na gumídky, tak jsme si vystáli na gumídky. Perkeft! 15 minut na 6 malinek a 2 ostružiny. -_- :D Pak ještě pro čaje, a pak do knihkupectví. Kde jsem si vyhlídla pro N. dárek. Našla jsem tam taky dost zajímavý knížky, co se mi budou hodit do 4. Ouuu, peněženka dosti utrpí. :D Děsně jsem měla žízeň, tak jsem vyzkoušela Fruitisimo, 2 dcl pomerančového džusu. Woow. :) Byl fo fakt pohodový den. Hlavně konec, kdy už jsem byla na pokraji sil a děsně mě byla zima a já svojí novou šálou byla obmotaná, jako ehm ehm. :D
A jestli jste tento meeega článek dočetli. Respékt! :)

Bakalářský titul je nová vysoká škola diplom.

LucLin

PS: Ne, dneska není žádný zasraný americký svátek zamilovaných jménem Valentýn. -_- Krásný pátek a od pondělka jarní prázdninky. :3 :D

21.1.2014 // "Odměna" za vysvědčení dorazila

21. ledna 2014 v 19:39 | LucLin
Tak jsem tu živá a se zdravými zoubky a jeden mléčňák venku, hihi.

Sranda, když v jeden den píšete 3 pololetky. :D A jako vždy jsem si pokazila všechny známky o jeden stupeň. Zítra mě čekají poslední 2, už aby to bylo za mnou. Asi největší radost mám z práva .. za 2. :) A taky jsem se konečně nenervovala. Je to příjemnější, než probrečet večer nad učením. Upřímně .. joo flákala jsem to, ale nebudu se nervovat zbytečně. ;)

A "odměna" za krásné vysvědčení je ta, že už mi vyprodali už druhé plesové šaty. Are you kiddin me?!!! A tohle byly pro mě jako dělané. No co už .. budu muset na nákupy do Brna. :D

Co se týče zdravé stravy jsem malííííínko to zase nezvládla, ale když od drogy jménem sladké se těžko odvyká! :( :D
pokračování v maturitní četbě :)
trošku práva :P
jako vězenkyně :( .. aneb nuda v kanceláři :D
juhůů pokračujů .. aneb cesta za sexy zadkem po třetí :D
můj nový společník .. staré dobré časy s GG ♥

LucLin

15.1.2014 // Bolest zubů

15. ledna 2014 v 10:43 | LucLin
Velmi originální nadpis Lucino. -_-

Začalo období psaní pololetek, takže jsem se už od Silvestra psychicky připravovala na toto období, ale víte na co jsem přišla? Sakra, už od základky jsem byla "posedlá" perfektností. Nebyl den, kdy bych neměla perfektně napsané zápisy, perfektně naučená .. bláblá .. s tím už je konec. Už mě nebaví se stresovat na vším. K O N E C !

Vždycky to nějak dopadlo, teďka to nebude jiné. Popravdě jsem si školu dost znechutila. Milovala jsem angličtinu, už od června jsem se těšila, jak se budu v prváku učit španělsky, co z toho když vám to znechutí učitel .. s tím je konec, asi se to budu muset naučit doma. :)

Néé konec řečí o škole. -_- Jak to říct .. nemocná .. jen mám děsný horečky a pořád spím, abych na tu bolset nemusela myslet, ale dávám tomu tak 3 dny a snad to zase přejde. To víte .. zimnice a Lucina dělá p*čoviny v matematice, co jiného si zasloužit, než bolavý zubíček. :(

Lucino padej spát, meleš jedno s druhým a kdo to zase bude po tobě luštit. Ještě se vám teda pochlubím novou závislotí .. RTĚNKY ♥ Jen jsem bohužel svoji nejoblíbenější někde ztratila a už ji týden hledám a nic. Nejkrásnější :'( Prosím o minutu ticha! Děkuji.

pěkně kyseloučký pomerančový džus :3
mimoněěěk na diáři :D :3
moje vášeň ♥
konečně jsem je našla ♥ a ještě k tomu megácká sleva no neberto :D (PS: prý nosím jen samý psí obojky a sadomaso věci -_-)
menší odměnáááá ♥ ale moji ztracenou Rimmelku nenahradí (jen parfemací :D)
LucLin

9.1.2014 // Shoda náhod

9. ledna 2014 v 16:39 | LucLin
Kde začít .. Svou půlnoc na Nový rok jsem strávila s těmi, co mám nejradši. :) Asi necelou hodinu před oslavou roku 2014 se stala nedaleko mé babičky havárie. Je to zatáčka smrti. A když jedete s prominutím, jak hovado, co myslíte .. že se snad ta zatáčka smiluje a v pohodě ji přejedete? Omyl! Na místo přijely 3 sanitky, policie, hasiči i odtahovka.
Ale vraťme se zpět k mému Novému roku. Už je to má tradice slavit Silvestr u babičky a po půlnoci jít před dům se šampaňským a dívat se na ohňostroje a připomenout si, co se stalo za celý rok. Tento rok mě to tam lákalo i z toho důvodu, abych se podívala, jak to vypadá u té autonehody. Pořád to tam svítilo a provoz byl zastaven.
Asi 15 minut po tom, co jsme se s bratránkem vrátili z venku už jela první sanitka zpět do nemocnice.
Druhý den ráno jsem jela domů, abych se připravila do autoškoly a úplně mi vypadlo, že jsem se chtěla podívat, co to bylo za lidi, kterým se stala ta autonehoda.
Další den jsme jeli na Oravu, takže jsem neměla vůbec čas se na to podívat, takže se mi to podařilo až v pátek v noci. 5 žen z toho 2 v kritickém stavu, ale stabilizované. Řidiči se nic nestalo. Jelikož nepil a neměl v sobě drogy řekla jsem si jediné, že jel jak hovado.
Když jsem se další den chystala na oslavu, psala jsem si s N., která na mě vyhrkla: Víš, kdo seděl v tom autě, co se vybouralo? .. Sakra, jak mám vědět, kdo tam seděl, když jsem byla na FB naposledy na Silvestra ráno. .. Doufám, že sedíš, protože až ti to řeknu, tak ti zrovna dobře nebude. .. Nestraš, kdo tam byl! .. Holky od vás ze třídy! ... Kecáš! .. Nekecám jen vím, že M. je v komatu a D. má něco se zády.
V tu chvíli jako by mě omyli. Z radosti, že uvidím po skoro 3 letech zase celou rodinu, tak se mi nikam nechtělo. Oslavu jsem spíš proseděla nebo jsem šla na vzduch.
Víkend utekl jako voda a já se zase vrátila do školy. Z rychlíku jsem čekala na M. a M. Byla jsem asi jedna z mála, která věděla o té autonehodě. První hodina ekonomika .. tak jak je holkám?! Nikdo nic nevěděl, tedy jen K. a já. M. se otočila na mě z výrazem .. co se sakra stalo?! ..
Jedete oslavit nový rok a přitom ho celý strávíte tím, že se budete pomalu ale jistě učit vše od znovu.
. | via Tumblr
Chtěla jsem napsat nějaký veselý článek, ale hlavou mi jde jen tohle. Doufám, že se M. z toho dostane brzy a zase bude vše umět, jako když nastupovala do toho auta.

LucLin

♥ 2013 ♥ awesome year

6. ledna 2014 v 20:11 | LucLin
Nechápu, proč si všichni stěžují, jak děsný byl rok 2013. Zrovna ne typy, co si našly vztah, dařilo se jim, měly se dobře a podobně. Taky jsem v roce 2013 zažila děsný chvilky, kdy jsem probrečela celou noc, bylo mi zle, zdraví nesloužilo, tak jak by mělo, chtělo se mi umřít .. ale vždycky to přehlušily úplné maličkosti, a proto říkám a klidně mě ukamenujte, ale rok 2013 byl awesome. Byl přesně takový, jak jsem si ho představovala. Nikdy nic přece není dokonalé lidi. ;) Buďme rádi za to, co máme a mějme radost i z toho, že se sejdete s člověkem, kterého jste neviděli třeba jen měsíc, ale to že jste s ním je nejúžasnější chvíle. :) Mně rok 2013 změnil pohled na život a i když to tak nevypadalo, bylo to tak. Dokázala jsem si, že můžu být štíhlejší, krásnější. Možná to nejde vidět, ale já to na sobě viděla. Taky jsem poznala moc lidí se zajímavým osudem, a děkuji tomu nahoře, že mi to umožnil. :) Na fotce jsou momenty z roku 2013, ale jelikož fotek bylo minimum, tak aspoň ta troška, co se našla. :)

Chtěla bych letos psát více, už jen proto že jsem znovuobjevila deník, kam si zapisuji, takže se nemůýžu vymlouvat, že nevím, co se stalo. :D

Vaše Luclin :*

17.11.2013 // Here!

17. listopadu 2013 v 14:19 | LucLin
Hola, hola Lucinka volá!

Zase jsem tu a zase to vypadá na slohovku. Chvilku to vypadalo, že to bude psaní z povinnosti, ale přečetla jsem si poslední články a už teď vím, že se ráda s Vámi zase podělím, co v mém životě se udělo nového. :)

Asi začnu něčím pěkným .. láska. Jak jsem psala hned na začátku září, že to vypadá, že už konečně budu zadaná, tak to byl jeden velký omyl. Skončila jsem s ním a běhěm těch 3 měsíců se jich tu vystřídalo dost. Je to takový nezvyk slyšet od někoho jiného, že jsem úžasná a tak podobně. :) Ale ..

Co se školy týče, tam jsem ze začátku začala fakt moc pěkně, jen poslední dobou to zase moc není pěkný a 4 začaly lítat. :D A musím říct, že tento týden ve škole byl mega vyčerpávající, takže doufám, že to nadáváním a mlácení tužkama o zeĎ stálo za to. Ale poprvé v životě propadám. A z čeho jiného, než z matematiky. Jinak se držím dobře. Zatím. :)

A teď přijde to nejvtipnější, aspoň pro mé kamarády. Začala jsem dělat řidičák. :D :3 Takže snad už bude ze mě v dubnu řidička. :) Minulý pátek jsem měla první hodinu teorie a byla jsem celá vylekaná, co se divím, byla to první hodina. :D V pátek už to bylo v klidu. :)

Co bych Vám ještě pěkného řekla. :) Znáte někdo knížku Sbohem, armádo! ? Je božská. :') Nikdy jsem nevěřila, že mě bude i povinná četba k maturitě bavit (ne, nejsem šprt). :) Taky jsem konečně viděla Velkého Gatsbyho. Wuáááá ♥ krásný film!!! A taky jsem si na konci pobrečela. A musím se Vám přiznat! Když jsem jako malá sledovala Titanic (který jsem viděla celý až někdy ve 13), tak se mi Leonardo Di Caprio NIKDY nelíbil, nechápala jsem holky, co se jim na něm libí, ale ve Velkém Gatsbym .. ulalá je božsky :3. Já to říkám pořád, že jsem na starší. :D:D:D

Jooo a poslední věc .. zase jsem se vrátila k vegetariánství. Heh. :) A prosím nenadávejte mi, ale prostě mi nějak zase přestalo chutnat maso. Já jsem byla vegetariánska už jako malá, a pak když an mě každý ze všech stran nadával, že skončím v nemocncici, protože na hubenost se umírá .. blablabla .. tak jsem ho začala jíst, ale zase mi došlo, že mi nechutná, takže asi tak. :) Samozřejmě, že miluju tatarák, ale ten si dám jednou - dvakrát do roka. ;)

Asi vše, tak se mějte krásně a užívejte si života na plno!!! :)Vaše LucLin :*** ♥

13.11.2013 // Výročí

16. listopadu 2013 v 12:11 | LucLin
Je to už 8 let ..

.. taky se to stalo v neděli kolem 12.00. A stačilo tak málo, aby se to nestalo.

Bylo mi 9 let a jela jsem s taťkou z obchodu. Dodnes si pamatuju, co mi řekl: "Ještě 2 auta a můžeme přejet přes silnici." nevím, co mě to tehdy popadlo a já se rozjela hned, jak projelo to první a bylo to. Náraz s autem, které se mi už nestihlo vyhnout. Bylo to jako bych se probudila z hrozného snu. Jen jsem tam tak ležela a taťka mě rychle z té zemi zdvihl, řidička už volala sanitku. Všichni vyklepaní, já mimo, protože mi tak nějak nedocházelo, co se pořád stalo. O paměť jsem nepřišla, a docela se všichni i divili, že jsem vyvázla "jen" s pohmožděnou rukou. To je taková jen moje vzpomínka na tento den. :) O té doby se taky radši rozhlížím na každou stranu 5x. Pro jistotu. ;)

13.10.2013 // Třeťák

13. října 2013 v 18:49 | LucLin
Zdáárek! ♥

Ani v těch nejhorších snech jsem si nemyslela, že třeťák je ta těžký. Ani nevíte, jak bych vrátila do druháčku! :( Stýská se mi po neodborných hodinách. Za to teď je to pořád nějaká ekonomika, statistika, daně, právo a nejhnusnější dvouhodinovky účta, ze kterých chytám nervy, jak nikdy!! Další věc je taky ta, že jsme dostali zase novou učitelku na češtinu a literaturu. Já a 5 z češtiny?! Nikdy!!! Jooo je fakt parádní, když si o sobě 17 let myslíte, že čeština není rpo vás žádný problém a když píšete test a celá třída kromě vás má lepší známku než 5. Ale co se týče mě .. jsem jen člověk a když neustále sedíte nad kalkulačkou a papíry .. ale jsem dobrá, že ani po měsíci školy mi ruply nervy. A fakt netuším, proč jsem byla minulý pátek celý den ve škole mimo. Nekecám! Už jsme měli poslední hodinu, literaturu, a už dokonce zvonilo a přísahám, že jsem tu učitelku neviděla a šla jsem si na chodbu ještě pro čítanku a vrátím se a učitelka se na mě podívala a zeptala se mě: "Slečno, můžete mi vysvětlit, jaký byl váš důvod odchodu z hodiny?,, .. aha, no víte jen jsem trošičku mimo a tak trošičku jsem vás nezaregistrovala. Ne, jen jsem si sedla a radši jsem byla potichu. Větší gól byl v Rossmanu, kde jsem už šla platit a nějak jsem zmrzla na pár vteřin, a pak jsem podala košík prodavačce na pokladně a řekla jí jen .. Děkujeme .. ta měla ze mě druhé Vánoce a řekla, jen že jde vidět, že ta škola mi dává dost zabrat. :D

A tady je důvod, proč nemám čas a spíš po všem tom ani chuť psát na blog. A popravdě .. není ani ten čas, protože jsem pořád někde. A dneska je to asi poprvé, co jsem si sedla s kakaem, dekou a dívám se na seriál. :3

Nevím, co ještě psát, je toho hodně, ale jsem líná. :P Pokusím se, psát i přes týden, ale nic neslibuju a popravdě ani nedoufám, že si tohle někdo přečte, ale děkuji všem za krásné ohlasy na minulý článěk. Neskutečně jste mě potěšili!!! ♥♥♥ :3

pro babičku k narozeninám ♥
za moc značka .. aneb sladké z Chorvatska :3
i v Chorvatsku vedou Milku :D
srdíčkový den :)
mňááááááám ♥
tak uvidíme, jaký bude :D
snad se bude líbit :))
nakonec si dám asi tohle vytetovat :)
a zase tu budu otravovat svojí fotkou :D

Krásný víkend a pevné nervy do nového školního/pracovního týdne,
LucLin

Summer 2013

7. září 2013 v 10:40 | LucLin
Chtěla bych od tohoto článku psát zase pravidelně. Přece jen, kam jinam si zapsat zážitky. Snad ty nejdůležitější jsem nezapomněla a napíšu sem všechny. Předem upozorňuji, že to asi bude nějaká další slohovka. ;) :D Tak se připravte a začínáme.

Moje prázdniny začaly hned brigádou na pizzérce, ve které jsem vydržela opravdu málo a podařilo se mi najít jinou a lepší, kam jsem se i těšila. :) Tam jsem taky byla zbytek prázdnin, ale taky jsem domů chodila kolem 18.00 - 19.00, takže mě asi chápete, proč jsem neměla čas na blog. Byla jsem ráda, když jsem se najedla a osprchovala, a pak konečně má milovaná postel. Takže přes týden se toho moc nestalo. Všechno nejlepší se stávalo od pátku večera do pondělních rán.

Většinou jsem v pátek byla na summerech, kde se kamarádce hned na našem předhodovém stala parádní věc, která nás provázela zbytkem summerového období. A včera byl zrovna poslední, ale já byla jinde a možná to bylo i lepší.

Sobota patřila nákupům. Když si to tak vezmu zpět. Skoro většina věcí byla zbytečných, protože ze začátku to byla jen komsetika a já se rozhodla, že prostě si můj obličej vyléčím sama, ale to byla chyba. Sice se mi to trošku zlepšilo, ale pak se to zase vrátilo zpět. První týden v srpnu jsem řekla dost a napsala jsem tetě, aby mě objednala ke kosmetičce/kožní. Přiznávám, byla to ta nejhorší bolest v mým životě, ale teď (musím zaťukat) je můj obličej jiný. Lepší. :) Konečně si připadám i jako člověk bez make-upu. O:) Samozřejmě že jedna návštěva mi to neudělala. Pak jsem asi 3 dny vypadala jako opuchlé rajče se skvrnami. Ale v lékárně jsem si koupila kvalitní krém a dárek k tomu byl gel, sice jsem si dooost připlatila, ale už vím, co bude má denní rutina kolem obličeje. Možná i někdy sem hodím článek mých oblíbených kosmetických výrobků. Pak to byla Sephoří micerálka. ♥ A na konec na předpis od mé kosmetičky/kožní antibiotiková vodička. Bylo to sice trošku finančně náročnější, ale pro mě v tu chvilku peníze nehráli roli, ro mě bylo důležité, že se mi obličej vyléčí a stalo se a já jsem šťastná. :)

Takže když jsem tuto středu vytáhla mou krabičku účtů, dost jsem byla na see naštvaná, že místo zbytečností, které mi na obličej nepomohly jsem mohla mít tolik krásných kousků. Například půlka mého wishlistu už mohla být odškrtnuta. Nevadí. Chtěla bych ještě v týdnu přidat článek s novými kousky, na které jsem moc pyšná.

To bylo k mému utrácení z brigád a teď k nedělím. Většinou to byly hody, které byly vždy veselé a zajímavé, ale řekla jsem si, že žiju jen jednou, tak proč bych měla byt 24 hodin týdně/ 365 dní v roce ta slušná. Někdy se potřebuje člověk odreagovat a ano ztrapní se, ale tak jsou přece prázdniny.

Další věc, co se stalo mou rutinou byly nedělní fotbaly. Zamilovala jsem se do fotbalu!!! ♥

Také si možná někteří pamatujete, že mi odjela sestřenka do Anglie. :)

Také jsem zase navštívila nehtařku a O:) asi ji brzy zase navštívím. :D

A teď menší výcuc z mých prázdnin. O prázdninách jsem poznala hooodně nových lidí. Někteří mi dali do života to, že některé věci bych měla fakt zvážit a byli tu i tací, co mě hodně naučili o životě. Hodně jsem o sobě začala přemýšlet. Vlastně celkově o mém životě. Některé osoby jsem jako kdyby vymazala, ne doslova, ale prostě nechci, aby se se mnou zacházelo jako s hadrou a asi jedné druhé nechybíme, protože když jsem se potkali asi po měsíci, tak jí nebylo blbé mě pozdravit. Co už. Byla to fajn kamarádka, ale asi je fakt že 7 rok je kritický a buď ho zvládnete nebo ne. My to evidentně nezvládli. Taky jsme začali mít jiný názor na naše vztahy. To je další věc co tu je. Vztah .. na posledních hodech jsem pochopila, že mám fakt ráda a je mi jedno, že ho půlka mých kamarádů nechce příjmout. Je jaký je a já jsem jaká jsem. Každý jsme nějaký. A ne, nejsem zadaná. :D Je tu víc důvodů, proč nebýt spolu, ale to už by byla zase jiná kapitola. Taky bych chtěla "říct", že ne vždy jsem se ke každému chovala, tak jak bych měla a moc mě to mrzí, ale je to mou debilní povahou, ale já první konám, a pak myslím. A asi až se moje mamka vrátí z dovolené asi určitě změním chování k ní. Přece jen .. porodila mě, živí mě a díky ní mám střechu nad hlavou.

Tak to je takové shrnutí mých prázdnin, jestli jste se dostali sem .. respekt Tobě borče! :D

A jaké byly Vaše prázdniny? :)

málem bych zapomněla ... joooo jsem ve třeťáku!!! :D .. aneb velice originální fotka z prvního den :D

LucLin

27.7.2013 // New In

11. srpna 2013 v 10:50 | LucLin
Držet mě doma celý den .. to se nedá. Neposedím zavřená doma, to se mi nehrozí. Asi jsem divná, že v takových vedrech lezu ven, ale nedá mi to. :D Jen tehdy, když mám za sebou 8 hodin v kuse být na nohách, a pak ještě něco doma dělat, to nepřipadá v úvahu. V týdnu jsem si objednala harémky z Tally Weijl. Na to, že je to velikost 38, tak je mi to nějak podezřele volné. To je tak, když se člověk bojí vlézt na váhu. Sice jsem chtěla jet do Brna, ale zdálo se mi trapný jet "jen" s 1800,-. A jelikož jsem nutně potřebovala snížit need list kosmetiky, tak jsem se vydala do bližšího Hodonína. Ale nebyla bych to já, kdybych nevlezla jinam než do DM. Taky mi přišla smska od bratránka, jestli jsem v pořádku dorazila domů z Tequila party, a jak a s kým ... Vážně mě to potěšilo, že měl takovou starost. ALE zase zpět k nákupům .. V Gate jsem narazila na poměrně obyčejné šaty s puntíky, a dokonce mi sedly perfektně, tak proč si je nevzít, akorát jsem váhala jestli růžové nebo mintové a horko je pěkná svině, tak se mi růžové nechtěly zkoušet a vyhrály ty mint. Pak jsem už valila konečně do DM. Poprvé jsem konečně měla napsaný seznam, takže jsem jen jak trouba chodila po DM a házela do košíku. Dokonce jsem platila míň, než jsem čekala. To bude tím, že jsem si nekoupila blbosti jak to mám ve zvyku. Lucie? Ty začínáš myslet dospělácky. :D Dobře .. bude to tou vodou s kyslíkem navíc, která se samozřejmě pije při sportu. :D Stejně jako proteinová tyčinka s cookies. ♥ Joo a taky jsem měla ledovou tříšť s příchutí kaktusu! ♥ Nejlepší tříšť na světě. :)

Nejlepší na světě!
Zase .. :D
Musela jsem vyzkoušet .. a je boží! :)
Musím se přiznat .. ano jsem velký fanda značky Garnier!! ♥ :D
cenový bonbónek :3
další do sbírky krémů Moisture match :3

LucLin

PS: Článek už mám nachystaný dost dlouho, ale foťák měl taťka na dovolené.

26.7.2013 // Pohádka o tom, jak jsem začala ztrácet nehty

30. července 2013 v 19:57 | LucLin
Není to dlouho, co jsem byla na svých prvních gelových nehtech. Bylo to týden před tím, než jsem nastoupila do prváku. Vždy jsem měla svoje nehty krásné, pevné a dlouhé, ale jako každému, tak i mě se povedlo, že se vždy jeden ulomil. :/ A tehdy u nás v rodině začala móda s gelovkami. První byla teta, a pak moje mamka. Nebyla bych to já, kdybch to nechtěla zkusit taky. :D Taky jsem na nich byla, a dokonce jsem měla gelovky na svých, takže enbyla šance, že by se mi nějaký ulomil nebo něco podobného. Měsíce plynuly a já zjistila, že s gelovkami bych na naší střední fungovat nemohla na více předmětech. :D Tak jsem se smířila s faktem, že gelovky můžu nosit jen o prázdninách. Minulé léto jsem měla celé prádzniny svoje nehty krásné, takže jsem gelovky nepotřebovala, až do doby, co jsem začala jíst zdravě, tak se mi nehty začaly dost lámat. A do toho brigáda, kde voda vám nehty úplně odrovná, takže zničený hned. A jelikož já bez delších nehtů jsem jak slepý bez hole, takže jediná možnost - gelovky. Byl to super nápad, dokud jsem nanastopila do mé druhé brigády. Na stálo jsem tam začala chodit od minulého pondělí a shodou okolností se mi v neděli na pizzérce ztratil nehet, takže jestli se spláchl v umyvadle, to už se nedovím. :D Postupem týdne se zvyšoval i počet odlomených nehtů a v pátek jsem šla pro výplatu už se svými pidi midi nehtíky. Btw .. včera jsem byla na tequila party a z mého neonově růžového laku udělalo UV světlo krásně oranžový svítivé nehty. :3

.. joo to bylo něco :3

Taky jsem Vám v jednom článku psala, že má Marcelinka odjela na rok do Anglie a já ji poprosila, jestli by nechtěla, taky psát diary blog o tom, co tam zažije a tak. A jednou až si to otevře bude ráda vzpomínat. Marcelinka si opravdu blog založila a tady je odkaz na něj, tak kdyby jste byli tak hodní a mrkli se. A když Vás něco zaujme, tak nechali koment. Děkuji! :)

LucLin

16.7.2013 // Práce, práce, utrácení peněz, práce .. spánek není

16. července 2013 v 18:37 | LucLin
Táák jsem tu a upozorňuju hned na začátku, že to bude dloooooouhé. :P Tak co by jste čekali, když se tu Lučina ukáže po 2 týdnech. :D

dáreček pro Marcelinku, když nám odlítá do té Anglie :(
když jsou ve slevě za 39,90 Kč tak proč si nekoupit do zásoby 4 :D:D
menší odměna po solárku
jooo není nad to dát si 3. snídani ve 14.00 :D

Zase nevím, co jsem psala naposled, tak začnu asi mou prací/brigádou. Nechci si stěžovat, ale když už ani nejím ze stresu, kvůli jedné takové. To už je moc. Naštěstí si toho už všimla i J. a L., a ty už zakročily, tak uvidíme, jak se mi bude dařit. Poprvé jdu už na dva dny v kuse. Snad tam zas budou nějací borci, co zas budou nabalovat. To víte, ať není nuda. ;) :D Taky jsem od tohoto pondělí začala chodit na druhou brigádu, kde jsem nejvíc spokojená. :3 Moc příjemní lidé. :) Ale teďka se chci vrátit k minulému pondělku, kdy jsem odcestovala za strýcem do Rakvic. Hned jak jsem k nim přijela jsem se spálilla a krásně si vypálila půlku prs. A hlavně ta bolest. Taky hned první noc sestřenka zjistila, že někoho mám, takže mě tím otravovala celý týden. V úterý jsme se pohádali, naštěstí v ten den byla oslava (btw. zrovna ten den měl T. narozeniny = 18 let), tak jsme oslavovali a vypili 6 flaší vína. Joo veselí jsme byli všichni. Nejvíc jsem byla spokojená asi já, když jsem viděla video, kde mě prcci natočili. :D Ve středu jsem se už konečně dokopala k běhání. :333 Ve čtvrtek jsem měla volný barák, takže 3 snídaně, relax, konečně na FB, ale byla jsem pomoct tetě do práce, kde jsem poznala kuchaře, co mi pořád čuměl na prdel a prsa (kdo by nečuměl, když jsem měla minišaty a moje krásně napůl opálený prsa). Ale byla sranda. Večer už přijel strýc a stavěl se stan, kde jsem odmítala spát. Jenže bych to nebyla já, kdy mě ti ehm ehm nevydírali. Stejně jsem celou noc nespala a ve 3.30 jsem naštvaně šla spát na zem do obýváku. V pátek to byl jinší luxus. Po týdnu jsem našla svoje sáčko, tričko s výstřihem, zlaté náramky, make-up a ukázala jim tam, že i já vypadám jako člověk. Byla jsem totiž pozvaná na večeři (konečně pořádné jídlo po týdnu :D:D:D) a dala jsem si tataráček ♥ Pak přišel ten kuchař omrknout, jestli mi chutná a div mu nevypadly oči, když viděl, jak vypadám. :D V sobotu jsme byli na nákupech a já si konečně pořídila plavky :3 overálek, make-up na léto a ostatní kosmetické věci. Hned v pondělí po práci jsem konečně šla do solárka a měla jsem ten overal. Nekecám .. zastavilo mi každé auto, co jsem potkala, v buse mě nabaloval řidič, a pak ještě jeden kluk, pak jsem potkala kámoše mého bratránka, který v ten den byl se mnou v té práci, tak mu taky málem vypadly oči, a když jsem přijela domů, tak u obchodu byli brigádnici (skupinka kolem 20 - 30 kluků), a pak se na mě jeden tupě usmíval v obchodě a furt lozil za mnou. Takže asi vím, co si koupím .. další overaly. 3:) :D:D:D Dneska jsem se KONEČNĚ po 12 dnech pořádně vyspala a zítra zase do práce. Snad jsem napsala vše, co jsem chtěla (jak se znám, tak tu zase 3/4 věcí není, ale už nemůžu). :D Mějte se pěkně a snad zase brzy najdu energii na článek. :)

Taky mě pěkně štve, že jsem se nevyfotila před tou večeří. :( Taková krásná nová profilovka by to byla. :( :D Co už, ale v tom overalu by byla ještě lepší. No šak neboj Lucino, ještě pár hodinek na sluníčku tento týden v práci, a pak pár náštěv v solárku a hned to bude luxus profilovka, možná se i odhodlám vyfotit se vám v šatečkách modrých. :3 :D Joo a zapomněla jsem vám říct, že jsem nemocinká. :( :D

LucLin

5.7.2013 // Sladká bruneta

5. července 2013 v 19:08 | LucLin
.. aneb jak si Luc našla konečně ten nejúžasnější odstín barvy na vlasy. ♥ Ale vezměme to pěkně popořadě. :)


a) jak už jsem na začátku napsala, konečně jsem našla pro sebe ten nejdokonalejší odstín a už jen ten název odstínu "Sladká bruneta" ááách ♥ a taky už lidi nemůžou říct, že mám černé vlasy, protože mám tam pěkné červeno/hnědé odlesky :3 b) + c) také mi v týdnu přišel dáreček od Dádušky ♥♥♥ děkuji strašně moc Dádi, to mi připomíná ještě napsat email :) d) v nové ŽaŽ byl dárek tento vzorek parfému a asi jsem konečně našla ten pravý parfém :3 už se těším, až si ho objednám :) e) dnešní výlet v Hustých jsme zakončili v Lidlu a já si nemohla odpustit müsli tyčinky ♥ :D f) můj spasitel na cestách do školy, ale tentokrát záchrana u kosmetičky :D g) a končně moje šatičky na konci školního roku :333 šatičky s pásečkem z výprodejů v Tally ♥ h) a nebylo by to ono, kdybych si ještě na poslední chvíli neudělala výlet pro botičky, které jsem si zamilovala už hodně dávno ♥ ch) a konečně jsem se odhodlala koupit si Very Me řasenku a jsem spokojena :)) + konečně pravá tužka na obočí :)

Dnešní dopoledne jsem si moc užila. Sice jsem po včerejší práci naspala asi jen 4 hodiny, ale vstát brzy stálo za to. Jela jsem s ní k její kosmetičce, abych se rozhodla, jestli tam budu chodit také. A ano chtěla bych. Potom jsme jeli ještě pro zeleninu, ale cesta zpět domů. Bombastická :3 :DD A ještě se musím pochlubit bratránkem. Vyšel s ním rozhovor v novinách. Jsem na něj pyšná! :3 :)

PS: Omlouvám se za dlouhý článek, ale jinak to nešlo. :/ :D Jinak kdo to dočetla až sem je to boréééc! :) :D

LucLin

29.6.2013 // Novinky

30. června 2013 v 9:41 | LucLin
Tolik věcí, ale jsem prostě líná psát. :D

Já ani nevím ty jo, kde začít. :D :D Asi budu pokračovat hody .. má to pokračování .. :D Vypadá to, že trošku štěstí se usmálo a já přineslo mi lásku .. ale uvidíme, jak to dopadne. Nerada něco říkám nahlas, protože to pak nevýjde. Taky nám odešla třídní do důchodu, takže jsem dostali teďka novou - snad nejhorší učitelku na škole hned po zástupkyni. S tím i souvidí dar, který od nás dostala. Velkou třídní fotku - joo nechtělo se mi nijak upravovat, tak tam vypadám uum děsně. :D Taky se musím pochlubit :3 už mám 5 kg dole! Sice to na sobě pořád vůbec necítím, ale to číslo mi bohatě stačí. :D Další novinkou je, že mám konečně stálou brigádu - obsluha v pizzerce. Z tohoto pátku mám zážitků snad na celý život. :D Sice vždy, když už si jdu kolem té 3 ráno lehnout, říkám si, že už tam nechci, ale prostě mám to tam ráda. :) Vysvědčení sice dopadlo hrozně, ale já jsem spokojená a hlavně, šla jsem si pro něj v dooost luxusním outfitu. Nové šatečky, pásek, lodičky :333 V příštím článku vyfotím. :) Joo a taky už mám svoji flaštičku coca coly s mým jménem. Samozřejmě pořád s obsahem. :D Snad jsem na nic nezapomněla, co jsem napsat chtěla. A jelikož jsou už prázdniny a teď budu doufám pořád s BFF, tak zas budu mít co psát. :)

FuCk YoU | via Tumblr

LucLin

18.6.2013 // Hody

18. června 2013 v 15:26 | LucLin
Musím říct, že tohle bylo nejvyčerpávavější 4 dny dny mýho života. Dneska jsem se konečně pořádně vyspala a jsem celkem ready, ale asi si zase půjdu lehnout na sluníčko, ať chytnu barvu i na břicho. :D Dnes jsem líná na nějaký sloh, takže Vám sem hodím zase "pár" fotek, co se mi nahromadili v pc. :)


1. jak už jsem minule psala, tak jsem začala tolik toužit po nové, až se objevila a já ji prostě musel amít ♥ 2. můžete mi říct, jak po 5 letech chození na hody mám najednou platit za vstup?! a ještě, když jsem měla na sobě taková šaty, že by mě pustil i největší slepoun?! tss.. 3. zjistila jsem, že prostě dovolená v půlce týdnu od školy musí být, a tak jsem si doma pěkně nalila nejlepší Chardonnay :3 4. jahody jsou všude! už i v mé celozrnné kaši ♥ :) 5. joo zhřešila jsem, ale víte co? vůbec mi to nechutnalo :D takže aloooha sladkosti :P 6. příprava na pololetku z angličtiny ;) 6. a při tom učení, co nevidím na Óčku?! Emblem3 :3 já věděla, že to chlapci někam dotáhnou :) 7. no nejsou ňuňaté ty ponošky? :3 alá skype s M. ♥♥♥ :3 8. tak tohle mě megánsky rozesmáalo! :D

A jaký byl víkend u Vás? :)
LucLin

13.6.2013 // Zmatená, smutná a očí plné slz

13. června 2013 v 13:46 | LucLin
.. ono je fakt někdy dost nespravedlivý, když se na velký test jako jediná ze třídy pilně připravujete na test a na konci zjistíte zase tu stejně smutnou věc. G... má za 4. Pane bože, já vím, že jsi mi za posledních pár dní při známkách pomáhal, ale prostě, když víš, že jsem co se týče ekonomiky nervózní, tak proč jsi mi do prčic nepomohl aspoň na tu 3. Jelikož jsem tento týden šla spávat až kolem 22:30 jen kvůli tomu, abych splnila vše a všichni byli spokojeni, tak jsem prostě vyhlásila den volna. Jako promiňte, ale nezlobte se na mě. Ráno cela vystresovaná, že nemám zápisky (ty si taky dělám jako jediná ve třídě, takže jsem zvědavá, co dostane), takže jsem rychle valila na FB, aby mi kámoška poslala toho norského naturalistu a ejhle. Spolužačka mi píše, že mám z toho testu jako jediná 4. V posledních dnech jsem nějak přecitlivělá, takže jsem se prostě rozbrečela. Za 1. Jsem zmatená .. za 2. Ono zamrzí, když nad něčím trávíte svůj čas a víte, že místo toho jste mohli dělat, to co milujete, a radši dělaáte věci navíc do školy a výsledná práce je za 4. Popravdě.. nevím, jestli opravdu na tuhle školu mám, ale když prostě úplně tupá holka, která pro školu dělá velké ... a mezinárodní obchod viděla asi 2 hodiny před testem a má všechno nafoceno v mobilu a dostane za 2 .. To zamrzí a dost! Fakt netuším, co to se mnou je, že teďka na co šáhnu to zkazím. Bojím se zítřka, protože na 99,9% tuším, že zkazím i účto a tu literaturu a taky, že mi učitelka nedá ještě možnost se vyvolat, protože jsem si jistá, že blbá nejsem, když ještě teďka vím, co je hladký plat, co jsou dodací podmínky, jaká je první fáze u vývozní operace. To jen tak na odreagování. ;) Ale věřím, že jednou ten strach a nervozitu překonám a dostanu za 1! :)

de=de=depression

A chtěla bych se věnovat pár slov Jitučce. ♥ Jituško, Ty jsi takový můj miláček blogový. :3 Tvé komentáře .. ach, jak Ty mě vždy dokáže rozesmát, a pak pláču radostí. To ajk mě vždy bráníš. ♥ Děkuji za to, že jsi! :') A milinku můj, to že jsi rvorala test .. svět se nezboří a hlavu vzhůru. Ne vždy se vše povede na poprvé! :))


LucLin

7.6.2013 // Namyšlená? Ne, jen pyšná na sebe

12. června 2013 v 15:19 | LucLin
Hned na začátek bych chtěla říct, že po 17 letech svého života jsem na sebe pyšná! Ne nejsem namyšlená, jak to všichni s oblibou říkají, ale když mi ostatní nepřejí nebo mě neustále shazují z mé cesty k lepší postavě a říkají, že nemám na to, abych udělala maturitu, natož se dostat na vysokou, tak se musím zvednout a jít dál a musím to být já, kdo mě poschválí a řeknu si: "Máš na víc!! Dokážeš se!" :) Jo nebudu mít dokonalé vysvědčení, ale víte co? Já jsem na něj pyšná! :P Vzpomínám, že 31.8.2011 večer jsem se bála, že na střední nebudu zvládat matematiku, a pak přišla první hodina matematiky a přišla velmi sympatická matikářka. Byl už skoro konec prváku a šlo mi o dvojku z matematiky. Měla jsem ze sebe radost! :) A teď? Teď mám jiného učitele a je tu to čeho jsem se bála, že propadnu z matematiky. Nejsem génius a nemám logické myšlení, abych uměla matiku, ale nestydím se za to! :P Teďka si určitě klepete na čelo, že bych se měla stydět, ale ne. Myslím si, že na toto pololetí jsem se snažila a stále snažím a dokonce budu mít asi 4 známky lepší vysvědčení za celou dobu! Až na tu matiku. Modlím se, abych tu pololetku z matiky napsala aspoň na 4. A teď k tomu, proč jsem na sebe pyšná. :) Je to boží 2 dvojka z angličtiny!!! ♥ Jako jediné mi ji angličtinářka dala, a to jak řekla před celou třídou, proč mi ji dává .. chtělo se mi plakat! Nikdy v životě mě takhle nikdo nikdy nepochválil, jako ona v pátek poslední hodinu. :')
She loved life and it loved her right back | via Tumblr
... takové menší vykecání ;) takže ani nedoufám, že se někdo dostane až na konec tohohle článku. :D :)
LucLin

9.6.2013 // Jahůdkový víkend

9. června 2013 v 14:33 | LucLin
V pátek jsem jako vždy jela do Hustých do fitka. Takže menší relax po celém týdnu. Pak mě čekali Nákupné maniačky VIP. :3 V sobotu jsem si pěkně pospala, a když jsem se vzbudila v kuchyni ležely dvě velké mísy s jahodami. :33 Takže jahodový koktejl na snídani, jahody na oběd, jahody jen tak na svačinu .. joo celý den o jahodách, když jsem pila poslední koktejl, už jsem ho pila jen, aby nešel na zmar. :D Ale vraťme se k snídani. Jelikož jsem vstala dost pozdě, tak jsem šla rovnou dělat americké brambory. Nebyla bych to já, kdybych si nerozkrájela prst! :D Valila mi z toho nehorázně krev, tak jsem se vyprdla na brambory a šla se učit. Konečně jsem se překonala a naučila se další 3 A4 z Vývozní operace. Odpoledne jsem se pěkně opalovala, jak jinak než s jahodami. :D Taky jsem zapomněla říct, že se nám konečně vrátila letní počasí. :3 Krásných 37.8°C. ♥ Večer, když jsem šla zamknout vrata, tak jsem uviděla krásný balón na obloze. :3 V tu chvilku jsem si nadávala, že jsem si ten foťák přece jen měla přivést. :D V noci jsem měla dost škaredý sen. Zdálo se mi, že jsem jela domů a náš dům byl celý vyplavený a můj pokoj spadl, a jak jsem vešla do domu. Hrůza! Už asi tak nějak vím, co to je přijít o dům, kdybych se ihned neprobudila .. no strašné. Dnes jak jsem jela domů vlakem, tak na jednom poli zrovna fotili. :D Tolik lidí ty joo. :) A není nad to, když zapnete TV a tam Tři oříšky pro Popelku. :D

Large

Mějte se božsky! ♥
LucLin

5. 6. 2013 // Ztracený deštník

5. června 2013 v 17:55 | LucLin
Dneska už to byl druhý a nevím, jestli ztracený nebo ukradený .. ale tohohle mi bylo dokonce líto víc, než toho automatického. Byl z Anglie. :( A v rychlíku jsem potkala sexy policisty .. zase hledali nějakýho uprchlíka .., ale byli dost milí! Podrželi mi dveře a usmáli se, a potom jsme se ještě potkali u pokladny v Albertu. :3 Všichni takovej smích. :D Dnes vynechám část o fitku, už si připadám trapná, ale musím se Vám postřěžovat, že mě z toho bolí šíleně lýtka. :( :D Jinak už mám ukončenou španělštinu a zeměpis. :3 A jsem spokojená nade všechno. Dnes jsem psala angličtinu, tak dvoječka by to mohla být. :) Dneska takový článěk o ničem, ale v hlavě mi furt jede všechno, co jsem se učila. Dokonce jsem si ráno cestou do školy opakovala mezinárodní obchod. Už mi hrabe, ještě že už jen 22 dní. A za týden hodý, a pak žádná škola. :3
PS: Nevíte o nějakém obchodě, kde prodávají černé nebo tělové overaly? :3 Děkujůůů :*

484880_497143793678351_922627485_n_large

Mějte se krásně! ♥
LucLin
 
 

Reklama