15.1.2014 // Bolest zubů

15. ledna 2014 v 10:43 | LucLin |  Diary
Velmi originální nadpis Lucino. -_-

Začalo období psaní pololetek, takže jsem se už od Silvestra psychicky připravovala na toto období, ale víte na co jsem přišla? Sakra, už od základky jsem byla "posedlá" perfektností. Nebyl den, kdy bych neměla perfektně napsané zápisy, perfektně naučená .. bláblá .. s tím už je konec. Už mě nebaví se stresovat na vším. K O N E C !

Vždycky to nějak dopadlo, teďka to nebude jiné. Popravdě jsem si školu dost znechutila. Milovala jsem angličtinu, už od června jsem se těšila, jak se budu v prváku učit španělsky, co z toho když vám to znechutí učitel .. s tím je konec, asi se to budu muset naučit doma. :)

Néé konec řečí o škole. -_- Jak to říct .. nemocná .. jen mám děsný horečky a pořád spím, abych na tu bolset nemusela myslet, ale dávám tomu tak 3 dny a snad to zase přejde. To víte .. zimnice a Lucina dělá p*čoviny v matematice, co jiného si zasloužit, než bolavý zubíček. :(

Lucino padej spát, meleš jedno s druhým a kdo to zase bude po tobě luštit. Ještě se vám teda pochlubím novou závislotí .. RTĚNKY ♥ Jen jsem bohužel svoji nejoblíbenější někde ztratila a už ji týden hledám a nic. Nejkrásnější :'( Prosím o minutu ticha! Děkuji.

pěkně kyseloučký pomerančový džus :3
mimoněěěk na diáři :D :3
moje vášeň ♥
konečně jsem je našla ♥ a ještě k tomu megácká sleva no neberto :D (PS: prý nosím jen samý psí obojky a sadomaso věci -_-)
menší odměnáááá ♥ ale moji ztracenou Rimmelku nenahradí (jen parfemací :D)
LucLin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama