23. březen // Osmnáctka

23. března 2014 v 15:41 | LucLin |  Diary
Čtu si takhle článek u Markétky a říkám si, sakra ale Lucino měla by sis už konečně někam napsat zase ty tvoje trpásky a podobné (ještě) dětský zážitky. Tak jsem tu. Zase po měsíci, takže to zase bude dloooouhý. O:) :D

Jinak už jsem taky dospělá. :P Ve čtvrtek 20. 3. se to stalo oficiálně, takže jsem už i dost přemýšlela, jak tuhle novou etapu začít a je jasné, že bych měla změnit dost věcí. :)

Ale začneme tam, kde jsme skončili. ;)
 • Asi budeme pokračovat tam, jak N. měla odjet na Maimi a já si měla vybrat, co mi přiveze. Už dlouho jsem snila nad Naked paletkou, ale to, po čem jsem nejvíc toužila v tu chvilku byla rtěnka MAC v odstínu Créme Cup :3 a kdyby nic, tak make-up True match, protože jsem bílá jako stěna. Do slova. Takže každý make-up tvářící se jako ten nejsvětlejší je pro mě vždy stejně jako kdybych si na sebe dala místo odstínu 1, odstín 3. Takže mám konečně SVĚTLÝ make-up. :)))
 • Odjížděla sice na konci našich jarních, takže jsem strávila většinu času u nich, ale jak si všichni pamatujeme, zrovna se konaly ZOH 2014, které jsem prožívala jen, když byl hokej. Byli jste skvělí hoši! :)
 • Pak jsem se vydala na nákupy a konečně si pořídila moje vysněné tričko a úžasné tepláčky.

 • Začal březen. Hned 1. jsem byla běhat, byl to úžasný pocit. Celkově jsem se konečně začala stravovat a cvičit tak, jak jsem chtěla. Pomalu mi končil seriál, se kterým jsem (dalo by se říct) dospívala a najednou konec. Mluvím o HIMYM. Joo vím, že tahle série se zdá nekonečná, ale snad nikdy jsem neprožívala poslední dílu seriálu jako u tohoto. Ale už jsem si našla novou náhradu. Vím, že tohle nebude zrovna seriál, který padne do oka každému, sama se divím, že mě tolik zaujal. Nikdy jsem totiž na historické filmy a seriály nebyla. Mluvím o První republice. Popravdě jsem tenhle seriál úplně přehlédla, až jednou, když jsem unavená v pátek večer lehla do obýváku a modlila se, aby si můj taťka nepustil nějakou tu jeho starou vykopávku a najednou tenhle seriál. :)
 • Poslední dobou dost jezdím za N. do Brna a jak se konečně i oteplilo, hned je to jiné. Naposledy jsme si zajely na oběd do Ikei :3 kde jsme si zase udělaly ostudu, jako vždy :D A co teprve, až tam za rok nastoupím :D :D: D a koupila jsem si úplně boží krajkové triko se zlatými pilotkami! ♥
 • Následoval Masopust u M., kdy přijeli i její kámoši, odkud M. pocházela. Boží večer prostě! :D Nevím proč, ale nějak se stalo tradicí to, že víkend před mými narozeninami strávím na nějaké takové akci. :)
 • Ano, ano, ano a je to tu 20. 3. 2014 jsem se stalo oficiálně OSMNÁCTILETOU "ženou" :D
 • A co se týče řidičáku, 4. 4. 2014 mám záverečnou zkoušku. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Sice si věřím, ale tréma je a asi bude vždycky větší. A taky mě štve, jak si dělám cvičební testy, tak mi chybí většinou 3 - 1 % k tomu, abych to udělala.
 • Také se na naší škole konala olympiáda na Baťovu univerzitu ve Zlíně. Moc tomu nevěřím, že bych se dostala mezi 100 nej. :D
 • Ale teď se asi nejvíc těším, až si konečně koupím nový mobil, budu mít udělaný řidičák, vylepším si známky ve škole, dokončím praxi a hurá léto 2014 ♥ Nevím proč, ale myslím, že toto léto bude L E G E N počkejte si .. D Á R N Í .. achjoo budeš mi chybět Barney :( ♥
 • A pak konečně výlet se třídou do Prahy ... ááách jak já se těším :3 ♥
Jsem si vědoma toho, že tohle určitě není úplně všechno, ale tak .. co už naděláme. :D
Mějte se krásně ♥
LucLin
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama