9.1.2014 // Shoda náhod

9. ledna 2014 v 16:39 | LucLin |  Diary
Kde začít .. Svou půlnoc na Nový rok jsem strávila s těmi, co mám nejradši. :) Asi necelou hodinu před oslavou roku 2014 se stala nedaleko mé babičky havárie. Je to zatáčka smrti. A když jedete s prominutím, jak hovado, co myslíte .. že se snad ta zatáčka smiluje a v pohodě ji přejedete? Omyl! Na místo přijely 3 sanitky, policie, hasiči i odtahovka.
Ale vraťme se zpět k mému Novému roku. Už je to má tradice slavit Silvestr u babičky a po půlnoci jít před dům se šampaňským a dívat se na ohňostroje a připomenout si, co se stalo za celý rok. Tento rok mě to tam lákalo i z toho důvodu, abych se podívala, jak to vypadá u té autonehody. Pořád to tam svítilo a provoz byl zastaven.
Asi 15 minut po tom, co jsme se s bratránkem vrátili z venku už jela první sanitka zpět do nemocnice.
Druhý den ráno jsem jela domů, abych se připravila do autoškoly a úplně mi vypadlo, že jsem se chtěla podívat, co to bylo za lidi, kterým se stala ta autonehoda.
Další den jsme jeli na Oravu, takže jsem neměla vůbec čas se na to podívat, takže se mi to podařilo až v pátek v noci. 5 žen z toho 2 v kritickém stavu, ale stabilizované. Řidiči se nic nestalo. Jelikož nepil a neměl v sobě drogy řekla jsem si jediné, že jel jak hovado.
Když jsem se další den chystala na oslavu, psala jsem si s N., která na mě vyhrkla: Víš, kdo seděl v tom autě, co se vybouralo? .. Sakra, jak mám vědět, kdo tam seděl, když jsem byla na FB naposledy na Silvestra ráno. .. Doufám, že sedíš, protože až ti to řeknu, tak ti zrovna dobře nebude. .. Nestraš, kdo tam byl! .. Holky od vás ze třídy! ... Kecáš! .. Nekecám jen vím, že M. je v komatu a D. má něco se zády.
V tu chvíli jako by mě omyli. Z radosti, že uvidím po skoro 3 letech zase celou rodinu, tak se mi nikam nechtělo. Oslavu jsem spíš proseděla nebo jsem šla na vzduch.
Víkend utekl jako voda a já se zase vrátila do školy. Z rychlíku jsem čekala na M. a M. Byla jsem asi jedna z mála, která věděla o té autonehodě. První hodina ekonomika .. tak jak je holkám?! Nikdo nic nevěděl, tedy jen K. a já. M. se otočila na mě z výrazem .. co se sakra stalo?! ..
Jedete oslavit nový rok a přitom ho celý strávíte tím, že se budete pomalu ale jistě učit vše od znovu.
. | via Tumblr
Chtěla jsem napsat nějaký veselý článek, ale hlavou mi jde jen tohle. Doufám, že se M. z toho dostane brzy a zase bude vše umět, jako když nastupovala do toho auta.

LucLin
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Infinity Infinity | Web | 12. ledna 2014 v 9:18 | Reagovat

To je hrozné.. Snad bude ta slečna v pořádku. Chápu, že tě to zasáhlo, byla bych na tom stejně.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama