Listopad 2013

17.11.2013 // Here!

17. listopadu 2013 v 14:19 | LucLin |  Diary
Hola, hola Lucinka volá!

Zase jsem tu a zase to vypadá na slohovku. Chvilku to vypadalo, že to bude psaní z povinnosti, ale přečetla jsem si poslední články a už teď vím, že se ráda s Vámi zase podělím, co v mém životě se udělo nového. :)

Asi začnu něčím pěkným .. láska. Jak jsem psala hned na začátku září, že to vypadá, že už konečně budu zadaná, tak to byl jeden velký omyl. Skončila jsem s ním a běhěm těch 3 měsíců se jich tu vystřídalo dost. Je to takový nezvyk slyšet od někoho jiného, že jsem úžasná a tak podobně. :) Ale ..

Co se školy týče, tam jsem ze začátku začala fakt moc pěkně, jen poslední dobou to zase moc není pěkný a 4 začaly lítat. :D A musím říct, že tento týden ve škole byl mega vyčerpávající, takže doufám, že to nadáváním a mlácení tužkama o zeĎ stálo za to. Ale poprvé v životě propadám. A z čeho jiného, než z matematiky. Jinak se držím dobře. Zatím. :)

A teď přijde to nejvtipnější, aspoň pro mé kamarády. Začala jsem dělat řidičák. :D :3 Takže snad už bude ze mě v dubnu řidička. :) Minulý pátek jsem měla první hodinu teorie a byla jsem celá vylekaná, co se divím, byla to první hodina. :D V pátek už to bylo v klidu. :)

Co bych Vám ještě pěkného řekla. :) Znáte někdo knížku Sbohem, armádo! ? Je božská. :') Nikdy jsem nevěřila, že mě bude i povinná četba k maturitě bavit (ne, nejsem šprt). :) Taky jsem konečně viděla Velkého Gatsbyho. Wuáááá ♥ krásný film!!! A taky jsem si na konci pobrečela. A musím se Vám přiznat! Když jsem jako malá sledovala Titanic (který jsem viděla celý až někdy ve 13), tak se mi Leonardo Di Caprio NIKDY nelíbil, nechápala jsem holky, co se jim na něm libí, ale ve Velkém Gatsbym .. ulalá je božsky :3. Já to říkám pořád, že jsem na starší. :D:D:D

Jooo a poslední věc .. zase jsem se vrátila k vegetariánství. Heh. :) A prosím nenadávejte mi, ale prostě mi nějak zase přestalo chutnat maso. Já jsem byla vegetariánska už jako malá, a pak když an mě každý ze všech stran nadával, že skončím v nemocncici, protože na hubenost se umírá .. blablabla .. tak jsem ho začala jíst, ale zase mi došlo, že mi nechutná, takže asi tak. :) Samozřejmě, že miluju tatarák, ale ten si dám jednou - dvakrát do roka. ;)

Asi vše, tak se mějte krásně a užívejte si života na plno!!! :)Vaše LucLin :*** ♥

13.11.2013 // Výročí

16. listopadu 2013 v 12:11 | LucLin |  Diary
Je to už 8 let ..

.. taky se to stalo v neděli kolem 12.00. A stačilo tak málo, aby se to nestalo.

Bylo mi 9 let a jela jsem s taťkou z obchodu. Dodnes si pamatuju, co mi řekl: "Ještě 2 auta a můžeme přejet přes silnici." nevím, co mě to tehdy popadlo a já se rozjela hned, jak projelo to první a bylo to. Náraz s autem, které se mi už nestihlo vyhnout. Bylo to jako bych se probudila z hrozného snu. Jen jsem tam tak ležela a taťka mě rychle z té zemi zdvihl, řidička už volala sanitku. Všichni vyklepaní, já mimo, protože mi tak nějak nedocházelo, co se pořád stalo. O paměť jsem nepřišla, a docela se všichni i divili, že jsem vyvázla "jen" s pohmožděnou rukou. To je taková jen moje vzpomínka na tento den. :) O té doby se taky radši rozhlížím na každou stranu 5x. Pro jistotu. ;)