Září 2013

Noví miláčci ze srpna

14. září 2013 v 15:55 | LucLin |  Beauty/Fashion
Tak je to tu .. některé věci už zůstali nevyměněni, ale prostě je miluju natolik, že je tu musím dát! :D A jdeme na to. :)

ještě bych chtěla z této kolekce ty pudrové, ale když tak přemýšlím .. už si asi nekoupím ani ty bílé tenisky, když je venku tak na prd :/ a vážně netuším, co nosit na začátku září za boty -_-
konečně sandálky podle mého gusta! ♥
ano, ano, ano mám ho konečně doma! ♥♥♥ největší miláček na světě! taky sklidil úspěch na plné čáře :3
další hodový kousek .. teď to byl krajkový top s odkrytými zády ♥
a legínky k tomu :3 aneb černobílá kombinace se zlatými doplňky ♥ áách Lucino, Lucino dokonce ti to i seklo :3 :D (ano, samochvála smrdí O:) :D)
další obdiv sklidily tyto legínky :3
.. a teď už "trošku" té kosmetiky ..
už sice jednu ochranu na vlasy mám, ale z nějakého důvodu se moje vlasy rozhodly, že prostě se budou mastit, jak smyslů zbavených, tak jsem si koupila tento balzám, který by je prý neměl tolik zatěžovat :)
anooo klasika :)
a tady je .. uvidíme, zatím mám dobrý pocit (ťuk, ťuk o čelo :P :D)
asi týden jsem se rozhodovala, jakou bázi pod makeup si mám koupit .. prva jsem chtěla tu od Dermacolu, ale tak chtěla jsem něco levnějšího, tak jsem zvolila tento a musím říct, že je rozdíl dát si makeup bez a s touto bazí a dost velký!
na radu Lou jsem je prostě musela vyzkoušet! a taky (a teď ruku na srdce) kdo se chce piplat s odličováním po akci v 5.00?! vezmu tyhle ubrousky a je to během chviličky všechno pryč! :)
a je snad bezedný :D nechápu .. tolik jsem ho už vypotřebovala a pořád je tam toho tolik! bezkonkurenčně nejlepší korektor! :)
asi jsem čekala moc a ono to bylo .. nijaké! ano, ukamenujte mě, ale vůůůbec mě neoslnil
kam se hrabe Bioderma! chtěla jsem jen čistící mléko, ale v ten den bylo na vše 20%, takže mě sephoří slečna doporučila tuhle micerálku! nelituji nákupu a rozhodně se k ní vrátím :))
jooo chci zkusit jiný makeup, třeba True match nebo Skin match anebo Pure gold, ale když ono prostě .. bledule má těch možností míň a poprvé, co se vracím ke stejnému makeupu .. asi stárnu a zůstávám u jistoty :) a jak mi jedna holčička v autobuse řekla, že smrdí, tak jsem jí vysvětlila, že to je tím, že je kvalitní a z kaviáru, tak čučela :D :)

Summer 2013

7. září 2013 v 10:40 | LucLin |  Diary
Chtěla bych od tohoto článku psát zase pravidelně. Přece jen, kam jinam si zapsat zážitky. Snad ty nejdůležitější jsem nezapomněla a napíšu sem všechny. Předem upozorňuji, že to asi bude nějaká další slohovka. ;) :D Tak se připravte a začínáme.

Moje prázdniny začaly hned brigádou na pizzérce, ve které jsem vydržela opravdu málo a podařilo se mi najít jinou a lepší, kam jsem se i těšila. :) Tam jsem taky byla zbytek prázdnin, ale taky jsem domů chodila kolem 18.00 - 19.00, takže mě asi chápete, proč jsem neměla čas na blog. Byla jsem ráda, když jsem se najedla a osprchovala, a pak konečně má milovaná postel. Takže přes týden se toho moc nestalo. Všechno nejlepší se stávalo od pátku večera do pondělních rán.

Většinou jsem v pátek byla na summerech, kde se kamarádce hned na našem předhodovém stala parádní věc, která nás provázela zbytkem summerového období. A včera byl zrovna poslední, ale já byla jinde a možná to bylo i lepší.

Sobota patřila nákupům. Když si to tak vezmu zpět. Skoro většina věcí byla zbytečných, protože ze začátku to byla jen komsetika a já se rozhodla, že prostě si můj obličej vyléčím sama, ale to byla chyba. Sice se mi to trošku zlepšilo, ale pak se to zase vrátilo zpět. První týden v srpnu jsem řekla dost a napsala jsem tetě, aby mě objednala ke kosmetičce/kožní. Přiznávám, byla to ta nejhorší bolest v mým životě, ale teď (musím zaťukat) je můj obličej jiný. Lepší. :) Konečně si připadám i jako člověk bez make-upu. O:) Samozřejmě že jedna návštěva mi to neudělala. Pak jsem asi 3 dny vypadala jako opuchlé rajče se skvrnami. Ale v lékárně jsem si koupila kvalitní krém a dárek k tomu byl gel, sice jsem si dooost připlatila, ale už vím, co bude má denní rutina kolem obličeje. Možná i někdy sem hodím článek mých oblíbených kosmetických výrobků. Pak to byla Sephoří micerálka. ♥ A na konec na předpis od mé kosmetičky/kožní antibiotiková vodička. Bylo to sice trošku finančně náročnější, ale pro mě v tu chvilku peníze nehráli roli, ro mě bylo důležité, že se mi obličej vyléčí a stalo se a já jsem šťastná. :)

Takže když jsem tuto středu vytáhla mou krabičku účtů, dost jsem byla na see naštvaná, že místo zbytečností, které mi na obličej nepomohly jsem mohla mít tolik krásných kousků. Například půlka mého wishlistu už mohla být odškrtnuta. Nevadí. Chtěla bych ještě v týdnu přidat článek s novými kousky, na které jsem moc pyšná.

To bylo k mému utrácení z brigád a teď k nedělím. Většinou to byly hody, které byly vždy veselé a zajímavé, ale řekla jsem si, že žiju jen jednou, tak proč bych měla byt 24 hodin týdně/ 365 dní v roce ta slušná. Někdy se potřebuje člověk odreagovat a ano ztrapní se, ale tak jsou přece prázdniny.

Další věc, co se stalo mou rutinou byly nedělní fotbaly. Zamilovala jsem se do fotbalu!!! ♥

Také si možná někteří pamatujete, že mi odjela sestřenka do Anglie. :)

Také jsem zase navštívila nehtařku a O:) asi ji brzy zase navštívím. :D

A teď menší výcuc z mých prázdnin. O prázdninách jsem poznala hooodně nových lidí. Někteří mi dali do života to, že některé věci bych měla fakt zvážit a byli tu i tací, co mě hodně naučili o životě. Hodně jsem o sobě začala přemýšlet. Vlastně celkově o mém životě. Některé osoby jsem jako kdyby vymazala, ne doslova, ale prostě nechci, aby se se mnou zacházelo jako s hadrou a asi jedné druhé nechybíme, protože když jsem se potkali asi po měsíci, tak jí nebylo blbé mě pozdravit. Co už. Byla to fajn kamarádka, ale asi je fakt že 7 rok je kritický a buď ho zvládnete nebo ne. My to evidentně nezvládli. Taky jsme začali mít jiný názor na naše vztahy. To je další věc co tu je. Vztah .. na posledních hodech jsem pochopila, že mám fakt ráda a je mi jedno, že ho půlka mých kamarádů nechce příjmout. Je jaký je a já jsem jaká jsem. Každý jsme nějaký. A ne, nejsem zadaná. :D Je tu víc důvodů, proč nebýt spolu, ale to už by byla zase jiná kapitola. Taky bych chtěla "říct", že ne vždy jsem se ke každému chovala, tak jak bych měla a moc mě to mrzí, ale je to mou debilní povahou, ale já první konám, a pak myslím. A asi až se moje mamka vrátí z dovolené asi určitě změním chování k ní. Přece jen .. porodila mě, živí mě a díky ní mám střechu nad hlavou.

Tak to je takové shrnutí mých prázdnin, jestli jste se dostali sem .. respekt Tobě borče! :D

A jaké byly Vaše prázdniny? :)

málem bych zapomněla ... joooo jsem ve třeťáku!!! :D .. aneb velice originální fotka z prvního den :D

LucLin