Leden 2014

21.1.2014 // "Odměna" za vysvědčení dorazila

21. ledna 2014 v 19:39 | LucLin |  Diary
Tak jsem tu živá a se zdravými zoubky a jeden mléčňák venku, hihi.

Sranda, když v jeden den píšete 3 pololetky. :D A jako vždy jsem si pokazila všechny známky o jeden stupeň. Zítra mě čekají poslední 2, už aby to bylo za mnou. Asi největší radost mám z práva .. za 2. :) A taky jsem se konečně nenervovala. Je to příjemnější, než probrečet večer nad učením. Upřímně .. joo flákala jsem to, ale nebudu se nervovat zbytečně. ;)

A "odměna" za krásné vysvědčení je ta, že už mi vyprodali už druhé plesové šaty. Are you kiddin me?!!! A tohle byly pro mě jako dělané. No co už .. budu muset na nákupy do Brna. :D

Co se týče zdravé stravy jsem malííííínko to zase nezvládla, ale když od drogy jménem sladké se těžko odvyká! :( :D
pokračování v maturitní četbě :)
trošku práva :P
jako vězenkyně :( .. aneb nuda v kanceláři :D
juhůů pokračujů .. aneb cesta za sexy zadkem po třetí :D
můj nový společník .. staré dobré časy s GG ♥

LucLin

Motivation

17. ledna 2014 v 19:48 | LucLin |  Inspiration
Pevně rozhodnutá vrátit s do letní váhy a víc .. :)
♡♡♡ | via Tumblr

- Coco Chanel - | via Tumblr

Untitled

Tumblr

My Style!👗 /


desperate housewives

fashion | via Tumblr

LucLin

15.1.2014 // Bolest zubů

15. ledna 2014 v 10:43 | LucLin |  Diary
Velmi originální nadpis Lucino. -_-

Začalo období psaní pololetek, takže jsem se už od Silvestra psychicky připravovala na toto období, ale víte na co jsem přišla? Sakra, už od základky jsem byla "posedlá" perfektností. Nebyl den, kdy bych neměla perfektně napsané zápisy, perfektně naučená .. bláblá .. s tím už je konec. Už mě nebaví se stresovat na vším. K O N E C !

Vždycky to nějak dopadlo, teďka to nebude jiné. Popravdě jsem si školu dost znechutila. Milovala jsem angličtinu, už od června jsem se těšila, jak se budu v prváku učit španělsky, co z toho když vám to znechutí učitel .. s tím je konec, asi se to budu muset naučit doma. :)

Néé konec řečí o škole. -_- Jak to říct .. nemocná .. jen mám děsný horečky a pořád spím, abych na tu bolset nemusela myslet, ale dávám tomu tak 3 dny a snad to zase přejde. To víte .. zimnice a Lucina dělá p*čoviny v matematice, co jiného si zasloužit, než bolavý zubíček. :(

Lucino padej spát, meleš jedno s druhým a kdo to zase bude po tobě luštit. Ještě se vám teda pochlubím novou závislotí .. RTĚNKY ♥ Jen jsem bohužel svoji nejoblíbenější někde ztratila a už ji týden hledám a nic. Nejkrásnější :'( Prosím o minutu ticha! Děkuji.

pěkně kyseloučký pomerančový džus :3
mimoněěěk na diáři :D :3
moje vášeň ♥
konečně jsem je našla ♥ a ještě k tomu megácká sleva no neberto :D (PS: prý nosím jen samý psí obojky a sadomaso věci -_-)
menší odměnáááá ♥ ale moji ztracenou Rimmelku nenahradí (jen parfemací :D)
LucLin

9.1.2014 // Shoda náhod

9. ledna 2014 v 16:39 | LucLin |  Diary
Kde začít .. Svou půlnoc na Nový rok jsem strávila s těmi, co mám nejradši. :) Asi necelou hodinu před oslavou roku 2014 se stala nedaleko mé babičky havárie. Je to zatáčka smrti. A když jedete s prominutím, jak hovado, co myslíte .. že se snad ta zatáčka smiluje a v pohodě ji přejedete? Omyl! Na místo přijely 3 sanitky, policie, hasiči i odtahovka.
Ale vraťme se zpět k mému Novému roku. Už je to má tradice slavit Silvestr u babičky a po půlnoci jít před dům se šampaňským a dívat se na ohňostroje a připomenout si, co se stalo za celý rok. Tento rok mě to tam lákalo i z toho důvodu, abych se podívala, jak to vypadá u té autonehody. Pořád to tam svítilo a provoz byl zastaven.
Asi 15 minut po tom, co jsme se s bratránkem vrátili z venku už jela první sanitka zpět do nemocnice.
Druhý den ráno jsem jela domů, abych se připravila do autoškoly a úplně mi vypadlo, že jsem se chtěla podívat, co to bylo za lidi, kterým se stala ta autonehoda.
Další den jsme jeli na Oravu, takže jsem neměla vůbec čas se na to podívat, takže se mi to podařilo až v pátek v noci. 5 žen z toho 2 v kritickém stavu, ale stabilizované. Řidiči se nic nestalo. Jelikož nepil a neměl v sobě drogy řekla jsem si jediné, že jel jak hovado.
Když jsem se další den chystala na oslavu, psala jsem si s N., která na mě vyhrkla: Víš, kdo seděl v tom autě, co se vybouralo? .. Sakra, jak mám vědět, kdo tam seděl, když jsem byla na FB naposledy na Silvestra ráno. .. Doufám, že sedíš, protože až ti to řeknu, tak ti zrovna dobře nebude. .. Nestraš, kdo tam byl! .. Holky od vás ze třídy! ... Kecáš! .. Nekecám jen vím, že M. je v komatu a D. má něco se zády.
V tu chvíli jako by mě omyli. Z radosti, že uvidím po skoro 3 letech zase celou rodinu, tak se mi nikam nechtělo. Oslavu jsem spíš proseděla nebo jsem šla na vzduch.
Víkend utekl jako voda a já se zase vrátila do školy. Z rychlíku jsem čekala na M. a M. Byla jsem asi jedna z mála, která věděla o té autonehodě. První hodina ekonomika .. tak jak je holkám?! Nikdo nic nevěděl, tedy jen K. a já. M. se otočila na mě z výrazem .. co se sakra stalo?! ..
Jedete oslavit nový rok a přitom ho celý strávíte tím, že se budete pomalu ale jistě učit vše od znovu.
. | via Tumblr
Chtěla jsem napsat nějaký veselý článek, ale hlavou mi jde jen tohle. Doufám, že se M. z toho dostane brzy a zase bude vše umět, jako když nastupovala do toho auta.

LucLin

♥ 2013 ♥ awesome year

6. ledna 2014 v 20:11 | LucLin |  Diary
Nechápu, proč si všichni stěžují, jak děsný byl rok 2013. Zrovna ne typy, co si našly vztah, dařilo se jim, měly se dobře a podobně. Taky jsem v roce 2013 zažila děsný chvilky, kdy jsem probrečela celou noc, bylo mi zle, zdraví nesloužilo, tak jak by mělo, chtělo se mi umřít .. ale vždycky to přehlušily úplné maličkosti, a proto říkám a klidně mě ukamenujte, ale rok 2013 byl awesome. Byl přesně takový, jak jsem si ho představovala. Nikdy nic přece není dokonalé lidi. ;) Buďme rádi za to, co máme a mějme radost i z toho, že se sejdete s člověkem, kterého jste neviděli třeba jen měsíc, ale to že jste s ním je nejúžasnější chvíle. :) Mně rok 2013 změnil pohled na život a i když to tak nevypadalo, bylo to tak. Dokázala jsem si, že můžu být štíhlejší, krásnější. Možná to nejde vidět, ale já to na sobě viděla. Taky jsem poznala moc lidí se zajímavým osudem, a děkuji tomu nahoře, že mi to umožnil. :) Na fotce jsou momenty z roku 2013, ale jelikož fotek bylo minimum, tak aspoň ta troška, co se našla. :)

Chtěla bych letos psát více, už jen proto že jsem znovuobjevila deník, kam si zapisuji, takže se nemůýžu vymlouvat, že nevím, co se stalo. :D

Vaše Luclin :*