Červen 2013

29.6.2013 // Novinky

30. června 2013 v 9:41 | LucLin |  Diary
Tolik věcí, ale jsem prostě líná psát. :D

Já ani nevím ty jo, kde začít. :D :D Asi budu pokračovat hody .. má to pokračování .. :D Vypadá to, že trošku štěstí se usmálo a já přineslo mi lásku .. ale uvidíme, jak to dopadne. Nerada něco říkám nahlas, protože to pak nevýjde. Taky nám odešla třídní do důchodu, takže jsem dostali teďka novou - snad nejhorší učitelku na škole hned po zástupkyni. S tím i souvidí dar, který od nás dostala. Velkou třídní fotku - joo nechtělo se mi nijak upravovat, tak tam vypadám uum děsně. :D Taky se musím pochlubit :3 už mám 5 kg dole! Sice to na sobě pořád vůbec necítím, ale to číslo mi bohatě stačí. :D Další novinkou je, že mám konečně stálou brigádu - obsluha v pizzerce. Z tohoto pátku mám zážitků snad na celý život. :D Sice vždy, když už si jdu kolem té 3 ráno lehnout, říkám si, že už tam nechci, ale prostě mám to tam ráda. :) Vysvědčení sice dopadlo hrozně, ale já jsem spokojená a hlavně, šla jsem si pro něj v dooost luxusním outfitu. Nové šatečky, pásek, lodičky :333 V příštím článku vyfotím. :) Joo a taky už mám svoji flaštičku coca coly s mým jménem. Samozřejmě pořád s obsahem. :D Snad jsem na nic nezapomněla, co jsem napsat chtěla. A jelikož jsou už prázdniny a teď budu doufám pořád s BFF, tak zas budu mít co psát. :)

FuCk YoU | via Tumblr

LucLin

18.6.2013 // Hody

18. června 2013 v 15:26 | LucLin |  Diary
Musím říct, že tohle bylo nejvyčerpávavější 4 dny dny mýho života. Dneska jsem se konečně pořádně vyspala a jsem celkem ready, ale asi si zase půjdu lehnout na sluníčko, ať chytnu barvu i na břicho. :D Dnes jsem líná na nějaký sloh, takže Vám sem hodím zase "pár" fotek, co se mi nahromadili v pc. :)


1. jak už jsem minule psala, tak jsem začala tolik toužit po nové, až se objevila a já ji prostě musel amít ♥ 2. můžete mi říct, jak po 5 letech chození na hody mám najednou platit za vstup?! a ještě, když jsem měla na sobě taková šaty, že by mě pustil i největší slepoun?! tss.. 3. zjistila jsem, že prostě dovolená v půlce týdnu od školy musí být, a tak jsem si doma pěkně nalila nejlepší Chardonnay :3 4. jahody jsou všude! už i v mé celozrnné kaši ♥ :) 5. joo zhřešila jsem, ale víte co? vůbec mi to nechutnalo :D takže aloooha sladkosti :P 6. příprava na pololetku z angličtiny ;) 6. a při tom učení, co nevidím na Óčku?! Emblem3 :3 já věděla, že to chlapci někam dotáhnou :) 7. no nejsou ňuňaté ty ponošky? :3 alá skype s M. ♥♥♥ :3 8. tak tohle mě megánsky rozesmáalo! :D

A jaký byl víkend u Vás? :)
LucLin

13.6.2013 // Zmatená, smutná a očí plné slz

13. června 2013 v 13:46 | LucLin |  Diary
.. ono je fakt někdy dost nespravedlivý, když se na velký test jako jediná ze třídy pilně připravujete na test a na konci zjistíte zase tu stejně smutnou věc. G... má za 4. Pane bože, já vím, že jsi mi za posledních pár dní při známkách pomáhal, ale prostě, když víš, že jsem co se týče ekonomiky nervózní, tak proč jsi mi do prčic nepomohl aspoň na tu 3. Jelikož jsem tento týden šla spávat až kolem 22:30 jen kvůli tomu, abych splnila vše a všichni byli spokojeni, tak jsem prostě vyhlásila den volna. Jako promiňte, ale nezlobte se na mě. Ráno cela vystresovaná, že nemám zápisky (ty si taky dělám jako jediná ve třídě, takže jsem zvědavá, co dostane), takže jsem rychle valila na FB, aby mi kámoška poslala toho norského naturalistu a ejhle. Spolužačka mi píše, že mám z toho testu jako jediná 4. V posledních dnech jsem nějak přecitlivělá, takže jsem se prostě rozbrečela. Za 1. Jsem zmatená .. za 2. Ono zamrzí, když nad něčím trávíte svůj čas a víte, že místo toho jste mohli dělat, to co milujete, a radši dělaáte věci navíc do školy a výsledná práce je za 4. Popravdě.. nevím, jestli opravdu na tuhle školu mám, ale když prostě úplně tupá holka, která pro školu dělá velké ... a mezinárodní obchod viděla asi 2 hodiny před testem a má všechno nafoceno v mobilu a dostane za 2 .. To zamrzí a dost! Fakt netuším, co to se mnou je, že teďka na co šáhnu to zkazím. Bojím se zítřka, protože na 99,9% tuším, že zkazím i účto a tu literaturu a taky, že mi učitelka nedá ještě možnost se vyvolat, protože jsem si jistá, že blbá nejsem, když ještě teďka vím, co je hladký plat, co jsou dodací podmínky, jaká je první fáze u vývozní operace. To jen tak na odreagování. ;) Ale věřím, že jednou ten strach a nervozitu překonám a dostanu za 1! :)

de=de=depression

A chtěla bych se věnovat pár slov Jitučce. ♥ Jituško, Ty jsi takový můj miláček blogový. :3 Tvé komentáře .. ach, jak Ty mě vždy dokáže rozesmát, a pak pláču radostí. To ajk mě vždy bráníš. ♥ Děkuji za to, že jsi! :') A milinku můj, to že jsi rvorala test .. svět se nezboří a hlavu vzhůru. Ne vždy se vše povede na poprvé! :))


LucLin

7.6.2013 // Namyšlená? Ne, jen pyšná na sebe

12. června 2013 v 15:19 | LucLin |  Diary
Hned na začátek bych chtěla říct, že po 17 letech svého života jsem na sebe pyšná! Ne nejsem namyšlená, jak to všichni s oblibou říkají, ale když mi ostatní nepřejí nebo mě neustále shazují z mé cesty k lepší postavě a říkají, že nemám na to, abych udělala maturitu, natož se dostat na vysokou, tak se musím zvednout a jít dál a musím to být já, kdo mě poschválí a řeknu si: "Máš na víc!! Dokážeš se!" :) Jo nebudu mít dokonalé vysvědčení, ale víte co? Já jsem na něj pyšná! :P Vzpomínám, že 31.8.2011 večer jsem se bála, že na střední nebudu zvládat matematiku, a pak přišla první hodina matematiky a přišla velmi sympatická matikářka. Byl už skoro konec prváku a šlo mi o dvojku z matematiky. Měla jsem ze sebe radost! :) A teď? Teď mám jiného učitele a je tu to čeho jsem se bála, že propadnu z matematiky. Nejsem génius a nemám logické myšlení, abych uměla matiku, ale nestydím se za to! :P Teďka si určitě klepete na čelo, že bych se měla stydět, ale ne. Myslím si, že na toto pololetí jsem se snažila a stále snažím a dokonce budu mít asi 4 známky lepší vysvědčení za celou dobu! Až na tu matiku. Modlím se, abych tu pololetku z matiky napsala aspoň na 4. A teď k tomu, proč jsem na sebe pyšná. :) Je to boží 2 dvojka z angličtiny!!! ♥ Jako jediné mi ji angličtinářka dala, a to jak řekla před celou třídou, proč mi ji dává .. chtělo se mi plakat! Nikdy v životě mě takhle nikdo nikdy nepochválil, jako ona v pátek poslední hodinu. :')
She loved life and it loved her right back | via Tumblr
... takové menší vykecání ;) takže ani nedoufám, že se někdo dostane až na konec tohohle článku. :D :)
LucLin

9.6.2013 // Jahůdkový víkend

9. června 2013 v 14:33 | LucLin |  Diary
V pátek jsem jako vždy jela do Hustých do fitka. Takže menší relax po celém týdnu. Pak mě čekali Nákupné maniačky VIP. :3 V sobotu jsem si pěkně pospala, a když jsem se vzbudila v kuchyni ležely dvě velké mísy s jahodami. :33 Takže jahodový koktejl na snídani, jahody na oběd, jahody jen tak na svačinu .. joo celý den o jahodách, když jsem pila poslední koktejl, už jsem ho pila jen, aby nešel na zmar. :D Ale vraťme se k snídani. Jelikož jsem vstala dost pozdě, tak jsem šla rovnou dělat americké brambory. Nebyla bych to já, kdybych si nerozkrájela prst! :D Valila mi z toho nehorázně krev, tak jsem se vyprdla na brambory a šla se učit. Konečně jsem se překonala a naučila se další 3 A4 z Vývozní operace. Odpoledne jsem se pěkně opalovala, jak jinak než s jahodami. :D Taky jsem zapomněla říct, že se nám konečně vrátila letní počasí. :3 Krásných 37.8°C. ♥ Večer, když jsem šla zamknout vrata, tak jsem uviděla krásný balón na obloze. :3 V tu chvilku jsem si nadávala, že jsem si ten foťák přece jen měla přivést. :D V noci jsem měla dost škaredý sen. Zdálo se mi, že jsem jela domů a náš dům byl celý vyplavený a můj pokoj spadl, a jak jsem vešla do domu. Hrůza! Už asi tak nějak vím, co to je přijít o dům, kdybych se ihned neprobudila .. no strašné. Dnes jak jsem jela domů vlakem, tak na jednom poli zrovna fotili. :D Tolik lidí ty joo. :) A není nad to, když zapnete TV a tam Tři oříšky pro Popelku. :D

Large

Mějte se božsky! ♥
LucLin

5. 6. 2013 // Ztracený deštník

5. června 2013 v 17:55 | LucLin |  Diary
Dneska už to byl druhý a nevím, jestli ztracený nebo ukradený .. ale tohohle mi bylo dokonce líto víc, než toho automatického. Byl z Anglie. :( A v rychlíku jsem potkala sexy policisty .. zase hledali nějakýho uprchlíka .., ale byli dost milí! Podrželi mi dveře a usmáli se, a potom jsme se ještě potkali u pokladny v Albertu. :3 Všichni takovej smích. :D Dnes vynechám část o fitku, už si připadám trapná, ale musím se Vám postřěžovat, že mě z toho bolí šíleně lýtka. :( :D Jinak už mám ukončenou španělštinu a zeměpis. :3 A jsem spokojená nade všechno. Dnes jsem psala angličtinu, tak dvoječka by to mohla být. :) Dneska takový článěk o ničem, ale v hlavě mi furt jede všechno, co jsem se učila. Dokonce jsem si ráno cestou do školy opakovala mezinárodní obchod. Už mi hrabe, ještě že už jen 22 dní. A za týden hodý, a pak žádná škola. :3
PS: Nevíte o nějakém obchodě, kde prodávají černé nebo tělové overaly? :3 Děkujůůů :*

484880_497143793678351_922627485_n_large

Mějte se krásně! ♥
LucLin

2.6.2013 // Den dětí za námi

2. června 2013 v 17:07 | LucLin |  Diary
Hned na začátek. Ne neslavím den dětí, ale nějakou výnluvu jsem si najít musela.. :P :D

Kde začít .. asi tím, že test z účta píšu až zítra, a pak zbytek dne nuda kromě testu z angličtiny. Počasí taky pěkně stálo za .., takže na SNP jsme se vykašlali a já jela do fitka. A jako proč ne. Zákon schválnosti mě miluje, protože jsem dojela domů a svítilo slunce a horko jak nikdy, jenže než mi M. odepsala a napsala mi, že jedem, tak já měla po dvouhodinnovém utrpení, ze kterého jsem byla na sebe pyšná jak nikdy. :) Takže nakonec z toho nebylo. A nebyla bych to já kdybych se v sobotu neprobudila a nebyla u babičky, kde jsem snědla všechny možné sladkosti. O:) Takže takovej menší odměňovací den, ale co byl přeci den dětí nebo ne?! A dnes jak jsem šla z obchodu a koupila si zmrzku, jsem si říkala, kruci Lucino jako už je neděle není sobota a jel zrovna vlak, takže jsem se rychle zastavila .. ano v největším bahně .. a spadly mi do něj klíče, rozjedlo se auto, které mě úúplně obstříkalo tím bahnem. Aspoň vím, že už jsem to přehnala. :D Tak bych asi shrnula svůj víkend, už dnes se těším na úterý, kdy to všechno vyběhám. Bohužel tenisečky se teďka smaží na sluníčku. :/ :D

6786721802_5d24bb4a9d_o_large_large

Mějte se krááásně a hlavně úsměv bejbýý ♥
LucLin