Listopad 2012

30.11.2012 // Páááátek

30. listopadu 2012 v 18:22 | LucLin |  Diary
Zdravím poslední den listopadu. :) Ve škole se za tu dobu událo tolik věcí. Dost takových hnusných. Například to, že odchází Nosek. Nejlepší učitel na škole. Božee. Dneska mě potěšila asi jen: potkala jsem P. asi 5x během jedné přestávky, jak mě popsala kámoška. "Její zelené oči jsou plné radosti a klidu .. má sice malé rtíky, ale usměv tam vidím pořád." Děkuji. :) Dneska nějak nevím, co dělat. Pustila bych si film, ale vůbec nevím jaký. :/ Nějaký nápad? :)
LucLin

28.11.2012 // Druhá šance

28. listopadu 2012 v 16:39 | LucLin |  Diary
Nikdy jsem na sousloví "druhá šance" nevěřila. Už jen proto, že mě ten člověk zklamal, tak mu přece nebudu dávat šanci, aby mě zklamal zase. Dnes jsem si uvědomila, že druhá šance je velmi pěkné sousloví. Když ji dostanete, dostáváte tím zároveň i důvěru toho člověka, kterého jste ztratili. Bohužel jsem člověk, který druhé šance moc často (skoro vůbec) nedává, ale přitom jsem to já, která by je chtěla znovu a znovu. Přitom té druhé osobě tolik ubližuju. Bohužel si tu chybu uvědomám dost pozdě, a pak nevím, co s tím. Nyní mě trapí dost věcí. Některé jsou už dost staré, některé nové. Jak už jsem psala v nedělím článku, že bych potřebovala člověka, který by si mě vyposlech a poradil mi, jak v životě pokračovat. Jediné, co mě napadá je psycholog. Jiní si teďka řeknou, přece má mámu a tátu. Mám je, ale kdybych jim řekla, co mě trápí, řekli by mi .. nemáš být taková, sama si za to můžeš, kdyby jsi byla milejší nestalo by se ti to a nakonec bych si vyslechla jejich už velmi oblíbenou větu, když zhubneš budeš se mít líp .. Psychologa nemám, proto svůj žal ubíjím v jídle. Dnes jsem si toho plně vědomá. Už chápu lidi, co mají problémy s nadváhou. Jedni jsou nemocní, jiní mají těžký život plný stresu, a proto svůj smutek utěšují jídlem. Jako já. Ono vám ani na sebevědomí nepřidá fakt, že vaši rodiče vás neustále srovnávají s ostatními. Ona má jedničky, proč je nemáš ty.. ona je krásná a štíhlá, proč proboha pořád jíš to sladké .. ona je milá a kamarádská, proč ty jsi povrchní a zamračená .. PROČ? PROTOŽE NEZNÁM TO, BÝT MILÁ, NIKDY JSEM KRÁSNÁ NEBYLA, NIKDY JSEM NEBYLA CHYTRÁ A NEMĚLA TO ŠTĚSTÍ MÍT DOBRÝ METABOLISMUS, tak už to sakra pochop!
Omlouvám se, ale blog se stal takovým nástrojem ulevení od mých starostí. Poslední dobou stojí mé články za prd.
LucLin

27.11.2012 // Třídní schůzky

27. listopadu 2012 v 16:30 | LucLin |  Diary
Dnes jsem HO viděla. Ten pocit. :D Ale vsadila jsem se s J., že jestli ona si promluví do čtvrtka s Pikačúem, tak já si promluvím s ním. Některé lidi fakt nechápu. Člověk se jich zastane, nakonec se s ním nebaví ani ten ani ten. Tak jako kamaradství, jak .. né nechci být hnusná, protože toho člověka mám až moc ráda. Konečně mám zase svoje tmavé vlásky. Akorát mi příjde, že mám ty vlasy, jak paruku. :D Dnes jsou na naší škole třídní schůzky. No moje maminka už volala ráno třídní, takže jsem v cajku a asi jedna z velmi malinkáté části naší třídy, jsem přežila. Juch. No radovat se nemusím, protože se musím naučit celý Finanční trh - cca 12 stránek? :D Sice je všude výzdoba na Vánoce a v neděli je UŽ advent, ale jak pořád něco se školou přes týden a o víkendu dospávám týdenní vstávání v 5:30, tak si to dost zasloužím, ani nevím, že by nějaké Vánoce měli být. :D

Co Vy a Vánoce? Máte už dárky? :)

..jako by ta animka byla parodií na náš basket :D ..
LucLin

25.11.2012 // Ta samota..

25. listopadu 2012 v 15:32 | LucLin |  Diary
Zase je to tu. To mé období, kdy můžu být i s 10 lidmi a pořád si připadám sama. Opuštěná. I když je tu mnoho lidí, se kterými bych si mohla popovídat o svých starostech, tak dojde na to, že je nechci otravovat a radši to v sobě dusím. Zrovna teď nemám smysl života, za kterým bych se hnala kupředu. Sny, co jsem měla (nebo ještě mám), si stejně myslím, že nevýjdou. A proč by také měli takové smolařce jako jsem já.
V životě jsem už udělala dost chyb. Všechny jsem litovala, všechny jsem je obrečela, utřela si slzy a zase byla ta tvrdá holka. Dnes, jak jsem přijela domů z VP, tak už jsem prostě nemohla dál a musela se nějak aspoň vypsat na blog, takže jestli to čtete, tak si říkáte, co je to za pipinu, že tu píše takové srajdy, ale tohle je poslední možnost, jak se "někomu" vypovídat.
Včera jsem se dívala Americký X faktor a Carly věnovala píseň svému staršímu bratrovi. Bylo to krásné. Poprvé v životě jsem si přála sourozence. Chtěla bych strašího bráchu, který by mě měl strašně rád a pomáhal mi v těžkých situacích. Byla by to pro mě úleva.

Jaký jste měli víkend? :)

LucLin

Before I die *0.09

23. listopadu 2012 v 15:59 | LucLin |  Before I die
Zase to jídlo .. :D


LucLin

21.11.2012 // Měsíc života

21. listopadu 2012 v 20:10 | LucLin |  Diary
Ano, ano za měsíc je konec světa, tak jak se těšíte? :D Asi to nějak zapiju. Heh, přesně po půl roce budu zase pít. Vlastně, když tak přemýšlím, nějak ani nepotřebuji na akcích pít. Jen když je nějaká příležitost, která si to zaslouží, ale to jsem teďka dost odbočila! :D Zrovna jsem dokukala V.I.P. Prostřeno. Byla tam Nelča, jak jsem v jednom článku psala (který byl smazán), strašně se vidím v Nelči povaze. :) Přemýšlím, co budu ještě dnes dělat, ale asi se vrhnu na špáninu a konečně si pustím písničky s novými sluchátky. Joo a musím si postěžovat poprvé za celou střední na České dráhy. Dneska to mělo zpoždění 90 minut! Musela jsem jet busem s malými dětmi. Když jim J. řekla, že by se měli trošku utišit (pištěli, mlátili se, nadávali sprostě) a aby pustili dospělé nebo si aspoň uklidili bágr, aby uvolnili sedačku, tak na nás vyplázli jazyk, řekli nám nepěkné slovo a vysmáli se ním. Drzouni. Hrozné. Nechci říkat, že jsem byla lepší, ale aspoň jsem to místo nabídla vždy.


LucLin

20.11.2012 // Vše nej BFF!

20. listopadu 2012 v 18:35 | LucLin |  Diary
Dnes má svátek Nikol/a. Takže přeji vše nejlepší. I Tobě BFF! ♥ V tomto čase už bych měla asi měsíc cvičení za sebou a místo toho mám asi jen 3 dny. :D Ale dnes jsem se přemohla a cvičila jsem! Nakonec jsem z toho primitivního testu ze zemáku dostala 2. Shit! Prý nám to neukáže, protože to známkoval podle svého uvážení. Aha! :D No už se těším, co zase dostanu z toho účta. Ale 3 by to mohla být, aby mi vycházelo na pololetí 2. Konec školy, musím si postěžovat na naše "úžasné" elektro. Už měsíc tam chodím každý den po škole, jesli už ji přišly ty moje sluchátka a fůrt nic. Už je mi trapný tam chodit jako. :D Jdu na slovíčka ze špániny, a pak na DD. :D Tak se mějte hezky kočky! :)


LucLin

17.11.2012 // Státní svátek

18. listopadu 2012 v 11:09 | LucLin |  Diary
Jelikož jsem na toto téma, měla referát v občance nedávno, tak o tomto dni dost vím, takže už konečně vím, proč jsme v tento den doma. Dnes je to paráda, ale před 23 lety, to sranda vůbec nebyla.

Jak už jsem minule psala, v tento den jsme měli jet s M. na nákupy do Brna. Jelikož jsem strašně chtěla ochutnat ten Princeznin dort v IKEI, tak jsme tam jeli a M. chtěla čistič kabátů. Nakonec jsem měla pravý švédský cheesecake a 4 úúúžasné svíčky. ♥ Jinak jestli si budete kupoat více než jednu svíčku, tak si nechte tento nákup až jako poslední. ;) M. si koupila jednu střední a jednu tu mega velkou. Jak už jsme seděli ve valku na cestě domů, tak M. zjistila, že ta mega velká je úplně na šrot rozbitá. :D Mě prasla jen jedna. :') Pak jsme se přesunuli do Olypie. Mimochodem mezi řádky si představte i ty nadávky, bolesti nohou, únava, znechucenost, bolest hlavy, vyčepanost, horko. :D Však to znáte když nakupujete skoro 10 hodin. Obešli jsme naše oblíbené obchody a musím říct, že před 14 dny, to bylo mnohem lepší, co se týče výběru. A ještě když připočtu ten velký dav lidí a to, že jste museli na všechnu čekat řadu nebo sedět v Mekáči namáčknutí někde v rožku, jen aby jste si "v klidu" snědli Twistera ♥. Po 3 hodinovém maratonu nákupů, jsme se rozhodli na zastávku v kavárně. Vedle nás si sedl pár a roiče jednoho z nich. Ta matka se na mě tak pořád dívala a já na ni, co má oblečené. A hned spustila, jak jim jede za 4 hodiny let na týdenní pobyt v Švýcarsku na hory, pak vytáhla svůj luxusní iPhone s ještě luxusnějším obalem. Na to se přidal i ten asi její syn. No prostě rozhovor luxusní rodinky. Když jsme měli dokoupeno v Olympii, tak jsme ještě skočili do Vaňkovky, protože M. něco potřbovala v Tezenis. Děkuji Ti, že jsme tam šli. V tento den, tam byl výprodej poprd. Všechny za 150,- !!! Takže jsem si taky odnesla dva kousky. :)) Domů jsme se dostala 19:30, ale šla jsem se osprchovat a konečně si lehnout! :)

Fotky ↓

15.11.2012 // Konec milované ságy

15. listopadu 2012 v 18:57 | LucLin |  Diary
Zase jsem tu dlouho nebyla. Důvod určitě znáte. ;) Š K O L A Hrozně mě mrzí, že teď blog, takhle kašlu, ale jinak se to nedá. Tákže tento týden shrhnu takto. Nenávidím pondělky. Samé trapasy. K tomu jsem zaspala. :D Úterý bylo v klidu až na test z fyziky. Za 4. Středa strašně rychle utekla a byla strašně úžasná, protože jsem HO viděla. ♥ A taky máme na škole vysokoškoláky, co budou tělocvikáři. Jeden mi pořád čuměl na zadek a pořád se mě ptal, jestli může předvádět na mě. :D Příští pondělí se na nás už strašně těší. :D Dneska jsme konečně dostali ty známky z EKA. Zase mám 3. :D A psali jsme čtvrtletku ze zeměpisu. Těžší test jsem nepsala. Kecáám. :D Byla to slepá mapka krajů. OMG. :D V sobotu zase na nákupy s M. ♥♥♥ :3
LucLin

Bitch is back again! ♥

11. listopadu 2012 v 15:49 | LucLin |  Diary
Neozívala jsem se z jednoho prostého důvodu. Moje soukromí. I na mých oblíbených blocích se objevil článek na toto téma. Chtěla jsem trochu zmírnit mou návštěvnost. A mít tu zase trochu víc anonymity. Vymazala jsem všechny články s mými fotkami.
Co se stalo za těch pár dní? Psali jsme čtvrtletku z matiky a to doučko mi vážně nepomáhá. Zažila jsem nejrásnější týden na škole a zjistila jsem pár pravd mého života. Poznala jsem, kdo je má opravdová rodina. Nejsou to mí rodiče, ale jsou to mí opravdoví přátelé. ♥ :) A jsem za nich neskutečně ráda, že je mám. :)
Začala jsem se dívat na seriál Nešika. Boží seriál, určitě se na něj mrkněte. To asi tak vše. :) Chtěla bych neskutečně moc poděkovat všem, co mi dali hlas a já mohla pokračovat v soutěži. :)


LucLin

Before I die *0.08

4. listopadu 2012 v 10:19 | LucLin |  Before I die
. . jelikož nemá vůbec inspiraci na smysluplné články, tak sem dám aspoň svoje oblíbené BID :)

Prosím dali by jste hlas TADY pro LucLin. :) Děkuju :*

♥ :)
zatím se mi to nedaří :D

joo stydím se za to, ale je to tak :D
třeba by mi konečně přestalo chutnat sladké :D
LucLin

2.11.2012 // Nový rozvrh

2. listopadu 2012 v 18:49 | LucLin |  Diary
Jen příjdu do školy a hned nový rozvrh. Díky tomu, že jeden angličtinář odešel. OMG! Tak krásný rozvrh jsme měli, ale co máme teď je jedna véélka katastrofa. :X OMG! Psali jsme z účta .. za 3. Joo a z té čtvrtletky z matiky mám za 4. Tak mi řekněte, proč chodím na doučko, když mi vůbec nepomáhá. Divím se sama sobě, co na té škole dělám. Jenže když doma řeknu, že tu školu nezvládám, tak je to můj problém, že jsem si ji vybrala. Né už nechci řešit školu. O víkendu se musím naučit: eko, špáninu, ájinu, účto a děják. Jediné, co teď dělám, je to že raplím ze školy. Pořád jsem nervózní. Jen příjdu domů a mám stresy, co se mám zase učit. Jako prvák, to byla jiná písnička. :D Valím na odreagování. :) Čauky, mám Vás ráda! :)

Dali by jste prosím TADY hlas pro LucLin ? :) Děkujůů ♥

LucLin

1.11.2012 // Samé jedničky

1. listopadu 2012 v 20:09 | LucLin |  Diary
Dneska je 1. 11. 2012, kdybych nepočítala 2 a 0, tak samé jedničky. :) Dnešní den ve škole byl príma, až na to že se mi chtělo brečet jen co jsem se podívala na učitele. Bylo mi ho tak líto. :( A tady je důkaz, jaká jsem citlivka. :/ :D Dnešní odpolední rychlík měl 30 minut zpoždění, však vůbec nejsem unavená a nebyla mi zima. Domů jsem přijela až v 17.00. Jednu výhodu to mělo, viděla jsem svoje dvojče! :D Stejné vlasy, stejná kabelka, stejný kabát, stejné legíny a stejné kozačky. Akorát byla o hodně hezčí v obličeji no. :D :)

A jaký byl Váš první listopadový den? :)

LucLin