Můj idol/vzor

8. května 2013 v 20:10 | LucLin |  Inspiration
Tohle jsem ti zlatíčko sice slíbila už víc jak před 4 měsíci, ale teďka jsem měla napsat o mém vzoru a sice mě napadlo více lidí, ale tak proč to nenapsat o tobě. :)) ♥

Vybrala jsem si osobu, kterou znám od prvního okamžiku, co jsem přišla na svět. Je to má sestřenka Marcela. Je jí 19 let. Právě maturuje a za necelý měsíc z ní už bude oficiálně zdravotnický asistent. Studovala Střední zdravotnickou školu Evangelické akademie. Už hodně krát mě napadlo, že bych o ní napsala nějakou esej a teď když se mi naskytla ta možnost, tak proč toho nevyužít.

Jak už jsem řekla, znám ji od svého prvního nadechnutí, ale vždy mě neměla ráda jako teď. Jak mi sama přiznala, tak mě jako malé batole nenáviděla. Nerada mě hlídala, nerada se semnou hrála, prostě jsem byla její nepřítel a to z jednoho prostého důvodu - podle ní jsem byla rozmazlený fakan. Byla jsem dost umíněná, ubrečená, uječená a hlavně jsem byla střed pozornosti. To víte nejnovější přírůstek do rodiny. Ale dost o tom, jak mě neměla ráda. A teď k tomu jak jsem to viděla já. Byla pro mě vzorem. Jak se chovala, jak vypadala. Prostě jsem milovala to, jaká byla rebelka, jak byla bláznivá a jak ze všeho toho nic udělala něco bombastického. Já byla jejím opakem. Byla jsem slušňačka s andílkem v těle, ona si na něj jen hrála. Tolik lumpáren, co jsem s ní prožila, to byly časy. Ty nejlepší! Pamatuji si, jak jsem všední dny otravovala babičku s dědou, kdy už bude pátek, protože to byl den, kdy jsem přišla ze školky/školy a hned seděla u okna a vyhlížela, kdy přijede Majda. A když přijela, hned jsme vymýšleli blbosti. Třeba kde si zase uděláme bunkr, na který strom vylezeme, apod. To ona mě naučila lézt po stromech, bruslit na kolečkových bruslích. Jen s ní jsem měla jako domácího mazlíčka mravence. Jen s ní jsem opékala brambůrky. Tolik blbostí nevymyslí nikdo, jen má nejúžasnější Marcelka. Díky ní jsem měla nejdokonalejší dětství.

A jak vůbec ta dokonalá Majda vypadá? Pokusím se Vám ji nějak popsat. Vždycky byla vyšší než já, ale teďka je snad i o 5 cm menší než já, takže takový trpaslíček. Jak jinak v naší rodině. Postavu má takovou akorát, žádná vyžle ani rozteklá buchta. Má oříškové mikádo a obličej jí lemují dva blond delší prameny s ofinkou. Na obličeji si hned zamilujete její dokonalý bělostný úsměv. A za povšimnutí stojí i její velké modré oči, které jsou jako moře. Hluboké a tajemné. Obočí, nos, uši a podobné věci, co má každý normální člověk mít, tak má taky, ale co chci hlavně zdůraznit je jizva, kterou má už od narození, kdy ji museli u porodu vytáhnout kleštěmi. Ještě jedna věc její obličej zdobí a to je piercing u rtu.

Už víte jak vypadá, proč je pro mě tak důležitá, ale ještě nevíte, proč by jste si ji u Vy zamilovali. Hned by si Vás získala jen tím, jak je ukecaná. Ona si rozumí s každým. Je také velmi inteligentní a nezkazí žádnou srandu. I když jsou Vaše vtipy trapné, jako ty moje stejně se jim směje, jak kdyby to byl vtip roku. Je také velmi štědrá, nebojí se říct pravdu, i když není zrovna moc pěkná. A jak já s oblibou říkám, už vím, po kom jsme tak drzá. Když má někdo nějaký problém, na všechno se vykašle a jde Vám pomoct. Je to prostě úžasný člověk s velkým srdcem.

Na závěr bych chtěla říct, že si ji vážím. Strašně moc. Je to člověk, který mě nikdy nezradil, a i když ví, že jsem strašná a někdy se chovám zase jako malá, ona mě bere takovou, jaká jsem a jsem za to ráda. Vždycky mi pomohla a vždycky mi změní názor na život v nejlepším slova smyslu. Díky za to, že jsi!!! ♥


LucLin
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Michal  (ka) Michal (ka) | Web | 9. května 2013 v 15:58 | Reagovat

Teeeda, to musí být hrozně ráda, že je tvým vzorem ! :)
Já tak nějak asi žádný vzor nemám.. :)

2 Džiff Džiff | Web | 9. května 2013 v 18:05 | Reagovat

Ahoj kotě :)
Podívej se na můj blog, mám tam důležitý článek :) Děkuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama