13.6.2013 // Zmatená, smutná a očí plné slz

13. června 2013 v 13:46 | LucLin |  Diary
.. ono je fakt někdy dost nespravedlivý, když se na velký test jako jediná ze třídy pilně připravujete na test a na konci zjistíte zase tu stejně smutnou věc. G... má za 4. Pane bože, já vím, že jsi mi za posledních pár dní při známkách pomáhal, ale prostě, když víš, že jsem co se týče ekonomiky nervózní, tak proč jsi mi do prčic nepomohl aspoň na tu 3. Jelikož jsem tento týden šla spávat až kolem 22:30 jen kvůli tomu, abych splnila vše a všichni byli spokojeni, tak jsem prostě vyhlásila den volna. Jako promiňte, ale nezlobte se na mě. Ráno cela vystresovaná, že nemám zápisky (ty si taky dělám jako jediná ve třídě, takže jsem zvědavá, co dostane), takže jsem rychle valila na FB, aby mi kámoška poslala toho norského naturalistu a ejhle. Spolužačka mi píše, že mám z toho testu jako jediná 4. V posledních dnech jsem nějak přecitlivělá, takže jsem se prostě rozbrečela. Za 1. Jsem zmatená .. za 2. Ono zamrzí, když nad něčím trávíte svůj čas a víte, že místo toho jste mohli dělat, to co milujete, a radši dělaáte věci navíc do školy a výsledná práce je za 4. Popravdě.. nevím, jestli opravdu na tuhle školu mám, ale když prostě úplně tupá holka, která pro školu dělá velké ... a mezinárodní obchod viděla asi 2 hodiny před testem a má všechno nafoceno v mobilu a dostane za 2 .. To zamrzí a dost! Fakt netuším, co to se mnou je, že teďka na co šáhnu to zkazím. Bojím se zítřka, protože na 99,9% tuším, že zkazím i účto a tu literaturu a taky, že mi učitelka nedá ještě možnost se vyvolat, protože jsem si jistá, že blbá nejsem, když ještě teďka vím, co je hladký plat, co jsou dodací podmínky, jaká je první fáze u vývozní operace. To jen tak na odreagování. ;) Ale věřím, že jednou ten strach a nervozitu překonám a dostanu za 1! :)

de=de=depression

A chtěla bych se věnovat pár slov Jitučce. ♥ Jituško, Ty jsi takový můj miláček blogový. :3 Tvé komentáře .. ach, jak Ty mě vždy dokáže rozesmát, a pak pláču radostí. To ajk mě vždy bráníš. ♥ Děkuji za to, že jsi! :') A milinku můj, to že jsi rvorala test .. svět se nezboří a hlavu vzhůru. Ne vždy se vše povede na poprvé! :))


LucLin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 untrue.blog.cz | Elizabeth. untrue.blog.cz | Elizabeth. | Web | 14. června 2013 v 19:29 | Reagovat

Jo chápu já jsem se učila do matiky, dostala jsem 4 nechápala jsem proč, přepočítala jsem se. Opravila jsem to znovu a čistou jedna =) taky jsem přecitlivělá, prostě se učím a někdy dostanu známku, kterou jsem nečekala

2 Džiff Džiff | Web | 14. června 2013 v 20:28 | Reagovat

Jezusky! Vyjádřím se první k tomu, co je pod tím úžasným obrázkem - který mám mimochodem v telefonu!. Jsi úžasná, skvělá, nejlepší. Děkuju mockrát za tvojí podporu, nevím proč ale přijdeš mi jako takový miláček, který nemá poslední dobou štěstí. Je mi to strašně líto, protože nevypadáš na to, že bys byla nějaká nehorázná svině, která si to zaslouží. To totiž ty nejsi a já vím, že nikdy nebude :) Proto tě tak podporuju a podporovat budu :) A děkuju mockrát za toto vyjádření :* Potěšila si mě! Moc.
Potom k tvému článku.. Určitě vím, jaké to je, jaký je ten pocit. Pocit, který můžeš popsat jen sprostými slovy. Úplně chápu, že ses rozbrečela, když ses dozvěděla o té čtyřce, pořád to říkám, že normální inteligentní člověk je rád, když je v něčem dobrý, když má dobré známky klidně i přiměřeně dobré a že bychom se ze sebe měli těšit. A proto ti teď řeknu, že známka nejspíš neříká vše! Pokud ses učila a uměla si to doma, tak to znamená, že si to uměla všude! Proto si vstala ten den špatnou nohou z postele a proto tak dopadla ta písemka. Ale důležité je, že ty víš, že si to uměla a víš, že to budeš umět už napořád :) to je důležité, udělala si něco pro sebe a to je fajn ne? :) A věřím ti, že si zvládla na výbornou tu literaturu a účto! Hlavu vzhůru. :*

3 Licorne Licorne | E-mail | Web | 14. června 2013 v 21:06 | Reagovat

Nič si z toho nerob aj ja mám poslednou dobou  v známkach miš-maš.
Mám si ich opravovať a ja si ich kazím :D
Hold, život je sviň. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama