Beauty/Fashion

Noví miláčci ze srpna

14. září 2013 v 15:55 | LucLin
Tak je to tu .. některé věci už zůstali nevyměněni, ale prostě je miluju natolik, že je tu musím dát! :D A jdeme na to. :)

ještě bych chtěla z této kolekce ty pudrové, ale když tak přemýšlím .. už si asi nekoupím ani ty bílé tenisky, když je venku tak na prd :/ a vážně netuším, co nosit na začátku září za boty -_-
konečně sandálky podle mého gusta! ♥
ano, ano, ano mám ho konečně doma! ♥♥♥ největší miláček na světě! taky sklidil úspěch na plné čáře :3
další hodový kousek .. teď to byl krajkový top s odkrytými zády ♥
a legínky k tomu :3 aneb černobílá kombinace se zlatými doplňky ♥ áách Lucino, Lucino dokonce ti to i seklo :3 :D (ano, samochvála smrdí O:) :D)
další obdiv sklidily tyto legínky :3
.. a teď už "trošku" té kosmetiky ..
už sice jednu ochranu na vlasy mám, ale z nějakého důvodu se moje vlasy rozhodly, že prostě se budou mastit, jak smyslů zbavených, tak jsem si koupila tento balzám, který by je prý neměl tolik zatěžovat :)
anooo klasika :)
a tady je .. uvidíme, zatím mám dobrý pocit (ťuk, ťuk o čelo :P :D)
asi týden jsem se rozhodovala, jakou bázi pod makeup si mám koupit .. prva jsem chtěla tu od Dermacolu, ale tak chtěla jsem něco levnějšího, tak jsem zvolila tento a musím říct, že je rozdíl dát si makeup bez a s touto bazí a dost velký!
na radu Lou jsem je prostě musela vyzkoušet! a taky (a teď ruku na srdce) kdo se chce piplat s odličováním po akci v 5.00?! vezmu tyhle ubrousky a je to během chviličky všechno pryč! :)
a je snad bezedný :D nechápu .. tolik jsem ho už vypotřebovala a pořád je tam toho tolik! bezkonkurenčně nejlepší korektor! :)
asi jsem čekala moc a ono to bylo .. nijaké! ano, ukamenujte mě, ale vůůůbec mě neoslnil
kam se hrabe Bioderma! chtěla jsem jen čistící mléko, ale v ten den bylo na vše 20%, takže mě sephoří slečna doporučila tuhle micerálku! nelituji nákupu a rozhodně se k ní vrátím :))
jooo chci zkusit jiný makeup, třeba True match nebo Skin match anebo Pure gold, ale když ono prostě .. bledule má těch možností míň a poprvé, co se vracím ke stejnému makeupu .. asi stárnu a zůstávám u jistoty :) a jak mi jedna holčička v autobuse řekla, že smrdí, tak jsem jí vysvětlila, že to je tím, že je kvalitní a z kaviáru, tak čučela :D :)

New In *0.01

29. března 2013 v 12:56 | LucLin
Lučina zase moc utrácela a tady je pár fotek. :) Btw. taky jsem si koupila hodně nových kosmetických přípravků, tak pak hodím recenzi i na tangle teezer. :) Taky jsem maximálně spokojená se saky. :333konečně boží sluneční brýle :333 a ner to, když z 299,- na 149,- :D
sice jsem chtěla světlé, ale tyhle jediné byli pěkné :D

boží mikina s nepromokavou kapuckou :3
náhrdelník I. - F&F (dárek od N.), náhrdelník II. - butik BV (dárek od tety A.), brýle - DM, tenisky - Deichmann, cardigan - butik BV, mikina - butik BV, krajkový top - butik BV, pruhovaný top - H&M (dárek od N.), saka - butik BV

Teďka se valím upravit, pobalit, a pak směr k M. :3 ♥♥♥
LucLin

9.8.2012 // Moje cvičení

9. srpna 2012 v 9:09 | LucLin
Nějaká čtenářka mi psala, že bych sem mohla dát cvičení, co cvičím. No hodně to střídám. :D

Takže když ráno začnu, tak si pustím na 15 minut tuhle jógu. Pak 30 minut cvičím zumbu. A pak si dám 100 sedů lehů. Dám si přestávku a vydýchám se. :D Noo a u sestřenky jsme hráli Just dance. Tohle mi připadá jako nejlepší způsob cvičení. :D Když jsem naposledy tancovala Rasputina, tak jsem se několikrát rozplácla an zem. :D


No jinak nejvíc videí najdete tady a tady. :)

Večer už je to jen takové odpočinkové. Dám si 30 minut jógy a 2x 100 sedů lehů. :)

LucLin
 
 

Reklama