Březen 2014

23. březen // Osmnáctka

23. března 2014 v 15:41 | LucLin |  Diary
Čtu si takhle článek u Markétky a říkám si, sakra ale Lucino měla by sis už konečně někam napsat zase ty tvoje trpásky a podobné (ještě) dětský zážitky. Tak jsem tu. Zase po měsíci, takže to zase bude dloooouhý. O:) :D

Jinak už jsem taky dospělá. :P Ve čtvrtek 20. 3. se to stalo oficiálně, takže jsem už i dost přemýšlela, jak tuhle novou etapu začít a je jasné, že bych měla změnit dost věcí. :)

Ale začneme tam, kde jsme skončili. ;)
  • Asi budeme pokračovat tam, jak N. měla odjet na Maimi a já si měla vybrat, co mi přiveze. Už dlouho jsem snila nad Naked paletkou, ale to, po čem jsem nejvíc toužila v tu chvilku byla rtěnka MAC v odstínu Créme Cup :3 a kdyby nic, tak make-up True match, protože jsem bílá jako stěna. Do slova. Takže každý make-up tvářící se jako ten nejsvětlejší je pro mě vždy stejně jako kdybych si na sebe dala místo odstínu 1, odstín 3. Takže mám konečně SVĚTLÝ make-up. :)))
  • Odjížděla sice na konci našich jarních, takže jsem strávila většinu času u nich, ale jak si všichni pamatujeme, zrovna se konaly ZOH 2014, které jsem prožívala jen, když byl hokej. Byli jste skvělí hoši! :)
  • Pak jsem se vydala na nákupy a konečně si pořídila moje vysněné tričko a úžasné tepláčky.