Září 2012

30.9.2012 // Smích přejde .. Nás? Nikdy!! Hehe

30. září 2012 v 10:04 | LucLin |  Diary
Čááo! :D
Měsíc školy fuč a přitom jsem tam byla asi jen půlku. :D Zítra nám to zase začne. :D Dnes mám super náladu, ale zítra mě smích přejde. Možná. :D Tento týden už mi začínají doučka a ještě si musím domluvit brigádu, takže už nebudu mít tolik času na blog. Budu se snažit tu být, co nejčastěji. :) Včera jsem se chtěla učit.. Naučila jsem se jen slovíčka. O:) :D Dnes se už fakt MUSÍM podívat na to účto a dočíst Antigonu. :D Dnes se asi stavím za tím mým marodem. Jdu se podívat na včerejší Americký X Factor. ♥ :))

Co plánujete Vy na dnešek ? :) Doufám, že né učení. :P

Nejlepší !!! :D Když jsem to viděla poprvé, tak jsem se u toho válela smíchy !! :D
LucLin

29.9.2012 // Konec užívání, "hurá" na učení

29. září 2012 v 18:39 | LucLin |  Diary
Čauko! :)
Když jsem se včera dozvěděla, co všechno mě tento týden ve škole čeká, tak jsem si říkala, jestli nebude lepší ještě týden být marod. :D Měla jsem jít sice do školy až ve čtvrtek, ale má drahá maminka mi řekla, že tak dlouho doma nebudu. Ale za to jsem si vyžádala 2-týdenní omluvenku do tělocviku. Hihi. Jediné pozitivum od rána je asi to, že už se mi ozvala paní na doučko z matiky. Nežerchlebo třes se! :D Už mě neztrapníš před celou třídou. :P Ještě doučko na špáninu a ájinu a hurá do školy. Ale tahle pozitivní slova na školu skončí hned 1. 10. 2012 v 8:00, kdy se zase ocitnu ve školičce. :D

Co máte v plánu Vy na víkend? :)


LucLin

Before I die *0.03

28. září 2012 v 12:49 | LucLin |  Before I die
Zase jsem se jednou rozhodla, že Vám sem dám pát mých přání. ♥ :)

Teď bych to potřebovala. :D


Vždy obdivuji lidi, co umí úžasně hrát na piáno. :))


LucLin

27.9.2012 // Překvápko

27. září 2012 v 15:39 | LucLin |  Diary
Před chvilkou mi volala BFF z nemocnice, že už má konečně zákrok hotový a teď už čeká jen na výsledky, tak snad dopadly dobře. :) Dnes se asi konečně vrhnu na to přepisování sešitů a učení. Začala jsem se čtením Antigony. Čekala jsem, že to bude lepší. Ale co už. :D Konečně jsem si dnes udělala pořádky a vyházela zbytečnosti. Nemáte nějaký tip na dobrou komedii? :) O víkendu čekejte to slibované překvápko! :)

© FaceBook - Šialena móda

LucLin

Swing - AMO feat. Celeste Buckingham

26. září 2012 v 11:19 | LucLin |  Inspiration
♥♥♥ Teď je to moje nej hitovečka. :)


LucLin

24.9.2012 // Brigáda v zahraničí

24. září 2012 v 19:59 | LucLin
Už delší dobu čtu blog Lenči, která je právě ve Švédsku a dělá tam au pair. Určitě její blog dost z Vás bude znát. :) Dost mě inspirovala k tomu, že bych to také chtěla zkusit. Normálně se mi začaly líbit i severské země, takže bych možná vyzkoušela Norsko. Jenže se teď učím španělštinu, takže měla teoreticky jet tam, ale teď je mi nějak bližší to Norsko. :D Vy by jste chtěli něco podobného zkusit? :)

Teď se mi něco podobného rýsuje v Řecku. Byla bych celé prázniny jako obsluha v restauraci. A konečně bych se zdokonalila v té své "úžasné" anglině. Vždycky jsem chtěla vyzkušet si jiné kultury na vlastní kůži. A myslím si, že dovolená a práce v cizině je dost velký rozdíl. A nejradši bych tam chtěla jet sama, protože by mě to konečně donutilo se naučit jazyk. :)

Chtěli by jste v budoucnosti něco podobného vyzkoušet? :)


LucLin

24.9.2012 // Lebo medveď

24. září 2012 v 16:49 | LucLin |  Diary
Ahooj! :)
Před chvilkou jsem četla článek na Novinkách, týkající se medvěda, co tu pobíhá po lesích. Kyž jsem si četla komentáře, tak tam většinou lidé psali, že by ho nechtěli potkat atd .. Až jeden komentář mě dost zarazil a naštval: "Asi z toho chlastu ještě nejsou slepí, ale jenom vidí vidiny." Sorry chlapče, ale ty nevíš, kde je Břeclav a kde je Havířov?! Jo sice Morava jak Morava, ale i my máme kraje a Jihomoravský a Moravskoslezský kraj jsou odtud dost daleko. Jo tady se taky pije dost slivovice, ale jestli to měl být černý humor k tomu, co se tu teď děje, tak ses trošku sekl. A né nejsme zatím oslepeni.


Dnes jsem byla teda u doktorky, aby mi řekla, co mi je a dala mi konečně normální léky. Jak jsem tam tak čekala řadu, seděla tam paní s roztomilím chlapečkem. A ten chlapeček na mamču: "Mami, a kdy už půjdeme dovnitř?" a mamča se podívala na hodinky a odpověděla mu: "Neboj se, za chvilinku už půjdeme." a chlepeček vzal maminčinu ruku a podíval se na hodinky a řekl: "Jojo máš pravdu." To bylo tak roztomilé. :) Asi jediná věc v té čekárně, protože ostatní děti buď na mě čuměly, jako kdybych spadla z Marsu a připomínala UFO nebo strašně vřeštěly. Dokonce jsem tam potkala i BFF. :D Joo a mám ucpané dychací cesty a jestli se to do středy nezlepší může to bý vážné. :D

LucLin
PS: Pozor na mě! :D Ode dneška jsem asi UFO nebo podobné strašidlo. Heh.

Skrillex

24. září 2012 v 13:59 | LucLin |  Inspiration
Nikdy jsem nemusela Skrillex, ale poslední dobou si ho začínám oblibovat. :D

Bangarang


Jr Gong


Posloucháte někdo Skrillex? :)
LucLin

23.9.2012 // Nový cíl

23. září 2012 v 11:29 | LucLin |  Diary
Čajuško kočky :*
O té doby, co mě trápí nemoc jsem na blogu víc než o deštivém prazdninovém dni. :D Táákže kešel se nezlepšil, naopak už nemůžu mluvit vůbec. Zítra jsem se chtěla vyvolat z toho účta, ale mamka mě straší, že mě pošle k lékaři. Né já tam nepůjdu, půjdu pěkně do školy a maxilmálně zavolám mamce, aby řekla třídní, že mám jet domů. Stejně tam zase budu jen kvůli účtu. Včera jsem se pěkně dodívala na všechny své seriály, u kterých jsem v týdnu usnula. :D Dnešek vidím na shánění povinné četby, a ještě se musím podívat, co je půjčeno a co ne. A ode dneška šetřím teda na Sony VAIO! ♥ Takže sbohem nový mobile, sbohem tetování. :D A včea jsem založila novou rubriku - Love. Budu tam přidávám vše, co mám ráda, takže už Vás nebudu obtěžovat v článcích s mými oblíbenými songy. :D Co plánujete na dnešek Vy? :)

©we♥it
Pěkný den,
LucLin

Jaký notebook?

22. září 2012 v 18:59 | LucLin
Chtěla bych si koupit notebook, ale vůbec nevím, který je lepší. Tak jsem doufala, že y jste mi mohli poradit nebo pomoct vybrat. :)

Sony VAIO

Packard Bell


Jaký by jste mi doporučili Vy? :)

Děkuji :)
LucLin

20.9.2012 // Ou jou

20. září 2012 v 17:59 | LucLin |  Diary
Čuský :*
Dnes je zase to moje pěkné počasí. ♥ Děkuji všem, co mi drželi palečky při testu z marketingu. :*** Vidím to aspoň na tu 2. Jste zlatí. :) Dnešní cesta byla maximálně vyčerpávající. Vlastě i škola, nebýt testu z marketingu, tak jsem tam celý den zbytečně. Doslova! Dokonce i můj stůl ten vypadá, jako by ho měli za 5 minut odnést, jak je prázdný. :D No co, zítra je pátek, tak co podninem? :P Ve škole jsem si zapomněla účto, takže se naučím obchodní společnosti "kdyby náhodou". :D Pěkně si užívejte pěkného sluníčka, protože včerejší počasí mi dost zničilo náladu.

©FaceBook
Dívali jste se někdo včera na Ententýky? Boží. :D

LucLin

18.9.2012 // Srdíčkový den + tetování

18. září 2012 v 17:19 | LucLin |  Diary
♥ Čauko ♥
Hned na úvod se chci omluvit, ale měla jsem nachystané fotky. Bohužel, jak naši přijeli z dovolené a všechno se to uklízelo/schovávalo, tak nabíječka foťáku změnila své bydliště a bohužel jsem pořád nezjistila, kde se nyní nachází. :/ Dost mě to mrzí, protože jsem se těšila, až Vám sem dám všehcny fotky. Omluvám se, ale až mi nabíječka brkne, tak Vám to sem hodím. :)

Ve škole je to jen samý stres, zápisky, šprtání, únava, teplo/zima .. mohla bych pokračovat. Tento týden už je ta únava fakt extrémní. Chodím spát už v 20:30. Hnus velebnosti! Jediné štěstí, že nám ještě nezavedly ty polední přestávky. :)) Dnes jsem si koupila poslední učebnici. Ještě šikovný slovník do ájiny a mám to v cajku. A s příchodem našich se mi začali pěkně ztrácet věci. To víte tatínek se nám vrátil. :D Pinzeta, sešit do dějepisu, sešit do občanky, flashka, pilník, nabíječka od foťáku..

Dnes byl u nás ve škole Srdíčkový den. :) Jedno jsem si koupila - růžové. Teď mi pěkně svítí na monitoru a pokaždé, když se na něj podívám, tak si konečně řeknu, že jsem udělala malý pěkný dobrý skutek. :)

Joo a jak by řekla slečna P., tak můj tatínek je borec! :D Spálil se hned první den dovolené. :D

13.9.2012 // Optimistka

13. září 2012 v 18:59 | LucLin |  Diary
Čauko :)
Konečně byl dnešní den ve škole v klidu, bez stresů, bez smutku, ale docela i místy plného smíchu. :) Za to vděčím BFF ♥ :) Když už jsme u toho, jdu si takhle po škole do obchodu pro časopis a najednou tam stojí ona. :D V teplácích a vlasy měla, jako by v životě neslyšela o hřebínku. :D Konečně jsem taky prodala učebnice, ale nové né a né najít.

Dnešní chat na FB byl také dost zajímavý. Víte jak je smajlík čertíka? :D Tak moje drahá M. si myslela, že je to prasátko. A teď jsi zlatíčko slavná. :D* Dnes plánuji uklidit na stole a naučit se účto. :) Co Vy jak už se těšíte na krásný pátek? :)

Ještě menší otázka? Máte někdo tetování a kdyžtak kde? Myslíte, že na prstě to bolí? A na boku?

©FaceBook
Mějte se krásně :*
LucLin

12.9.2012 // R.I.P.

12. září 2012 v 18:49 | LucLin |  Diary
Čauko.
Dnes úplně dorazila zpráva, že zemřel Radek Brzobohatý. Bože vždyť byl tak mladý (sice by zítra oslavil úžasný věk, ale na 80 nevypadal, aspoň podle mě). Dnes se vše kazí. Ve škole hrůza. Lidé se mění, čím dál k horšímu. A BFF mi pořád říká, že se mám usmívat, i kyž se ti chce brečet a dát to před hubu těm pipinám od nás ze školy. OK. Zítra to už fakt vyzkouším. Dnes tu byla babička ♥ :). Valím se učit espaňol ://. Joo a měla jsem nové heels a mám puchýře úplně všude! :X


Omlouvám se za depresivní článek, ale dnes se jinak nedalo. Omlouvám se.

Mějte se lépe ;)
LucLin

3.9.2012 // První den školy

3. září 2012 v 16:19 | LucLin |  Diary
Čauko :*
snad jste ve zdraví přežili první den školy. :D U mě to začalo stereotypem: budíček 5:00, nasnídat, vyčistit zuby, namalovat, vymyslet co na sebe, vymyslet účes.
Dnes jsem byla rychle nachystaná, tak jsem jak blázen letěla na vlakáč, abych nestála řadu. Nestála jsem. Celkově dnes jelo strašně málo lidí. Divné. :D Třída nám zůstala na stejném místě, jen je nás ve třídě o jednoho méně. Máme jiného ředitele jelikož se naše škola sloučila s jinou.

Bylo zajímavé sledovat pohledy prváčků. Takoví nadšení. Vysmátí. Taky jsem se tak tvářila minulý rok? :D

Jelikož naše třídní je se školním zájezdem ve Španělsku, tak jsme měli náhradního tř. učitele a ten to vzal hopem, takže v 8:30 už jsem stála před školou a šla s V. do města. Já byla u Rosmanna. Ještě jsem si pospíchala potvrdit kartičku a viděla jsem, jak prváci odjeli na Startovací týden.

Ale nebudu na prváky taková hnusná. Dnes totiž moje sestřenka T. taky nastoupila jako prvňačka a byla ze školy unešená, až se z toho v té škole ztratila. :D Naštěstí potkala prince a ten jí pomohl. :D :)

Jaký byl Váš první školní den? :)
LucLin