♥ 2013 ♥ awesome year

6. ledna 2014 v 20:11 | LucLin |  Diary
Nechápu, proč si všichni stěžují, jak děsný byl rok 2013. Zrovna ne typy, co si našly vztah, dařilo se jim, měly se dobře a podobně. Taky jsem v roce 2013 zažila děsný chvilky, kdy jsem probrečela celou noc, bylo mi zle, zdraví nesloužilo, tak jak by mělo, chtělo se mi umřít .. ale vždycky to přehlušily úplné maličkosti, a proto říkám a klidně mě ukamenujte, ale rok 2013 byl awesome. Byl přesně takový, jak jsem si ho představovala. Nikdy nic přece není dokonalé lidi. ;) Buďme rádi za to, co máme a mějme radost i z toho, že se sejdete s člověkem, kterého jste neviděli třeba jen měsíc, ale to že jste s ním je nejúžasnější chvíle. :) Mně rok 2013 změnil pohled na život a i když to tak nevypadalo, bylo to tak. Dokázala jsem si, že můžu být štíhlejší, krásnější. Možná to nejde vidět, ale já to na sobě viděla. Taky jsem poznala moc lidí se zajímavým osudem, a děkuji tomu nahoře, že mi to umožnil. :) Na fotce jsou momenty z roku 2013, ale jelikož fotek bylo minimum, tak aspoň ta troška, co se našla. :)

Chtěla bych letos psát více, už jen proto že jsem znovuobjevila deník, kam si zapisuji, takže se nemůýžu vymlouvat, že nevím, co se stalo. :D

Vaše Luclin :*
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Džiff Džiff | Web | 9. ledna 2014 v 15:29 | Reagovat

Tak doufám, že to tady pořádně rozjedeš Luci. A budu doufat, že to rozjedu taky :D A nebudu lenoch a dokopu se vždy k nějakému článku..
S tím rokem 2013, ani nevím. Přemýšlela jsem nad tím, jaký byl pro mě. Nebyl ani skvělý, ani hrozný - řekla bych teda. Neřeším to, ale říkám že chci aby byl tento lepší. Protože pořád doufám, že přijde něco, co mě udělá šťastnou no :))) tak uvidím jestli to přijde zrovna v tomhle roce.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama