Únor 2013

26.2.2013 // Blázinec

26. února 2013 v 15:34 | LucLin |  Diary
Vždycky, když ho vidím, řeknu si .. vypadáš, jak největší neviňátko, přitom jsi jako tvůj bratránek .. Néé už ho neřeším. Mrzí mě to, a chtěla bych vědět proč, ale to už se nikdy nedozvím. Chce to úsměv a při dnešním dokonalém počasí. :)) V pondělí o volné jsem si šla pro mé nové štěstíčko. :) Ještě by chtělo jméno, ale to až bude křest. Hehe :D Ve škole jeden velký blázinec. Už by to chtělo ty hory, abych konečně jela na nákupy do Brna. :3 No jdu zase na bankovnictví a špáninu, ale už se těším až se podívám na Nedotknutelné. Viděli jste ten film? :)

jak jsem fotila tu fotku, tak jsem si všimla, že je tam vyryté i L .. moje iniciála ♥ ten prsten byl pro mě jako stvořený :3

LucLin

24.2.2013 // Pohádky je konec..

24. února 2013 v 12:33 | LucLin
.. a zase zpátky do reality. Bylo to hezké, ale asi to nebylo pro mě. Takže můj princ už není. Co už. Život jde dál. ;) Teďka se musím plně věnovat škole a zlepšování postavy. :) Tento týden toho mám hodně. Zítra Ikt a referát do fyziky, úterý občanka a děják, středa test bankovnictví a zkouší z pojišťovnictví, čtvrtek špánina a ještě dostanu známku z ájiny, ze které mám hodně blbý pocit :/. Ale když tak shrnu tento otřesný týden, tak jsem si nejvíc užila kávu v mé oblíbené cukrárně. :) Mega dobře jsme si pokecali s kamarádkou. :)
Vím, že poslední dobou můj blog stojí za velký .., ale jak vidíte je to pořád to stejné. Jsem smutná a to zrovna nemám moc velkou inspiraci a nic pěkného nenapíšu. :D Ale jsem vděčná, kteří si dají aspoň tu práci a přečtou si to a napíšou mi koment. :) Děkujůů ♥♥♥ :)) A taky už mám návštěvnost přes 17 000. Ještě jednou velký dík! :)

Ode dneška chci jen Barneyho :3 :D sice je zasnoubený, ale neva. :D
LucLin

20.2.2013 // Už jenom měsíc

20. února 2013 v 17:03 | LucLin |  Diary
Ani nepamatuju, kdy jsem naposledy něco psala na blog, tak to vezmu od pondělí. Moje "milované" pondělí. Já opravdu nevím, co jsem komu udělala, že pondělky se mi nedaří. Hned v těláku jsem spadla na hubu .. doslova .. O volné jsem si koupila super chytrou kalkulačku, se kterou zase "strašně" umím. Na poslední 8. hodinu jsem se vyprdla a jela domů. Na schodech jsem potkala P. neřešit. Ztratila jsem peněženku a měli jsme zpoždění. :XXX Dnešek nebyl o moc lepší. V těláku jsem musela přes celou školu v mých "superbožích" teplácích přes celou školu (podzemí až do 2. patra). Nejlepší na tom bylo, že zrovna v tu hodinu se u nás konala soutěž v psaní všema 10, takže půlka školy na mě šuměla, jak na debilka. ALE aspoň jsme se pozdravili s P., ale bylo to takový divný. Už chci pátek prokristovy rány. :/

Nijak záživný článek, ale už mě ty obrázky štvaly. :D Joo a za měsíc odporných 17. Všechno nejhorší Lucie :* s láskou tvá karma.


LucLin

Before I die *0.13

17. února 2013 v 14:03 | LucLin |  Before I die
Dlouho už tu nebylo BID :)

můj velký sen :)
:3


sen každé ženy ♥ :')

LucLin

16.2.2013 // Štěstí

16. února 2013 v 12:46 | LucLin |  Diary
Čauko :)
Myslela jsem, že lidé, které mám ráda, budou šťastní, že jsem konečně šťastná i já. Ale opak je pravdou. Kdykoliv se před někým zmíním o P. nikdo mě neposlouchá. Všem je jedno, jaký je, co má rád a podobně. Nejvíc mě mrzí, že když je někdo čerstvě zamilovaný, tak se vyptávám, jak debil. Pořád jim říkám, jak jim to přeju a podobně. A u mě? Nikdo nic. Předtím mi bylo trapné napsat P., protože jsem si myslela, že jsem vlezlá a otravná, ale teďka to mám u mých přátel. Jenže s kým jiným se mám podělit o tu radost?! Včera jsem viděla film Čtyřicítka na krku a úplně jsem se v hl. hrdince viděla. Kamarádky jí záviděly, že má někho tak úžasného, a proto jí radily, že se ho má vzdát, ale když to udělala, už nebyla ta šťastná žena, jakou byla jedině s ním.


LucLin

11.2.2013 // Už 4 roky s Olympuskem

11. února 2013 v 17:33 | LucLin |  Diary
Je to tak. Včera to byly přesně 4 roky, co to táhnem s mým foťákem. Nemálo problému jsem s ním měla. Buď se mi pořád někam schovával, nebo onemocněl a nechtěl fakčit apod, ale pořád je to mé zlatíčko, ale přeci jen, už by měl jít do důchodu. :D :) Taky jsem se Vám zapomněla pochlubit novým make-upem od Rimmel. U nás u Rossmanna ho měli pouze za 133,90 Kč. Nekup to! :D A taky jsem dostala boží obrázek od spolužačky. :) Nevím, proč ten blázen nešel na uměleckou, když tak úžasně kreslí. :) Joo a ještě se musím pochlubit. :D Máme jarní prázniny. :P Bože to je taková pohoda ráno vstát jít si pro snídani, nabarvit si vlasy, krmit se dobrotama a nemít stresy ze školy. Joo dobře už se učím 3. stránku bankovnictví, ale s radostí to nedělám. :D

úžasné :3
Používáte ho taky? :)

LucLin

9.2.2012 // Úsměv se vrátil

9. února 2013 v 16:52 | LucLin |  Diary
Já ji prostě zbožňuju. :3 Celý den byl divný, smutný, prázdný. Už nějaký ten den se neustále klepu. Mám strach ze všeho. Že nezvládnu další termín písemky z bankovnictví, že se něco někomu stane v rodině, že nezvládnu tento půlrok, že budu muset opakovat ročník. Jsou to jen hlouposti, ale pro mě je stresují jen ty papíry v skriptech, co leží na stole. Naštěstí tu mám záchranu. Moji sestřenku M. S ní se zasměju, i když bych nejradši skočila z okna. Včera perlila, že Afrika není na rovníku, ale je to náš protinožec. :D A dnes mi hledala jméno psa P. Joo musím se Vám pochlubit, už jsem mu napsala. To je další stresující položka v mém životě. Připadá mi to nebo je ten život čím dál těžší. Když si vzpomenu na mé dětství .. ze škole letěl baťoh do koutu, rychle obléct tepláky a alou za dědou na kole do vinohradu nebo se jen tak projíždět po zahradě, lést na nejnižší strom v zahradě a zkoušet jestli nekřupne. Žadné starosti. Chci se vrátit do let 2004, kdy nebyl facebook. Všechny děti byly venku a předváděli, jaké moderní hračky mají, kdy nám rodiče nadávali, že už jsme měli mít domácí úkoly hotové, zuby vyčištěné a dávno ležet v posteli. Bohužel tomu už tak není a je to škoda.


LucLin

5.2.2013 // Lávová lampa

5. února 2013 v 13:57 | LucLin |  Diary
Čuský :P
Takže si o víkendu konečně splním svůj dětský sen. Vždy jsem strašně chtěla nějakou lávovou lampu. Nejlépe zlatou, růžovou nebo fialovou. :3 V sobotu jak byla u nás babička, tak se mě ptala na M. narozky a řešili jsme dárky, a tak .. Pak se mě zeptala, co si vlastně přeju já na narozky. Řekla jsem, že bych chtěla konečně po 8 letech zase sfouknout svíčky z narozeninového dortu :') a lávovou lampu. Jak jsme byli s M. na výletě v BV a jak jsme v jednom elektru trapčili na xBoxu, tak ji tam měli a o víkendu si pro ni pojedu. :333 No nic valím na 8 A4 bankovnictví. :/ Zítra mi ve 12:00 držte palečky !!! :))


LucLin

2.2.2013 // Romantika ze starých filmů

2. února 2013 v 15:19 | LucLin |  Diary
Čauko :3
Chtěla jsem dneska věnovat článek mému vzoru, ale po vzpomínce na film Sex ve městě ať už 1 nebo 2 a vzpomínkou nad včerejším dnem, ztrávený nad povinnou četbou, čtenářským deníkem a knihou Divá Bára jsem to přehodnotila.
Víte, co je dost k smíchu? Celý týden jste zavřené doma s hromadou amerických romantických filmů. Už mě nudí ty americké dojáky, při kterých se uvědomím, že neustále spím s plyšákem místo sexsymbolem celého světa a místo toho, abych si řekla, snad už se najde někdo, kdo vydrží s nervákem, žárlivkou a citlivkou v jedné osobě, vykouzlí mi úsměv na tváři kniha Divá Bára. Nejde se neusmát na Bárou a vyznáním lásky jí a myslivce. Tomu se říká romantické, nemyslíte? :)


LucLin

1.2.2012 // Milášik

1. února 2013 v 12:23 | LucLin |  Diary
Tak jsem včera dostala další zázračný kelímek do své sbírky. :3 Už jsem měla obyč, vanilkový, karamelový, čokoládový a teďka mám třešňový. :333 ♥ Také používáte zázračný kelímek? :) Jelikož jsem už všechny vypotřebovala a měla jsem strašně suchý nos z toho věčného smrkání, tak jsem poprosila mamku, aby mi ho koupila. :)


LucLin