Srpen 2012

Before I die *0.02

16. srpna 2012 v 10:09 | LucLin |  Before I die
Vždy jsem chtěla strašně cestovat. Nejradši bych procestovala takové ty staré památky, jako jsou Koloseum, pyramidy... apod. :)Before I die *0.01

15. srpna 2012 v 14:29 | LucLin |  Before I die
Snažím se :)
To bych chtěla jako odměnu za maturitu nebo k 18-tinám. :) ♥
Tohle je můj velký sen! :) Už jen proto, že se učím španělštinu. :)
Já je miluju!!! ♥ V září jsem chtěla na jejich koncert, ale BFF je v tu dobu v Anglii. :/
Minulý rok jsem ukončila prázdniny vodní bitvou, tak proč né tento rok s barvami. :D
LucLin

13.8.2012 // Broskve

13. srpna 2012 v 19:09 | LucLin |  Diary
Ok. Jak chceš, jak chceš .. ale už to není vůbec vtipné!

Přesně před měsícem, jsem jela na Oravu. Už jsem byla namalovaná, vyžehlené vlasy, pěkně oblečená. Šla jsem do kuchyně, kde byla návštěva a jejich synovi se líbím. Nalila jsem si kofolu a šla si sednout do obýváku. Náhodou máme obývák a kuchyň a jídelnu v jedné maxi obr velké místnosti. (Byl to nápad mojí úžasné maminky!) Noo pěkně jsem se usadila s kofolkou ledíkem a cintrónkem. Jenže ten pojebaný citrón se zasekl, tak jsem si sklenici naklonila více a ups, všechno jsem vylila na sebe. Noo ano všichni výbuch smíchu a já se šla okamžitě převléct. Ale záhadou je, že ani kapičky nekapla na pohovku. Nemám tě ráda kofolo!


Dnes 13.8.2012 jak jsem zjistila má narozky i naše známá (ta, co byla u nás když se mi stala ta nehoda). Dojeli a popřáli jsme jí. Jelikož dnes jím pouze zdravě (nevydržela jsem tu redukční) a taťka dnes koupil broskve ♥, tak jsem si udělala pyré. Bylo toho trochu víc, ale já si to nemohla dát do větší misky, tak jsem to všechno nalila do jedné malé. Dnes jsem se s tím usadila v kuchyni. Misku jsem prostě musela držet v rukách a mezitím se bavili o nějakém filmu a já k tomu cosi řekla a ta paní na mě: "Luci, zlatíčko liješ si tu tvou srajdu na tričko." Joo půlka misky se vylila na bílé tričko a šedé tepláky. Dnes už žádné broskve !!! 13. je prostě svině. :D


Božeee těším se na zítřek !!! Jako malé dítě. :D


Já valím ochutnat Krtův dortík. :D tak se tu mějte božsky a úsměv prosím! :***
LucLin

Měla bych konečně psát kratší články. :/ :DD

13.8.2012 // Tohle datum miluju

13. srpna 2012 v 13:09 | LucLin |  Diary
Hello guys! ♥

Nevím proč, ale vždycky se mi líbilo datum 13.8. Asi proto, že miluju srpen a už od dětství jsem ho přožívala na Oravě ♥. I tento rok jsem měla v tuto dobu být tam, ale okolnosti se změnily a já tam byla už v červenci. A 13? Pro mě to bylo vždycky nějak magické číslo. A na prvním stupni jsem měla kamarádku, která v tento den měla narozeniny. Byly jsme opravdu dobré kamarádky, jenže pak jsme se odstěhovali. Sice jsme si plánovaly jak bude k nám jezdit, ale viděli jsme se jen 2x. A když jsem měla 5 let, tak mi umřel strýc v tento den. Ale pamatuji si, že mě hlídala jedna moc hodná sousedka. Byla to doktorka a byla mooc milá a měla moc pěkný dům. A když jsem odcházela dostala jsem časopis Barbie a tam byl lesk na rty. :D Když jsem byla trošku větší asi 10 let, tak jsem si plánovala svatbu v tento den. :D


No a dnes je 13.8.2012 a já měla právě vystupovat z vlaku a jít na nákupy a do kina. Jenže moje "úžasná" maminka mě už zaúkolovala jinak. No a jako vždy jsem zklamala M. a jako vždy mi řekla, že jsem se na ni vykašlala. Jenže co jsem jí měla říct ?! A taky mě štve, že jsem kvůli tomu, aby mě pustila, tak jsem celý víkend jak papuča seděla doma. :X Ty vogo vědět tohle dřív, tak jedu včera a vymluvím se na babičku.


Jinak dnes jsem začala s redukční dietou, tak jsem zvědavá na výsledek. :) Noo ale jsem zvědavá, co budu dělat odpoledne, jelikož N. je v Praze. Jeli odvést strýce z NY.

Mějte se krásně :*,
LucLin

Poděkování ♥

11. srpna 2012 v 17:19 | LucLin |  Diary
Chtěla bych Vám srdečně poděkovat, že chodíte na můj blog. :) Že komentujete moje kraviny. :D A doufám, že se Vám tu líbí. :) Ani nevíte, jak neskutečně si toho vážím, když mi někdo napíše koment. :) V chvilku jsem v sedmém nebi. :)

Takže děkuji tomu nahoře i dole za to, že mám tak úúúúžasné čtenářea a čtenářky. ♥ :))


LucLin

Večer čekejte zážitky z Majka. Bude to dost zajímavé! :D

9.8.2012 // Čím budeš až uděláš maturitu..?

9. srpna 2012 v 15:29 | LucLin |  Diary
To je otázka, co si kladu od té doby, co jsem přijela od sestřenky. Vlastně to bylo naše věčné téma u Lattéčka v Coctail baru♥ :). Noo hned jak jsem věděla, že půjdu na obchodku ta volba byla jednoznačná Manažerská Mendelka Brno, ale teď nevím jestli bych nešla do Bratislavy obor Politologie, ale když vidím to školné na semestr :D. Pak jsem ještě uvažovala nad právem, hihi právnička. :D Pak ještě cestovní ruch, ale to jen v případě, že by nevyšlo Brno Mendelka, BA právo, tak bych si dala na cestovní ruch a jako poslední bych brala pedagogiku. :D 3 tety už to mají za sebou, a k tomu jedna tento rok dostala diplom a po prázkách začíná učit a další ještě rok a čeká jí to samé. :D Takže bych byla další učitelka v naší rodině. Ale prostě mě nejvíc láká manažerství a právo/politika/mezinárodní vztahy. :) No BFF si vybrala o mnoho těžší obor. :D Vždycky chtěla být zubařkou a jelikož jí minulý rok neotevřeli třídu, tak si musí počkat na výšku. :) Vy jste někdy už přemýšleli nad výškou? :) Nebo studujete výšku? :)


No ale teď tu melu o výšce, ale teď budu ráda, když se dostanu do třeťáku, udělám maturitu. :) Noo a taky nemůžu spolíhat, že mě někde vezmou, že? :D Poslední dobou se ze mě stala závislačka na Súdne sieni. :D Když jsem byla mladší a dávali kriminální případy, tak jsem se vždycky bála. :D Ale od určité doby, co se u nás v rodině stalo něco, co se pak řešilo na soudě mě tohle začlo zajímat.


Když jsme v 9. jeli z výletu (Olomouc), tak jsme jeli se dvěma vysokoškolačkama. Jedna - pedagogika; a druhá - právo a když ta druhá se učila a viděla jsem, co se prý měla naučit na další zkoušku OU! :D No ještě mám docela dost času na tohle. :)

No nevím jestli Vás tento článek nějak nadchnul jen jsem si potřebovala nějak usměrnit myšlenky. :DD


Mějte se božsky :***
LucLin

9.8.2012 // Moje cvičení

9. srpna 2012 v 9:09 | LucLin |  Beauty/Fashion
Nějaká čtenářka mi psala, že bych sem mohla dát cvičení, co cvičím. No hodně to střídám. :D

Takže když ráno začnu, tak si pustím na 15 minut tuhle jógu. Pak 30 minut cvičím zumbu. A pak si dám 100 sedů lehů. Dám si přestávku a vydýchám se. :D Noo a u sestřenky jsme hráli Just dance. Tohle mi připadá jako nejlepší způsob cvičení. :D Když jsem naposledy tancovala Rasputina, tak jsem se několikrát rozplácla an zem. :D


No jinak nejvíc videí najdete tady a tady. :)

Večer už je to jen takové odpočinkové. Dám si 30 minut jógy a 2x 100 sedů lehů. :)

LucLin