Červenec 2013

26.7.2013 // Pohádka o tom, jak jsem začala ztrácet nehty

30. července 2013 v 19:57 | LucLin |  Diary
Není to dlouho, co jsem byla na svých prvních gelových nehtech. Bylo to týden před tím, než jsem nastoupila do prváku. Vždy jsem měla svoje nehty krásné, pevné a dlouhé, ale jako každému, tak i mě se povedlo, že se vždy jeden ulomil. :/ A tehdy u nás v rodině začala móda s gelovkami. První byla teta, a pak moje mamka. Nebyla bych to já, kdybch to nechtěla zkusit taky. :D Taky jsem na nich byla, a dokonce jsem měla gelovky na svých, takže enbyla šance, že by se mi nějaký ulomil nebo něco podobného. Měsíce plynuly a já zjistila, že s gelovkami bych na naší střední fungovat nemohla na více předmětech. :D Tak jsem se smířila s faktem, že gelovky můžu nosit jen o prázdninách. Minulé léto jsem měla celé prádzniny svoje nehty krásné, takže jsem gelovky nepotřebovala, až do doby, co jsem začala jíst zdravě, tak se mi nehty začaly dost lámat. A do toho brigáda, kde voda vám nehty úplně odrovná, takže zničený hned. A jelikož já bez delších nehtů jsem jak slepý bez hole, takže jediná možnost - gelovky. Byl to super nápad, dokud jsem nanastopila do mé druhé brigády. Na stálo jsem tam začala chodit od minulého pondělí a shodou okolností se mi v neděli na pizzérce ztratil nehet, takže jestli se spláchl v umyvadle, to už se nedovím. :D Postupem týdne se zvyšoval i počet odlomených nehtů a v pátek jsem šla pro výplatu už se svými pidi midi nehtíky. Btw .. včera jsem byla na tequila party a z mého neonově růžového laku udělalo UV světlo krásně oranžový svítivé nehty. :3

.. joo to bylo něco :3

Taky jsem Vám v jednom článku psala, že má Marcelinka odjela na rok do Anglie a já ji poprosila, jestli by nechtěla, taky psát diary blog o tom, co tam zažije a tak. A jednou až si to otevře bude ráda vzpomínat. Marcelinka si opravdu blog založila a tady je odkaz na něj, tak kdyby jste byli tak hodní a mrkli se. A když Vás něco zaujme, tak nechali koment. Děkuji! :)

LucLin

Cory Monteith R.I.P.

25. července 2013 v 17:55 | LucLin
Idol, platonická láska, nadaný herec, zpěvák a velmi sexy muž s velkým a dobrým srdcem. To vše byl Cory. Bohužel 13.7.2013 zemřel. Člověk jde na FB po děsné noci v práci, čeká, že tam budou samé pěkné věci, a pak tam vidí tohle. Prvních 5 minut jsem seděla s otevřenou pusou, pak jsem se uklidňovala tím, že to je nějaký pěkně hnusný vtip. Byl přece tak mladý a měl si brát svou lásku Leu. :( Neplakala jsem. Dolehlo to na mě, když mi P. napsal, že mě opouští. Vyplavily se všechny emoce, pustila jsem si Don´t stop believing a plakala a řekla si: Proč zrovna Cory, do prde*e?! .. Víte, nebýt Coryho a jeho neskutečně sexy krásného úsměvu, tak se nedostanu ke Glee. Úplně jsem prožívala všechny Finchel scény. ♥ :( Je mi jen 17 a dělám cavyky, ale prostě to pochopí jen málokdo. Prostě ..
Cory, nikdy na Tebe nezapomenu a snad se ti tam nabhoře líbí a drž ochranou ruku nad Leou. :( ♥
Sakra takový mladý život .. vyhasl příliš brzy a před sebou tolik krásných věcí, co už se nevyplní.

♥♥♥
LucLin

16.7.2013 // Práce, práce, utrácení peněz, práce .. spánek není

16. července 2013 v 18:37 | LucLin |  Diary
Táák jsem tu a upozorňuju hned na začátku, že to bude dloooooouhé. :P Tak co by jste čekali, když se tu Lučina ukáže po 2 týdnech. :D

dáreček pro Marcelinku, když nám odlítá do té Anglie :(
když jsou ve slevě za 39,90 Kč tak proč si nekoupit do zásoby 4 :D:D
menší odměna po solárku
jooo není nad to dát si 3. snídani ve 14.00 :D

Zase nevím, co jsem psala naposled, tak začnu asi mou prací/brigádou. Nechci si stěžovat, ale když už ani nejím ze stresu, kvůli jedné takové. To už je moc. Naštěstí si toho už všimla i J. a L., a ty už zakročily, tak uvidíme, jak se mi bude dařit. Poprvé jdu už na dva dny v kuse. Snad tam zas budou nějací borci, co zas budou nabalovat. To víte, ať není nuda. ;) :D Taky jsem od tohoto pondělí začala chodit na druhou brigádu, kde jsem nejvíc spokojená. :3 Moc příjemní lidé. :) Ale teďka se chci vrátit k minulému pondělku, kdy jsem odcestovala za strýcem do Rakvic. Hned jak jsem k nim přijela jsem se spálilla a krásně si vypálila půlku prs. A hlavně ta bolest. Taky hned první noc sestřenka zjistila, že někoho mám, takže mě tím otravovala celý týden. V úterý jsme se pohádali, naštěstí v ten den byla oslava (btw. zrovna ten den měl T. narozeniny = 18 let), tak jsme oslavovali a vypili 6 flaší vína. Joo veselí jsme byli všichni. Nejvíc jsem byla spokojená asi já, když jsem viděla video, kde mě prcci natočili. :D Ve středu jsem se už konečně dokopala k běhání. :333 Ve čtvrtek jsem měla volný barák, takže 3 snídaně, relax, konečně na FB, ale byla jsem pomoct tetě do práce, kde jsem poznala kuchaře, co mi pořád čuměl na prdel a prsa (kdo by nečuměl, když jsem měla minišaty a moje krásně napůl opálený prsa). Ale byla sranda. Večer už přijel strýc a stavěl se stan, kde jsem odmítala spát. Jenže bych to nebyla já, kdy mě ti ehm ehm nevydírali. Stejně jsem celou noc nespala a ve 3.30 jsem naštvaně šla spát na zem do obýváku. V pátek to byl jinší luxus. Po týdnu jsem našla svoje sáčko, tričko s výstřihem, zlaté náramky, make-up a ukázala jim tam, že i já vypadám jako člověk. Byla jsem totiž pozvaná na večeři (konečně pořádné jídlo po týdnu :D:D:D) a dala jsem si tataráček ♥ Pak přišel ten kuchař omrknout, jestli mi chutná a div mu nevypadly oči, když viděl, jak vypadám. :D V sobotu jsme byli na nákupech a já si konečně pořídila plavky :3 overálek, make-up na léto a ostatní kosmetické věci. Hned v pondělí po práci jsem konečně šla do solárka a měla jsem ten overal. Nekecám .. zastavilo mi každé auto, co jsem potkala, v buse mě nabaloval řidič, a pak ještě jeden kluk, pak jsem potkala kámoše mého bratránka, který v ten den byl se mnou v té práci, tak mu taky málem vypadly oči, a když jsem přijela domů, tak u obchodu byli brigádnici (skupinka kolem 20 - 30 kluků), a pak se na mě jeden tupě usmíval v obchodě a furt lozil za mnou. Takže asi vím, co si koupím .. další overaly. 3:) :D:D:D Dneska jsem se KONEČNĚ po 12 dnech pořádně vyspala a zítra zase do práce. Snad jsem napsala vše, co jsem chtěla (jak se znám, tak tu zase 3/4 věcí není, ale už nemůžu). :D Mějte se pěkně a snad zase brzy najdu energii na článek. :)

Taky mě pěkně štve, že jsem se nevyfotila před tou večeří. :( Taková krásná nová profilovka by to byla. :( :D Co už, ale v tom overalu by byla ještě lepší. No šak neboj Lucino, ještě pár hodinek na sluníčku tento týden v práci, a pak pár náštěv v solárku a hned to bude luxus profilovka, možná se i odhodlám vyfotit se vám v šatečkách modrých. :3 :D Joo a zapomněla jsem vám říct, že jsem nemocinká. :( :D

LucLin

5.7.2013 // Sladká bruneta

5. července 2013 v 19:08 | LucLin |  Diary
.. aneb jak si Luc našla konečně ten nejúžasnější odstín barvy na vlasy. ♥ Ale vezměme to pěkně popořadě. :)


a) jak už jsem na začátku napsala, konečně jsem našla pro sebe ten nejdokonalejší odstín a už jen ten název odstínu "Sladká bruneta" ááách ♥ a taky už lidi nemůžou říct, že mám černé vlasy, protože mám tam pěkné červeno/hnědé odlesky :3 b) + c) také mi v týdnu přišel dáreček od Dádušky ♥♥♥ děkuji strašně moc Dádi, to mi připomíná ještě napsat email :) d) v nové ŽaŽ byl dárek tento vzorek parfému a asi jsem konečně našla ten pravý parfém :3 už se těším, až si ho objednám :) e) dnešní výlet v Hustých jsme zakončili v Lidlu a já si nemohla odpustit müsli tyčinky ♥ :D f) můj spasitel na cestách do školy, ale tentokrát záchrana u kosmetičky :D g) a končně moje šatičky na konci školního roku :333 šatičky s pásečkem z výprodejů v Tally ♥ h) a nebylo by to ono, kdybych si ještě na poslední chvíli neudělala výlet pro botičky, které jsem si zamilovala už hodně dávno ♥ ch) a konečně jsem se odhodlala koupit si Very Me řasenku a jsem spokojena :)) + konečně pravá tužka na obočí :)

Dnešní dopoledne jsem si moc užila. Sice jsem po včerejší práci naspala asi jen 4 hodiny, ale vstát brzy stálo za to. Jela jsem s ní k její kosmetičce, abych se rozhodla, jestli tam budu chodit také. A ano chtěla bych. Potom jsme jeli ještě pro zeleninu, ale cesta zpět domů. Bombastická :3 :DD A ještě se musím pochlubit bratránkem. Vyšel s ním rozhovor v novinách. Jsem na něj pyšná! :3 :)

PS: Omlouvám se za dlouhý článek, ale jinak to nešlo. :/ :D Jinak kdo to dočetla až sem je to boréééc! :) :D

LucLin

The Saturdays // What About Us

5. července 2013 v 16:24 | LucLin |  Inspiration
Miluju ji .. :3


LucLin